710 Shares 9293 views

Inwestowanie pieniędzy w 2013 roku

Do tej pory istnieje wiele różnych opcji dla inwestycji pieniężnych. Wszystkie one różnią się pod względem inwestycji, potencjału zarobków i ewentualnych zagrożeń. Każda osoba wybiera dla siebie najbardziej realne opcje. Niestety, w ostatnich czasach z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej i gospodarczej w naszym kraju, coraz więcej ludzi zacznie trzymać pieniądze pod poduszką, a tym samym utratą pewnej części ze względu na wysoką tempav inflacji.

Aby tego uniknąć, trzeba zainwestować pieniądze, aby to działało, i przyniósł pewien dochód. W związku z tym, weźmy pod uwagę niektóre z opcji inwestycyjnych, które są najbardziej odpowiednie na dzisiaj:

Inwestowanie pieniędzy w złocie. Dla tego typu inwestycji pieniędzy, istnieje kilka możliwości: zakup sztabek złota, kupić złote monety, otwarcie nieprzydzielonych kont metalowych. W odniesieniu do nabycia sztabkach, jest to dość drogie, więc jeden bar wymiarowa może kosztować od 700.000 rubli. Po przejęciu wlewka ze wskazaniem jego serii, All-Unia i próbki trzeba myśleć o przechowywanie. Zachować lepszą wartość w bezpiecznej skrzynce depozytowej. W tym też będzie musiał zapłacić około 0,01% od wartości wlewki miesięcznie. Inwestowanie w złote monety są bardziej dostępne, cena takich monet zaklydyvaetsya kosztu wytłoczenia, który wynosi od 3 do 5%. Utrzymanie tych monet jest również lepsze w skrzynce depozytowej oraz vkoem jeśli nie zepsuć i utrzymać ich wygląd tak samo. Inwestowanie w złoto zawsze było, jest i będzie bardzo popularna opcja inwestowania pieniędzy, jak wielu inwestorów wolą inwestować w narzędzia finansowego sprawdzone. Na dłuższą metę, inwestycje w złoto okazały się być najbardziej opłacalne, a średnia roczna wydajność tego metalu wynosiła około 20% rocznie.

Inwestowanie pieniędzy w fundusze inwestycyjne fundusze obligacji najbardziej niezawodnym rozwiązaniem, ponieważ obligacje mają znacznie mniejsze ryzyko niż akcje. PIF jest specjalny wariant inwestycji pieniędzy w których spółka zarządzająca zarządza gotową formowane i papierów wartościowych portfela. Zalety tego typu inwestycji jest to, że nie trzeba monitorować sytuację na rynku i analizy rynku. Ci są wykonane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. W celu inwestowania w fundusz jest czasami sporo tys. Do inwestowania pieniędzy tyle, aby włączyć do solidnej firmy zarządzającej i otworzyć konto z nimi. Średnia roczna wydajność przyłączenia może się zmieniać od 10 do 14%, co przekracza wartość procentową depozytów bankowych.

Inwestowanie w banku depozytowego najbardziej wiarygodne i konserwatywne ochronę kapitału przed inflacją. Według badań, około 50% naszej populacji jest trzymać swoje oszczędności w lokaty. Średnia roczna procentowa może zmieniać się i wynosić od 5 do 11% rocznie. Aby inwestować swoje pieniądze w lokaty bankowej jest wystarczające do zawarcia umowy z bankiem Bank vkalda w której wszystko jasno opisane. W celu wybrania potrzebę bankowego wiedzieć oceny niezawodności i odczytu informacji w Internecie. Nie ma potrzeby, aby dać swoje pieniądze do banków wątpliwych o złej reputacji.

Którą opcję wybrać się do was inwestycja.