618 Shares 8989 views

Eleonora Filina: biografia i rozwód

Dziś pokażemy, kto jest Eleonora Filina. Biografia zostanie szczegółowo omówione poniżej. Nasza bohaterka urodziła się 28 kwietnia 1962 w Moskwie. Uczył się w normalnej szkole numer 796. Jest ukończył w 1979 roku. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Miasto Pedagogiczny Uniwersytet w Moskwie, gdzie studiowała na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Wychowawczej. Ukończyła szkołę średnią w 1986 roku.


praca

Eleonora Filina zaczyna aktywnie budować telewizor i radiokareru co zupełnie powiedzie. W 1991 roku rozpoczyna pracę nad Radia i Telewizji ZSRR, gdzie pracował do 1993 roku. W latach 1993 i 1999, spadając z aktywnych karierowiczów życia, ale po zrobieniu jej z nawiązką. W 1999 roku, zawarte w dziele NTV. Jest to 4 lata przed wygaśnięciem umowy. To zakończy swoją pracę na tym kanale w roku 2003. Po zawiera umowę z TV6 kanału TV natychmiast. To nie jest długo opóźniona i pracował tylko jeden rok, po raz kolejny zmienić miejsce służby.

Telewizja i radio

Nowa siedziba firmy, na które przypada Eleonora Filina – kanałowy TBC. Nie żywotność jako krótkotrwałe, podobnie jak w poprzedniej pracy. I tak, byliśmy tam od 2004 do 2005 roku, została zwolniona. Kolejne miejsce – Piąty kanał. Tutaj Eleonora Filina opóźniony już od dłuższego czasu. Piąty kanał telewizyjny pracowała od 2005 do 2011 roku. Przez cały ten czas, od 1992 do 2011 włącznie, działa czołowy autor i redaktor naczelny „Radio Rosji”. Oglądając kariera Eleonora Nikołajewna, można zauważyć bardzo silny wzrost zaawansowania i kariery twórczej, ale to wszystko jest do roku 2011. Ponadto, jej kariera stoi pod znakiem zapytania z powodów osobistych.

rodzina

Eleonora Filina inicjuje rozwodu z jej wybitnych, męża bogatego i wpływowego, Eduard Uspienski, żonaty, z którymi żył przez 6 lat. Raz zacząłem bardzo głośny rozwód. Obie strony oskarżył siebie wszystkich grzechów śmiertelnych i nie mógł rozwiązać ten problem pokojowo. Głównym twierdzenie Eleonory Filinoy było to, że jej mąż wyśmiewał jej syna z poprzedniego małżeństwa. Nazwał ją „edukacja człowieka.”

Kolejnym powodem, że jej własne słowa służył jako wyzwalacz na pewno, że był znany i kochany przez wielu z mężem, Wniebowzięcia, podniosła rękę.

Po że wielki pisarz nie był w długach. Oskarżył żonę o niewierność i chciwości. Zapewnił, że pozostawi ją bez dóbr materialnych, a potwierdził to roszczenie w sądzie byłego małżonka 7,5 mln rubli dla dobrego życia w czasie ich małżeństwa. Dlatego w tej chwili Eleonora Filina, znany publiczności jako redaktor muzyczny, producent, i, co najważniejsze, jako czołowy program telewizyjny „W naszym porcie statki przyszedł” chwilowo odszedł od czynnego życia publicznego. Na tym etapie, jest nauczycielem w Wyższej Szkole Telewizji, jest zaangażowany w działalności koncertowej.