325 Shares 9819 views

Miksery "Hansgroe": opis, typy, producent i recenzje

Miksery niemieckie Hansgroe są znane na rynku od kilku dekad. W tym czasie potwierdzili tylko obraz doskonałej technologii i zdobyli zaufanie milionów konsumentów na całym świecie.


Niemiecka marka

Firma Hansgrohe produkuje baterie dla łazienek i kuchni od 1901 roku. Główną misją firmy jest wprowadzenie innowacyjnych technologii i odpowiedzialności społecznej, która ma na celu ochronę środowiska. Co może zrobić firma produkująca kraniki z kranu? Jej celem jest generowanie technologii, które pozwalają konsumentowi uzyskać maksymalną przyjemność i korzyści, przy jednoczesnym wydaniu minimum zasobów naturalnych.

Miksery "Hansgroe" są produkowane w szerokim zakresie, aby wybrać odpowiedni projekt i funkcjonalność nie jest trudne, a nienaganna jakość jest gwarantowana w każdym modelu. Oprócz wygodnego użytkowania, w przypadku żurawi i mieszarek tej marki wyróżnia się lakoniczny wygląd, który kontynuuje ideę nowoczesnego domu. Szaleńcy Niemcy tworzą produkt w duchu ich charakteru: lakonicznie, ekonomicznie, dokładnie, jakościowo i trwale.

Komfort dostaw wody

Marka Hansgrohe w wielu technologicznych innowacjach była pionierem i nadal wpływa na rynek nowinek sanitarnych. Miksery "Hansgroe" są wyposażone w użyteczne funkcje dla konsumenta, a mianowicie:

  • Intuicyjne przełączanie strumieniowe lub przycisk wyboru. Mieszadła wyposażone w sterowanie przyciskiem ułatwiają przepływ wody i nie wymagają wysiłku w celu regulacji. Ten innowacyjny rozwój został wynaleziony przez Hansgrohe.
  • Mieszadła "Khansroe" z funkcją CoolStart pozwalają na niezależną regulację ilości podgrzewanej wody dostarczanej do kranu. Dźwignia, zainstalowana w położeniu centralnym, zapewnia użytkownikowi tylko zimną wodę, unikając włączania przepływowego podgrzewacza wody, mieszalniki innych marek nie blokują funkcji podgrzewania wody podczas otwierania kranu. Gdy zawór zasilający zostanie obrócony w lewo, otwiera się dostęp do ogrzewanej wody, co pozwala na ręczną regulację temperatury. Przekręcenie dźwigni po prawej stronie jest zablokowane.
  • Technologie AirPower i EcoSmart. Mieszadła "Hansgroe" z technologią AirPower nasycają wodę pęcherzykami powietrza, co znacznie zmniejsza zużycie zasobów, a jednocześnie daje niezapomniane wrażenia. Fakt, że woda była wykorzystywana mniej znana jest tylko wtedy, gdy otrzymuje rachunek za media. Funkcja EcoSmart, wbudowany mikser lub panel prysznicowy, pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o 60%, a jakość paszy w tym samym czasie jest stale wysoka.

Więcej niż prysznic

Oszczędności zasobów nie są jedynym problemem firmy. Aby dać konsumentowi więcej możliwości, jest celem producenta. Dlatego marka Hansgrohe produkuje linię natrysków o średnicy do 600 mm, co pozwala na zastosowanie procedur wodnych przy użyciu kilku trybów.

Producent nie lekceważy wyglądu nowoczesnych gadżetów i wytwarza prysznice, termostaty, miksery w łazience Hansgroe w ergonomicznym wzornictwie. Wszystkie szczegóły zestawów lub poszczególnych elementów są idealnie dopasowane do siebie, mają optymalny rozmiar i niepowtarzalny wygląd, które mogą utrzymać znaczenie całego pomieszczenia przez wiele lat.

