125 Shares 6636 views

Jak zrobić stolik do ogrodu z własnymi rękami?

W celu zapewnienia komfortowych warunków życia w miejscu kraju, trzeba mieć wiele różnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Niektóre z nich mogą poruszać się tu z mieszkania w mieście, ale niektóre są łatwiejsze do wykonania na miejscu. domki stołowe z własnymi rękami, aby moc każdemu z tych samych rąk nie wyrastają z pasem biodrowym. Stół w domku jest koniecznością, trudno jest zrobić bez niego. Ponadto, zadanie może być przekształcony przyjemności.


Tak, budowanie tabelę, aby dać swoje ręce

Do pracy trzeba wysuszyć tarcicy iglastej. Jest to tańsze i łatwiejsze w obsłudze manual narzędzia stolarskie. Drzewnej musi przejść wstępnej obróbki pił jointer oraz wskaźnik powierzchni. W celu skonstruowania tabeli w domu wszystkie deski powinny zostać usunięte, wymiar grubości. Poprzez budowanie tabelę, aby dać swoje ręce, powinien mieć pomysł, co musi się zdarzyć w końcu. Przede wszystkim należy znać różne wzory drewniane meble ogrodowe. Są w obfitości w literaturze, i po prostu wszystko wokół nas (naszych sąsiadów przez wieś). doświadczenie cudzego może być bardzo cenne, ponieważ pomoże uniknąć typowych błędów. Stoły ogrodowe są zazwyczaj podzielone na dwa rodzaje – te, które stoją w jednym miejscu, a te, które pozwalają im poruszać się w miarę potrzeb. Stacjonarny stół może być wykopane w ziemi na biegunach – metalowa lub z twardego drewna (takie jak modrzew). Oraz w ich tabelach również występują w dwóch rodzajach – na wsparcie krzyża i cztery nogi z połączeń tsargovymi. Najbardziej racjonalny projekt, i powinny być wybrane w oparciu o ich estetyce i praktycznych priorytetów. I dobry pomysł, aby nakreślić przyszłość produktu w postaci szkicu, przed skonstruować tabelę, aby dać swoje ręce. Rysunki niekoniecznie są szczegółowe badania, jest to wystarczające, aby przeniknąć jedynie ogólne zasady rozmiarach i szczegóły połączenia. To poważnie ułatwić przyszłą pracę. Wysokość części w postaci zmontowanej zwykle w zakresie od 70 do 75 centymetrów. A wymiary blatu powinna być dobrana w oparciu o obliczenia liczby ludzi, którzy będą siedzieć przy stole w przyszłość. Więc ludzie czują się komfortowo przy stole, powinna wynosić co najmniej 60 cm szerokości. Cruciate konstrukcja nośna stół pozwala na umieszczenie większej liczby ludzi za nim.

po zakończeniu

Po tabela dać swoje ręce, wyprodukowaliśmy dobry pomysł, aby myśleć o tym, co jego okładce. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nie ma stanąć pod ganek z baldachimem i pod gołym niebem. Najlepszy ze wszystkich przed skutkami opadów utrzyma naszą Oil produkt lakier jachtowy. Nie jest źle zachowuje się lakier na podstawie akrylu. lakier nitrocelulozowy, nie nadaje się z uwagi na jego kruchość. Drewno przed powleczeniem lakierem Plamę można traktować lub antyseptyczny.

W rezultacie,

Oprócz stołu i mamy więcej cennego doświadczenia. Należy rozwijać, konstruowanie różnych mebli dać swoje ręce, zdjęć i szczegółowych rysunków, które można łatwo znaleźć w zbiorze różnych zasobów.