439 Shares 4281 views

Kim są nienawidzący ( «wróg»)

Teksty raperów bardzo często można znaleźć słowo Hayter ( «hater»). Jakie są tak niezwykłe, jeśli są one wymienione na niemal każdej piosence raper? Kim są nienawidzą? Kto może być tzw, a kto – nie? Spróbujmy zrozumieć to bardzo ciekawe pytanie.


Jeśli tłumaczymy angielskim, a Hayter jest osobą, która nienawidzi kogoś z jakiegoś powodu. Powodem nienawiści w tym przypadku jest ktoś inny sukces, uznanie, popularność i pieniądze. Dla wielu raperów wszystkich symbolizuje sukces. Oznacza to, że niektórzy artyści uznały studentów i tych, którzy nie osiągnęli, że dążył do postrzegania drugiego człowieka jako jego osobisty sukces porażki. Tutaj, w ogóle, najprostsze wyjaśnienie kim haters.

Co Hayter?

Zasadniczo, osoby te są zobowiązane do wydania opinii o tym, kto jest bardziej skuteczne niż on. Co do zasady, mówi o jego nienawiść nie jest otwarty, to nie miał odwagi. On zarejestrowany na forum tematycznym lub czacie, pod jakimś strasznym nick (na przykład „fontanna krwi”) i zaczynają krytykować wszystkich i wszystko. Często jego uwagi nieuzasadnione.

Powodem takiego zachowania jest chłopięcy. Po tym wszystkim, którzy są nienawidzą? Są tacy, którzy mówią, że ten artysta (styl tor, kierunek muzyczny, cokolwiek) – do bani, ale to jest – naprawdę warto rzeczą. I to nie ma sensu dyskutować z nim, w tym przypadku nie pomoże żadnych argumentów. Tylko dla Hayter Jego zdaniem prawdziwe i tylko jego słowa – prawda. Wiara w jego niewinności i braku zrozumienia faktu, że mogą istnieć inne poglądy – to główne elementy zwykłej Hayter. Z biegiem czasu, wiele zatrzymał się powiedzieć coś w stylu „I -. Hayter” Staje się nie tak ważne, kto jest cool, a kto – nie. Ale są ludzie, którzy zachowują młodzieńczy maksymalizm w ciągu 30 lat.

Niektóre osoby mają unikalną zdolność do pomieścić wiele gniew, nienawiść i zazdrość. Mogą być poważne pretendentów, a prymitywne osoby. W każdym razie, trzeba nauczyć się rozpoznawać nienawidzą.

Co zrobić z tymi ludźmi?

W zasadzie, to jest jasne, kto to nienawidzą, ale jak radzić sobie z takimi zazdrosny i nienawidzą? Idealne opozycja swoich skrytych ataków zakończy lekceważenie. Nawet jeśli są tłumione wściekłości, być w komunii z rodzaju Hayter i spokoju. Nie idź do jednostki, komunikować się z nim krótko i na temat. Mimo wszystko, większość ich zachowanie starają się ukryć niepewność sił i strach (być źle zrozumiane przez społeczeństwo i nieodebranych). Najgorszym rodzajem Hayter – człowiek, nie pokazując swoje prawdziwe nastawienie. W komunikowaniu się z was są one bardzo przyjazne i miłe, a za pierwszym starcie Ty (Twój, styl kreatywność, etc.) do omówienia.

Hayter było i zawsze będzie. Musimy nauczyć się odróżniać krytykę zazdrości. Uzasadnione komentarze sprawiają nam rozwijać i lepiej. I zazdrosny omawiania za tobą, nie należy zwracać uwagę. Bez względu na to, czy słuchasz rapu, zapisz go (czy cokolwiek innego) – nauczyć się rozumieć, gdzie krytyka i gdzie – Haight.