314 Shares 1340 views

Trener w Internecie: Co jest lepsze dla symulatora odchudzania

Ponownie na ulicy, „non-flying” pogodę, ale trzeba ćwiczyć? Czy nienawidzisz przechodniów śmiech? Wczoraj, na ulicy, głośno zaszczekał pies, a teraz nie chcą ćwiczyć? I schudnąć w tym samym czasie jest bardzo pożądane. Jeśli masz co najmniej jedno z pytań odpowiedź twierdząca, to jest możliwe, aby pomyśleć o tym, jak kupić bieżnię do użytku domowego. Co jest lepsze dla symulatora odchudzania?


Zapomnij o siłowni, ćwiczenia pewnych grup mięśniowych. Są one potrzebne do etapu szlifowania dane, gdy co najmniej 80% nadwagi już nie ma. A gdy jest to pożądane cele pośrednie nie są osiągane, trzeba aerobowe sprzęt do ćwiczeń dla pracy z ciałem. Będzie to potwierdzić żadnego trenera. Chociaż każdy z nich może być zdanie odrębne co do których symulator jest lepsze dla utraty wagi. W sumie istnieją 4 podstawowe typy.

Po pierwsze, każdy wie, że bieżni. Doświadczeni entuzjaści fitness wiedzieć, że ten symulator pozwoli Ci spalić kalorie maksymalne w minimalnym czasie. Oczywiście, istnieją ograniczenia co do jego użytkowania. Przy bardzo dużej masie lepiej nie ustawić tempo ponad 8 kilometrów na godzinę. Wyjątek – doświadczony zawodnik, który zyskał na wadze w krótkim czasie. Tor jest dobry, że trening staje się dość trudne – tempo jest ustawione ręcznie, ale trzeba utrzymać prędkość. Odchudzanie z ubiegłym fitness mogą próbować trening interwałowy. Najpierw trzeba zrobić rozgrzewkę z prędkością szybkiego chodzenia, potem 2 minuty do prawie maksymalnej prędkości, a następnie jedna minuta w maksimum, powtórzyć ten cykl co najmniej 3-4 razy. Trening interwałowy pozwala poświęcić więcej energii niż zwykle. licznik kalorii na symulatorze pokaże liczbę, która jest mniejsza niż kwota faktycznie spędzony, ponieważ organizm podczas treningu interwałowego pracuje w specjalnym trybie wysokim zużyciu energii. Jeśli masz otyłość drugiego stopnia lub wyższe, trzeba chodzić na bieżni z prędkością 6-7km na godzinę przez 30-40 minut.

Po drugie, nie ma eliptyczny trener. Ruch przypomnieć mu chodzenie na nartach. To sprawia, że praca ciało nie jest tak skuteczne jak bieżni, ale dla osób z dużą nadwagą pasuje najbardziej. Można regulować stopień złożoności etapów, ale tempo ustawić dla siebie, więc eliptyczny trener wymaga większej samodyscypliny, trzeba zwrócić większą uwagę na swoich badaniach. Podczas pracy z eliptycznego trenerem jest lepiej skupić się na spalonych kalorii przez określenie długości treningu. Oczywiście, kalorie określane są niedokładne, ale ta tylko jeden, który zmierzy się z wykonanej pracy. Ten trener dla domu lepiej nadaje bieżni, ponieważ ma bardziej kompaktowe wymiary. Co jest eliptyczny trener jest lepszy? Najbardziej wygodne dla Ciebie. Spróbuj wstać i iść na różnych symulatorach, w najlepszych sklepach jest dozwolone – i wybrać ten, który jest bardziej wygodne. Oczywiście, jeśli fundusze pozwalają, lepiej jest kupić bezpośrednio od wbudowanych programów symulacyjnych. Więc to będzie ciekawe.

Po trzecie, można kupić dobry stary rower treningowy. To jest dobre, ponieważ pozwala na czytanie i oglądanie telewizji, dopóki nie robić. Jest to zdecydowany plus. Ponadto, jest on łagodny w stosunku do stawów. Wśród wad takiego symulatora – niskie zużycie energii, więc jest często na tej samej wysokości zużycia energii na rowerze stacjonarnym, trzeba będzie 1,5 – 2 razy dłużej niż w przypadku ćwiczeń na bieżni. Ale warunki są wygodne. Który rower jest lepszy? Lepiej „inteligentne” z możliwością zmianie obciążenia.

Po czwarte, można kupić dość rzadkie w naszych domach stepper. Symuluje wchodzenie po schodach. Ten symulator jest w stanie wykonać pracy. A dla ludzi z silną wolą niewątpliwie pytany, co jest lepsze dla symulatora odchudzania. Oczywiście, stepper! On daje obciążenie, w niektórych trybach większych niż bieżni. Jednakże, jeśli masz problemy z sercem lub stawów kolanowych, stepper – nie opcję.

Która marka sprawdzona najlepszy? Po pierwsze, symulatory firmy CARE FITNESS. Firma realizuje dynamiczne osiągnięć medycyny sportowej w swoich modelach, na przykład, kardioprogramma tworzona jest na podstawie impulsu odczytu. Dodatkowo, zaletą jest to, że symulatory są odpowiednie nawet dla użytkowników o bardzo dużej masie (do 150kg). Po drugie, należy zwrócić uwagę na marki Kettler, aw szczególności wykonywanie rowery, są łatwe w użyciu: można ustawić fotel i kierownicę zgodnie z własnymi parametrów i konfiguracji systemu jest intuicyjna. Po trzecie, należy również wspomnieć znaną marką Johnson, ponieważ jego symulatorów oferuje najszerszy zakres poziomów obciążenia – do 20 trybów.

Wszelkie wysokiej jakości sprzęt fitness musi mieć funkcję odczytu tętna. Jak również ustawienie zużycie kalorii , w zależności od masy ciała pacjenta. Najlepsi trenerzy są również w stanie obliczyć optymalne tętno do utraty wagi. Co jest lepsze dla symulatora odchudzania? Jeden, w którym regularnie robić!