813 Shares 7572 views

Dlaczego nie styka się – co robić?

Coraz więcej ludzi zaczęło pojawiać się w Internecie, a w tej chwili nie można znaleźć jeden, który nie wie o sieciach społecznych. W tym artykule skupimy się na tym, dlaczego nie działa kontakt i co zrobić w takiej sytuacji. Jeśli nie możesz dostać się do swojej strony lub oferujesz wysłać jakiś sms, to najprawdopodobniej, zło Trojan siedzi na komputerze, który blokuje wszystkie swoje czyny. Ale to musi jeszcze dowiedzieć się, ponieważ istnieją inne powody. Nawiasem mówiąc, być bardzo ostrożnym z wszelkiego rodzaju wirusami, bo można stracić wszystkie hasła i gotówkę.


Co zrobić, jeśli nie pracują w kontakcie?

  • Najpierw trzeba znaleźć przyczynę.
  • Spróbuj rozwiązać problem za pomocą dowolnych znanych środków, i zacząć od najbardziej skuteczne.
  • Jeśli były w stanie przywrócić dostęp, stwierdzono, że w przyszłości nie potknąć się o tym problemie.

Dlaczego nie mogę się skontaktować?

Rozważmy główne problemy, które napotykają użytkownicy w Internecie. Najczęściej dostęp do społecznej sieci blokuje wirusa, który jest ukryty w komputerze. Jego głównym celem – aby ukraść wszystkie hasła i dane. Aby usunąć trojana, to wystarczy, aby ustanowić system sprawdzony antywirusowych, takich jak Kaspersky czy Nod 32. Wskazane jest, aby zakupić licencjonowaną wersję, która posiada najnowsze definicje wirusów. Ale jeśli twoja praca jest usunięcie trojana, można pobrać darmową wersję. Ponadto, istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci znaleźć szkodliwy plik, można je pobrać z Internetu.

Jeśli nie znaleźć żadnego wirusa, problem może leżeć w innym obszarze. Na każdym komputerze, nie ma takiego pliku – gospodarze, który pozwala na wykonywanie kopii stron. Znajduje się w następujących kategoriach: C: WINDOWS system32 drivers etc .

Otwórz ją i usunąć wszelkie inne informacje niż komentarzach, które przychodzą po symbolu „#” i tym wierszu – „127.0.0.1 localhost”. Ta metoda może pomóc, jeśli masz ten problem, który próbujesz przejść do strony w kontakcie i kolegów, ale trzeba wprowadzić numer telefonu, aby kontynuować wysłać specjalny kod. Nie jest konieczne, aby postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, w przeciwnym razie usuń banku. Nadal nie wiem dlaczego nie działa kontakt? To nie ma znaczenia. Może być tak, że strona po prostu zamknąć na odbudowę, ale o takie działania są zwykle zgłaszane wcześniej.

Jeśli próbowałeś wszystkich wskazówek, ale kontakt nie działa, należy pobrać specjalny dodatek Dr.Web.Cureit. Wielu ludzi, którzy zastanawiali się, dlaczego nie działać nas, przetestował tę aplikację na własną rękę, a następnie w lewo dobre recenzje.

I, być może, ostatni krok, który należy podjąć – do ponownej instalacji systemu. Najprawdopodobniej problem jest na komputerze, a niektóre nie pozwalają na tej stronie. Konieczne jest zatem, by zdjąć wszystko z ziemią. Może być tak, że po prostu złamał, jest mało prawdopodobne, aby coś zrobić. Można odwołać się do nich. wsparcie na miejscu, ale nie gwarantuję, aby przywrócić dostęp.

Należy przestrzegać wszystkich zasad, aby zapobiec utracie danych: terminowe zainstalować program antywirusowy i sprawdzić komputer w poszukiwaniu trojanów, należy uważać jakie strony odwiedzasz, nikomu swój login i hasło do podjęcia dodatkowych środków bezpieczeństwa.