115 Shares 3019 views

Co to jest plik apk, otworzyć go i jak go używać

Jeśli pierwszy miał do czynienia z „Android” -materiały, który ma nieznaną rozszerzenia, to natychmiast staje się nieuchronne, niż można otworzyć plik apk. Po uruchomieniu aplikacji przy użyciu standardowych funkcji systemu operacyjnego Windows będzie wynik. Możesz podnieść różnego rodzaju programów, ale my po prostu chcemy zapewnić, że w zespole podstawy tego systemu operacyjnego nie jest takie narzędzie, które jest przeznaczone do pracy z tego typu materiału. Zanim zdecydujesz się, otworzyć rozszerzenie pliku apk, powinien mieć pewność, aby dowiedzieć się o tym, co przynależy dany gatunek to rozszerzenie. To nie jest trudne, aby dowiedzieć się, a teraz będziemy o tym rozmawiać.


ważny

Tak, powinniśmy zacząć od Rady. Jeśli komputer będzie nieprawidłowe powiązanie danych z rozszerzeniem APK, a następnie, w ogóle, to może powodować szereg innych podstawowych problemów podczas uruchamiania systemu operacyjnego Windows. Nieprawidłowe wpisy mogą zranić wydajności komputera, a także do wydawania różnych błędów systemu z innymi aplikacjami i usługami, w niektórych przypadkach może się zawiesić.

Co jest przed nami?

Tak, plik apk – go otworzyć? Jeśli wciąż jesteś niezdecydowany, to zachęcamy, aby dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji o tym rozszerzeniu. Co do zasady, te materiały muszą zawierać wykonywalny typu danych, a jeśli tak, to można dokonać skojarzenia z «aktywnych Tutor projekt». Ale ogólnie rzecz biorąc, większość tego typu pliki mają pełnej współpracy z «Android Package» i innych podobnych zastosowań. Nawiasem mówiąc, inne rozmiary multimedialne mogą również mieć rozszerzenie.

automatycznie

Przejdźmy teraz przejść bezpośrednio do pytania, w jaki sposób za pośrednictwem tego otwartego pliku APK. Oczywiście, najszybszy i najprostszy sposób, aby odtworzyć materiał ten jest dwukrotnie kliknąć lewym przyciskiem myszy na ikonę, w tym przypadku, system operacyjny Windows sam wybierze najlepszy program dla tych danych. Ale najprawdopodobniej plik z rozdzielczością komputerze nie zostaną otwarte, ponieważ nie zainstalowano aplikację do łatwego przeglądania i edycji w tym formacie. W niektórych przypadkach, materiał ten może być otwarty, ale potem okazuje się, że została ona powielana całkowicie aplikację, a to oznacza tylko, że system operacyjny dokonał złego towarzystwa.

aplikacja

Co zrobić, gdy użytkownik otworzy plik apk, nie wiem, i najprawdopodobniej, specjalne oprogramowanie na komputerze nie jest ustawiona? W tym przypadku, pierwszą rzeczą, którą należy pobrać specjalny program, który jest narzędziem do analizy materiałów o podobnym rozszerzeniem. Gdy procedura jest zrobione, można zdecydować, które aplikacja jest najlepiej nadaje się do pracy z tymi danymi. Pamiętaj, że wnioski o dużej liczbie APK. Dlatego głównym zadaniem jest właściwym wyborem.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki typ swojego materiału, a zatem plik apk otwarciu, także nie wiem, to trzeba iść do specjalnego serwisu, gdzie można pobrać program, który może dać Ci wszystkie niezbędne informacje. Po szybkim systemem analizy skanuje i wydać decyzję.

Aby nie huśtawka specjalną aplikację z Internetu, można korzystać z usług online, gdzie wystarczy przeciągnąć okno niezbędne materiały, a po kilku sekundach, można uzyskać informacje o nim.

Druga opcja, z której będzie można pracować z takimi danymi, uważamy poniżej. Po prostu chcą, aby pamiętać, że trzeba będzie wszelkimi archiwizatora. Jednak aby aplikacja mogła działać, trzeba zmienić rozszerzenie z APK na przykład w RAR lub ZIP. Po wykonaniu rozpakowaniu należy otworzyć folder, w którym można znaleźć wiele podkatalogów i materiałów, które mają różne rodzaje rozszerzeń. Wszystkie dane, które zostaną umieszczone w archiwum, są niezbędne do wykonywania aplikacji, który jest przeznaczony dla platformy mobilnej Android. Jeśli trzeba wprowadzać żadnych zmian w danych zawartych, to trzeba pobrać specjalny edytor do pracy z APK. Jeśli wystarczy otworzyć materiał bez żadnych uzupełnień lub korekt, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest użycie symulatora lub urządzenia z systemem Android.

wniosek

Jeśli nadal nie działa, aby rozwiązać problem, jak otworzyć rzeczy z tym rozszerzeniem, zalecamy odwiedzenie specjalistycznego Witryna programisty. Więc plik apk niż otwarcie – jak nam powiedziano. Ponieważ ma dużą liczbę programów można znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada. Jeszcze raz podkreślić, że APK – Archiwum jest w formacie pliku wykonywalnego aplikacji na Androida. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w artykule jest jasne i będzie przydatna.