194 Shares 5996 views

Kwiat foamirana: Tworzenie niesamowitych tkliwość i fantastyczny realizm z rękami!

Tworzenie sztucznych kwiatów i różne rękodzieła wykonane z nich jest jednym z najbardziej ekscytujących miejsc. Według historyków, to aktywność zaczęła angażować się bardziej w III wieku pne. Pierwszymi mistrzami byli tubylcy starożytnych Chinach, Egipcie i Grecji. Dziś gama materiałów do tworzenia sztucznych barwników tak bogaty, że może to być są nieograniczone! Jednak nie zawsze są dostępne nowe materiały, z których nie tylko doświadczeni rzemieślnicy, ale także początkujący mogą tworzyć wyjątkowe rzeczy.

Nowe produkty dla profesjonalistów i początkujących, dla tych, którzy chcą tworzyć prawdziwe arcydzieła!

Chcesz stworzyć sztuczne kwiaty, które nie są gorsze w dzisiejszych urody analogów lub fantasy składu? Albo jest twój cel – to nie tylko kwiaty, ale także różne ozdoby, elementy dekoracyjne, aplikacji rzemiosła trójwymiarowych itd Potem nadszedł czas na zapoznanie się z zupełnie nowym materiałem, zaskakujący w swoich właściwościach ..?. Produkty uderzające w jego piękno. Zapraszamy zrobić własny kwiat foamirana!

Foamiran – materiał, z którego można tworzyć prawdziwe kwiaty!

Ten materiał jest zaskakująco miękka i aksamitna. To był powód, dla którego określa się często nie tylko FOM EVA Foamiran (FoamIran), pianka (pianka), revelyur, ale miękkiego plastiku z irchy lub porowatym papierze. Jest nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, bez boi zmian wilgotności i temperatury, doskonale zachowuje swój kształt i kolor. Foamiran nie tylko łatwe do cięcia różnorodnych nożyczek i nadają kształt stempli, ale tworzą ręce – rozciągnięty, zgnieciony pod ciśnieniem, łatwo zapamiętać nową formę! Taka elastyczność i wytrzymałość w wyniku swojego składu (kopolimer etylenu i octanu winylu). Paleta delikatnych pastelowych odcieniach połączeniu z czarno-białym pozwala każdemu znaleźć miłe dla oka i duszy koloru. Ale to jest łatwe i odświeżenia, używając akrylowe, farby olejne, gwasz, kolorowe kredy.

Pierwszy produkt nadal nie był kwiat foamirana. materiał, produkowane w Iranie (dziś w Chinach) i transportowany do wszystkich krajów świata, został po raz pierwszy użyty jako miękki projektanta dla dzieci. Dziś w naszych rynkach krajów chodzi w postaci arkuszy, którego wymiary mogą się różnić od 40 x 40 do 70 x 70. Można go kupić w bardzo przystępnych cenach, w dowolnym czasie, aby rozpocząć pracę.

Kwiat foamirana – coś, co jest łatwe do zrobienia, nawet dla początkujących!

Aby utworzyć najbardziej realistyczny kompozycje wymagają foamiran pożądany kolor liści wzór (płatki), nożyczki, ołówka pistoletu do kleju. Ponadto, w razie potrzeby, można wybrać się na uderzenie z gotowych form, zwykłego żelazka do ogrzewania materiału (jest to możliwe, aby rozgrzać i ugniatać ręcznie), farby do malowania płatki, specjalne kwiaty Bułka sztuczne i podstawę kompozycji.

Dokonywanie kwiatów z foamirana zaczyna wycinania wzorów płatków. Na tym etapie możliwe jest również zabarwienie bitów wstępnej. Następnie nanieść ciepłe płatki żelaza – nagrzewają się, zwijają się i opadają. Teraz tworzenie prawdziwego kwiatu zaczyna – nadrzędnego płatki Midway, i rozciąganie folii, dokonać falistą krawędź. Po tym, zaczynają montażu kwiatu za pomocą pistoletu do kleju. Jak pokazuje praktyka, lub PVA kleju, a nawet „moment” dla takich produktów, które nie są odpowiednie.

Obecnie istnieje wiele szkół, które uczą się, jak tworzyć kwiaty z foamirana. master class do tworzenia kompozycji można znaleźć nie tylko w naszym kraju, jest materiał źródłowy wideo nawet z Iranu.

Cuda tylko z tego materiału!

Nigdy nie jest za późno, by zacząć tworzyć coś nowego i pięknego. Rozwijaj swoją kwiat foamirana! Ale przy zakupie surowców, uważaj – bo tam jest nie tylko sprzedaż piana, ale jego pianki odpowiednik. Z zewnątrz nie widać różnicy, ale inne rzeczy – to porowata guma, przeznaczony tylko dla kreatywności dzieci!