395 Shares 5831 views

Lek „Oksytocyna” Aborcja: funkcje aplikacji

Lek „Oksytocyna” odnosi się do syntetycznych leków hormonalnych. Jego mechanizm działania polega na stymulacji mięśni gładkich macicy, powodując jego zmniejszenie. Ta właściwość powoduje, że dość powszechnie stosowanym lekiem w ginekologii. Najczęstszym wskazaniem do „Oksytocyna” lek – aborcji.

Charakterystyka stosowania leków

Środki penetrujące ciało kobiety i powodując skurcze, może spowodować poronienie. Eksperci pamiętać, że najskuteczniejsze pokazy „Oksytocyna” lek do aborcji we wczesnym okresie ciąży. Należy stwierdzić, że pomimo faktu, że zakład jest uważany za mniej traumatyczne alternatywą w porównaniu z leczeniem chirurgicznym, stosowanie leków może zwiększać ryzyko krwawienia otwarte. W związku z tym zaleca się podawanie leku „Oksytocyna” dla przerwania ciąży przed płód mocno przymocować do ściany macicy. W praktyce jednak, opisane przypadki stosowania leku w późniejszym terminie. Z reguły zachodzi taka potrzeba, w przypadku „nieżywotnego” ciąży w drugim lub trzecim trymestrze ciąży. W takich przypadkach aborcji chirurgicznych wydać dość trudne, bo trzeba zniszczyć płodu w macicy z wykorzystaniem specjalnych narzędzi lub wykonanie cesarskiego cięcia. Wraz z wprowadzeniem leków rzeczywiście wyzwala siły roboczej. Środki zalecane również niekompletne poronienie. W takim przypadku, lek wspomaga oczyszczanie endometrium i pozostałości zarodków. Stymulacja mięśni gładkich macicy jest również konieczne w późniejszych etapach ciąży podczas pracy nie występują naturalnie, a owoc zaczyna cierpieć z powodu niedotlenienia. W takich przypadkach lek jest przypisany do 41-43 tygodniu, w celu zwiększenia intensywności skurczów. Może to znacznie skrócić czas pracy. Lek ten jest zalecanym do menstruacji krwawienia macicy lub otwartego w złożonej terapii. Jeśli zadowalające rozdzielenie macicy przypisany lek „Oksytocyna” po dostarczeniu (podczas cesarskiego cięcia) lub przerwania ciąży.

Przeciwwskazania

Medycyna „Oksytocyna” Aborcja nie jest zalecany w obecności blizny z poprzedniego cięcia cesarskiego, ponieważ prawdopodobieństwo pęknięcia macicy w miejscu jej przejścia. Nie należy stosować u pacjentów z klinicznie i anatomicznie wąskie miednicy małej kobiety. W tym przypadku, działanie leku może zwiększać ryzyko obrażeń matki i płodu. Wyznaczyć leku z silnymi skurczami macicy. Na ryzyko nadmiernego pobudzenia, które może pęknąć.

Aby uzyskać więcej informacji,

Oznacza „Oksytocyna” Aborcja jest dozwolona do użytku tylko w szpitalu pod ścisłym nadzorem lekarza. Środki te muszą być podejmowane ze względu na fakt, że lek może powodować zbyt silne pobudzenie mięśni gładkich macicy, co z kolei spowoduje lukę ciała lub krwawienie.