679 Shares 1153 views

Skutery „Decathlon” dla dzieci i dorosłych

„Okselo” – jest młodą rozwijającą się marką, specjalizującą się w produkcji deskorolki, rolki, deskorolki, łyżwy. Spośród różnych pojazdów wymienionych najłatwiejszych do nauczenia się w dorosłych i dzieci jest uważane za skuter. Uważa się, że pojawił się w XIX wieku, a jedynie do perfekcji w czasie, podczas gdy podstawowa konstrukcja nie uległa większym zmianom. Producent „Okselo” oferuje szeroką gamę skuterów, którym udało się dostać wysokie noty od klientów.


Oxelo

Jest to marka, która jest znana prawie każdy, kto nie jest już w pierwszym roku „Samokatnaya” tematu. Skutery „Decathlon” – to jakość, bezpieczeństwo, pojazd, zaufanie do wiarygodności i zaufania. Firma produkuje własną linię misternie wyprodukowanych pojazdów, które w czasie jest dość stabilna.

Kluczowe cechy

Skuter Oxelo ( «Decathlon") Obudowa wykonana jest ze stali i aluminium, modele serii grać tylko dla dzieci wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Do 5 warstw ma talii sprawia, że jest odporna na obciążenia sieciowego. Obie wersje wykonywanego układu kierowniczego: tradycyjny obracającego się koła i joystick, które reagują na nachylenie ciała. Koła, w zależności od konkretnego modelu, ma różne poziomy wysokości.

Koła wykonane są z poliuretanu, gumy lub kauczuku, pod warunkiem, ze niektórych łożysk prędkości i płyt metalowych. Koła Niektóre modele są również wyposażone w absorber drgań. Począwszy od nastolatek, wszystkie skutery mają ręczny lub nożny hamulec i błotniki. Dane obciążenia skutery wpływ łagodzi obecność amortyzatorów i zawieszenia. Ich główną cechą jest również bezpieczne i szybkie składanie.

Prawie wszystkie produkty są wyposażone w pasek bilansowej, natomiast nowy model jest również ulepszony system transportu. Trwałość, niezawodność, uniwersalność jest atrakcyjna każda marka skuter. W cenie każdego modelu w zgodzie z jego jakości i wydajności. W tym przypadku producent produkuje skutery, po cenie przystępnej dla każdego klienta.

Skuter „Decathlon”

Firma pod opieką dzieci w każdym wieku, tworząc serię push-Play. Kikbordy dostępny dla najmłodszych zawodników – modeli z przednimi kołami bliźniaczymi dla większej stabilności. Nastolatki, studenci, uczniowie są oferowane różne modele serii mid. Zainteresowanie jest skuter do dryfu. Ma długą i szeroką platformę i szerokie stabilne koła średniej średnicy. Obracając tylne koło posiada trzy poziomy regulacji, w zależności od umiejętności młodych zawodników.

Dalej jest ciekawy wzór dla dzieci – 4 koła Stunstreet, przeznaczony do jazdy na nartach carvingowych. Skuter, pomimo pozornej niezdarności zewnętrznego, bardzo szybki, mocny i zwinny, nie może opuścić fani obojętny dokonać ostrych zakrętów. Niezwykle ładne i ekonomiczne modele – dla najmłodszych zawodników zaczyna się od 1900 rubli. Średnia cena nastoletnich płyt – 3000 rubli.

opcja przyjemność

Biorąc pod uwagę, skutery z dużymi kołami „Decathlon”, warto zauważyć, że jest to model chodzenie, zaprojektowany specjalnie na długie spacery. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom na ruchliwych ulicach, nie stać się przeszkodą. Następny Zaletą tego modelu – torba i pasek do przenoszenia – podczas spaceru jest szczególnie istotne. Wszystkie modele tej serii są wyposażone w dużych kół poliuretanowych (170-200 mm), amortyzatory, niektóre zawiesiny. Na tych samych opcji Czas przejścia to marka prezentuje ogromną liczbę próbek, a także ceny w przedziale 6000-13000 rubli.

opcja Stunt

Dorośli skutery z „Decathlon” dla fanów freeride i freestyle zajmują szczególne miejsce w pierwszym składzie. Model Sztuką jest znacznie łatwiejsze do odpoczynku, dzięki braku mechanizmu składanego, a także niewielkiej liczby elementów złącznych. Te modele wysokość kierownica jest przede wszystkim stała, natomiast kierownica może się swobodnie obracać wokół własnej osi. felgi aluminiowe, mały rozmiar, z gumy lub z gumy, który zapewnia dobrą przyczepność do wszystkich powierzchni. Koła są wyposażone w wysokiej jakości łożysk dla różnych ustalonych prędkościach. Polityka cenowa tych modeli sztuczki określa ich wysoką jakość. profesjonalne modele kosztują od 8000 rubli., podczas gdy freestyle początkujący mogą kupić model 4000 rubli.

Główne różnice

W „Decathlon” skuterki akrobacje przedstawiono różne rodzaje – dla zaawansowanych włóczęgów, początkujących, jak i doświadczonych poszukiwaczy przygód. Rdzeń stop System przeznaczony jest do freestyle mistrzów – zapewnia dobre odbicie i wysoką odporność na ścieranie. Wykonany z materiałów o wysokiej wytrzymałości. Rezonansowa z anodowanego aluminium wielowarstwowych.

opinie

W chwili obecnej na rynku ogromna liczba producentów sportowych Towar wszystkich rodzajów pojazdów. Skutery z „Decathlon» Oxelo zajmują ostatnie miejsce na niego. Recenzje nich zwrócić uwagę na interesujących punktów przy wyborze modelu tej marki.

Zalety:

 • Wysoki i stabilny;
 • manewrowość, cicha praca;
 • Przynosi wielką podróż na płytki;
 • mechanizm składania nie skrzypią;
 • dzięki instalacji na skutery „Decathlon” pompowane koła, stają się trwałe i niezawodne pojazdy terenowe;
 • wygodny pokład, istnieje możliwość, aby umieścić obie stopy, wygodne, aby je zmienić.

wady:

 • Tylne pazury hamulca złożona blokady poziomu kierownicy;
 • Nieobecność na przednim błotniku koła w niektórych modelach;
 • nie zawsze jest skuteczna tylny hamulec z dużą prędkości;
 • podczas jazdy po nierównym hałasu;
 • modele mają dużą wagę, co jest niewygodne dla transportu.

o Oxelo

Firma Oxelo wszystko działa uaktualnić produkt, produkcję roczną nowych modeli skuterów. Warto zauważyć, że jest to dynamicznie rozwijająca się firma. My, jako konsumenci, możemy być absolutnie pewni, że firmy skutery Oxelo będą w najbliższej przyszłości jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju (jeśli w tej chwili nie są), z oficjalnych przedstawicieli marki pojawią się we wszystkich miastach Rosji, a nie tylko miasta-milionnikah.