Instalacja: prostota i niezawodność

Różne modele urządzeń natryskowych firmy Hansgrohe są ładnie uzupełnione przez produkty Axor i Hansgrohe, przeznaczone do małej łazienki. Bateria natryskowa Hansgroe będzie zbyt przyciągająca uwagę i doprowadzi dysonans do małego pokoju. Technologia ukrytej instalacji wszystkich urządzeń komunikacyjnych iBox universal pozwala pozostawić do użytku tylko funkcjonalne minimum, a nie bałagan cenny obszar. System nadaje się do konwencjonalnych lub termostatycznych mieszarek i jest unikalny w swoim rodzaju. Może być zamontowany z wyprzedzeniem, nie polegając na żadnym modelu mechanizmu zasilania wodą.

Czyszczenie minus

Woda dostarczana do naszych domów pozostawia twardą warstwę wapna na powierzchniach. Stosowanie środków czyszczących z agresywnymi składnikami często nie przynosi pożądanego efektu. W konsekwencji – niezadowalający wygląd łazienki. Produkty firmy Hansgrohe są wyposażone w technologię QuickClean. Każdy mikser prysznicowy Hansgroe i wszystkie inne produkty marki są wyposażone w elastyczne wkładki silikonowe w mieszalnikach i dyszach. Płyta wapienna i inne zanieczyszczenia są usuwane z jednej ręki, a technika pracuje coraz częściej. To jest dbanie o mikser w łazience Hansgroe.

Popularne serie

Klasyczne miksery "Hansgroe" do łazienki – model Talis E. Główną zaletą tej próby inżynierii sanitarnej jest idealny dopływ wody. Charakterystyki przepływu i jego warianty opracowano w laboratorium do badania właściwości wody wytwarzanej przez producenta. Ponadto mieszalniki są wykonane ze stopów metali odpornych na ataki chemiczne, powierzchnia wszystkich widocznych części jest chromowana.

Seria Focus E2 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Montaż uchwytów jest prawie niemożliwy do poluzowania. Mikser Hansgroe na zlewozmywak tej serii jest wyposażony w technologię AirPower, więc woda miesza się z powietrzem, co oszczędza zasoby. Ma ergonomiczną wysokość 16,2 centymetru i lakoniczny wygląd.

Funkcjonalność i ekonomia

Uniwersalne funkcje niektórych modeli w liniach Metris, Talis i Focus pozwalają wybrać wysokość wypływu wody przez podniesienie i opuszczenie wypustu. Oznacza to, że jeśli chcesz, aby woda osiągnęła wysoką wydajność, żuraw wzrasta, a jeśli to konieczne, aby zmniejszyć poziom opryskiwania podczas mycia rąk, dysza spada do minimalnej pozycji.

Hansgrohe jest liderem w dziedzinie innowacji, mającym na celu oszczędzanie zasobów naturalnych. Europejskie normy zużycia wody wynoszą od 10 do 12 litrów na minutę, firma opracowała mieszalniki, które zmniejszają natężenie przepływu do 5 litrów na minutę. Takie podejście jest korzystne przede wszystkim dla konsumentów: koszt zapłaty jest znacząco zmniejszony, aw znaczeniu globalnym obniża się obciążenie dla środowiska wodnego.

Recenzje

Pozytywne opinie konsumentów dotyczące produktów firmy Hansgroe mówią o trwałości i niezawodności mieszalników. Niektórzy użytkownicy wskazują na dziesięcioletnie działanie modeli z zastrzeżeniem, że został zainstalowany niemiecki system. Prostota instalacji jest również wskazana, ale czasami nawet specjaliści nie mogą dowiedzieć się, jak naprawić elastyczny system komunikacji zaopatrzenia w wodę. Ale przy zrozumieniu prostoty i wszechstronności podejścia, stają się gorliwymi fanami tej marki. Prawie wszyscy klienci są zadowoleni z długiego okresu gwarancyjnego.

Negatywne informacje zwrotne dotyczą wysokich kosztów produktów i szybkiego zużycia poszczególnych części. W większości przypadków jest to związane z jakością użytej wody i zaleca się umieszczenie grubego filtra przy wejściu do domu. Zdaniem ekspertów ten krok pomoże uniknąć szybkiego zatkania wtryskiwaczy, napowietrzaczy, uszczelnień olejowych i innych części. Ponadto powoduje to drażnienie niedostępności markowych części zamiennych do szybkich napraw: należy zamówić od producenta i czekać na 1,5-2 miesięcy.