604 Shares 3948 views

Opuszczone miejsca w pobliżu lotniska Moskwa i Moskwa – jak się tam dostać?

Przygoda turystyki jest coraz bardziej popularny hobby. Jeden z jego oddziałów – inspekcja opuszczonych budynków i obiektów innych typów, przestały funkcjonować. Które opuszczone miejsca blisko do odwiedzenia i jak przygotować się do takiej podróży?


Jedziemy na drodze

Każda podróż zaczyna się od ścieżki. Zdecyduj, jak będzie się poruszać. Nie trzeba mieć prywatny samochód do odwiedzenia ciekawych miejsc w okolicach stolicy. Dość łatwo dotrzeć do wielu miejsc, które są obecnie opuszczone przez ludzi, środkami transportu publicznego. Krótkie odległości i może być całkowicie pokonać rowerem. Należy pamiętać, że podczas spaceru może być problem z komunikacją, więc oprócz nawigatora, weź mapę papierową lub napisać wytyczne w osobnym zeszycie. Na wycieczkę do opuszczonych miejsc jest, aby wybrać specjalne ubrania. Chroń swoje nogi – to lepiej umieścić na buty, jak wojsko i umieścić na ciasnych spodniach, wskazane jest, aby zabrać ze sobą i lekka kurtka. Nie zapomnij umieścić w latarni torby, zapałki, żywność i wodę, mała apteczka.

Jak zachowywać się na stronie?

Pamiętaj, że wiele opuszczonych miejscach w pobliżu, pomimo swojej zrujnowanej i opustoszałej wygląd, są własnością publiczną lub prywatną, a czasem chronione. Z wielu strażników mogą być negocjowane, a oni są „dziękuję” lub symboliczną nagrodą jest nie tylko ty nie zostanie wyrzucony, ale także przeprowadzić wycieczkę. Jeśli ochrona integralności i postulatów do opuszczenia terytorium, a nie kłócić się lepiej, i przeprosić za najście i pozostawić. Jednak strażnik – to nie jest najgorsze, wiele opuszczonych obiektów są wybierane przez osoby bez stałego miejsca zamieszkania, jak również zwierząt bezpańskich i dzikich. Opuszczone budynki trzeba uważnie słuchać innych dźwięków nie zapomnij rozejrzeć i stopami. Zniszczone budynki są niebezpieczne same w sobie – mogli w każdej chwili, suficie lub ścianie upadku. Jeśli budynek czujesz kruche, lepiej jest ograniczyć kontrolę elewacji.

wybierz obiekt

W Rosji większość opuszczonych budynkach typu architektonicznego i historycznego. Wcześniej w każdej wsi ma przynajmniej jeden kościół, w sąsiedztwie eleganckiej rezydencji książęcej. Wiele osiedli dzisiaj jest zrównana z ziemią, a najbardziej ambitny w swoich strukturach były pamiątki minionej epoki. Zalety budynków w tej kategorii – brak ochrony. Wiele w naszym kraju, i opuszczonych obiektów przemysłowych. Większość z nich przestała działać natychmiast po upadku ZSRR, ale ponieważ dzisiaj jest w złym stanie. Cała ta fabryki, kopalnie i kamieniołomy. Jeśli masz zamiar zbadać opuszczone miejsce niedaleko Moskwy, należy zwrócić uwagę i obozy Pioneer i kurorty.

miasto duchów

Jednym z najbardziej interesujących miejsc w Moskwie – zestaw, pozostawionych w 2010 roku. Co ciekawe, obiekt jest chroniony, ale można dostać tutaj jest absolutnie za darmo codziennie od dziesiątej rano do wpół do siódmej wieczorem. Jest to miasto-dekoracje w dzielnicy Solnechnogorsk, w pobliżu miejscowości Serednikovo. Były kręcenia filmu „Notatki przesyłania dalej Tajnej Kancelarii.” Przestrzeń strzelanie odtwarza średniowieczne Wyborg jest statek na jego terytorium, mur miejski i wiele ciekawych budynków, w tym zamku i kościoła. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparat na ten wyjazd (strzelanie darmo). Jeśli wiele opuszczonych przedmieścia umieszcza przygnębiające wrażenie i budzą refleksje filozoficzne, obiekt pod kontemplacji zabierze Cię do zupełnie innego świata i czasu. Po spacerze po „Wyborga” można odwiedzić muzeum w miejscowości Lermontowa Serednikovo.

Dwór w Grebnevo

Jeśli chcesz zobaczyć tylko dwa porzucone świątynię, posh właścicieli domu, a wiele budynków celu gospodarczego, należy udać się do wsi dzielnicy Grebnevo Shchelkovo. Manor kompleks został zbudowany w XVI wieku i zmienił wielu właścicieli, z których każdy zmienia trochę wygląd pałacu i okolic na ich osobistych upodobań. Później, w różnych czasach mieścił: szpital, zakład oraz specjalistycznego drugorzędną instytucji edukacyjnej. Kompleks jest uznawany za zabytek architektoniczny, ale do tej pory prace nad jego rekonstrukcją nie jest prowadzona, a wejście do terytorium pozostaje wolny. Podobnie jak wiele innych opuszczonych miejsc w Moskwie i regionie moskiewskim tego typu posiadłość otoczona jest rozległym parkiem, który jest obecnie mocno zarośnięte i jest w złym stanie.

Inne obiekty architektoniczne porzucone w pobliżu stolicy

Nie daleko od miasta Serpukhov pod Moskwą są ruiny wielkiego niegdyś dwór Pushchino-on-Nara. Szukaj struktura stoi w pobliżu wsi Pushchino. Nawiasem mówiąc, fasada dużą skalę z kolumnami widać z autostrady. Obok starożytnego pałacu są proste wiejskie domy z ogrodami, a lokalna ludność nie jest szczególnie mile widziane turystów. Ale to nie jest problem, bo dwór nie jest chroniony. Zachowane ceglane ściany ozdobione bogatymi sztukateriami kolumnami i płaskorzeźbami, w niektórych miejscach można wyróżnić resztki mozaik, dużą miskę fontanny znajduje się w pobliżu głównego wejścia. na tyle interesujący, aby odwiedzić Kościół Kazańskiej Ikony Matki Bożej, położony w pobliżu miejscowości Yaropolets. Ten obiekt jest obowiązkowe do odwiedzenia wszystkich fanów do robienia zdjęć opuszczonych miejscach. Zespół architektoniczny jest własnością Kościoła prawosławnego, ale ożywienie jeszcze się nie rozpoczęła. Obszar w pobliżu świątyni jest strzeżone przez Watchmen może zorganizować dla inspekcji obiektu. W uzupełnieniu do krypty kościoła, uwagę należy liczyć grób, dzwonnicę i stelę, który znajduje się tuż za alei lipowych.

Niezwykłe opuszczonych budynków

Jeśli chcesz odwiedzić prawdziwie przerażające opuszczone miejsca, przejdź do obszaru Andronievskaya. Oto legendarny opuszczony budynek, zamieszkany przez bardzo prawdziwych duchów i poltergeist. Największym adrenaliny można się tu dostać, spacery o zmierzchu lub w nocy. Jednym z najbardziej niezwykłych budynków, opuszczonych ludzi na przedmieściach – kula dielektrycznej. Usytuowany na skraju lasu w pobliżu miejscowości Ignatovo. Struktura została skonstruowana do odbierania i przetwarzania informacji przesyłanych ze sztucznych satelitów przestrzeni. Nie mniej interesujące i Siagne – jaskinie, tworzone przez organizację zbiornika. Projekt nigdy nie został ukończony, w uzupełnieniu do katakumb? Pozostał niedokończony tamę. Najwygodniejszym sposobem, aby dostać się do tego miejsca od stacji metra „Domodiedowo” na magistrali (numer trasy – 439).

Badanie opuszczonych obiektów: najważniejsze, aby mieć czas na czasie!

Pamiętaj, że karta opuszczone miejsca w pobliżu mutuje bardzo szybko. Niektóre obiekty rozpocznie się zrekonstruować, inni po prostu rozebrany. Są to nie tylko nowe opuszczonych budynków, ale również całe terytorium. Jeśli nagle przypadkowo dostać przedmiot, który wcześniej nie miał informacji, nie bój się próbować go zbadać. Jest to możliwe, aby znaleźć się w opuszczonym budynku jest jednym z pierwszych. Najważniejszą rzeczą – przestrzegać zasad bezpieczeństwa i uniknąć obiektów wojskowych i tajne, jeśli nie ma absolutnej pewności w przypadku braku ochrony. Pamiętaj, aby ostrzec kogoś z bliskich przyjaciół wszystkie ich podróży. I nie zapomnij zabrać ze sobą dokumenty tożsamości na drogach, a także środki komunikacji.