723 Shares 1769 views

Sens życia

Rozdział 1. 3


Sens życia Bożego.

Z książki przez Nil Uolsh „Rozmowy z Bogiem” Neil pytanie: „Jaki jest sens życia? I jak waga zaczęło?”.

Bóg: Czy pamiętasz w Biblii na początku nie było nic, to było słowo, słowo od Boga, i Bogiem było Słowo.

I wtedy przyszedł. Myślałam: „Kim jestem?”. Nie pytaj kim się jest. W końcu zdałem sobie sprawę, ESM, to znaczy, że istnieję. Ale zorientowaliśmy się od wewnątrz. I chciałem poznać siebie z zewnątrz. Jak zrobić? To nie jest jasne. Ponownie, myślałem od dawna. I wtedy zrozumiałem, że muszę być podzielone na mniejsze części, tak że za ich pośrednictwem do poznania samego siebie. Wielki i potężny. I wtedy wpadłem na małe kawałki. Wasi naukowcy twierdzą, że wszechświat poza wybuchu, do którego doszło 14 miliardów lat temu. I rzuciła go na kawałki. I trzeba zrozumieć, że cały wszechświat widzialny i niewidzialny, galaktyki, gwiazdy, planety, Słońce, Księżyc, Ziemia, gdzie mieszkasz, każdy kamień leżący na ziemi, roślin, zwierząt, a wszyscy jesteście człowiek-Ya wielki sens naszemu życie jest tym, co ten wielki podmiot, który nazywamy Bogiem, Bóg, Kryszna, Ojciec, itd. Rozwija i znać się przez nas w trakcie gry zwanej życiem!

Jeśli nie widzieli Boga, po moich słowach, należy go zobaczyć. Spójrz w lewo, w prawo, tam iz powrotem, w górę iw dół, w innych, w lustro i widzisz wszystko Bogu. Bóg jest wszystkim i we wszystkim jest Bóg.

Starożytne Wedy i Upaniszady mówią, że są dni i nocy Brahmy (Boga). Są chwile, kiedy śpi, a kiedy nie śpi. Biblia mówi również o tym, na początku nie było nic, to było słowo, słowo Boże, 7 dni stworzenia, itd. itd. Oznacza to, po pierwsze, że śpi, a potem obudził. Dzień i noc trwa 4,5 biliona lat. Teraz nasz Brahma, w którym żyjemy, 2 bilionów 195 miliardów rok. Zostawił go nadal żyć, 2 bilionów 192 miliardów rok. Kiedy języku naszego życia, jeśli mamy żyć do 100 lat, miał 50 lat. Że jest mądrzejszy siebie. To znaczy, że to dziecko Boże, Bóg jest młodym człowiekiem, a teraz najmądrzejszy. Oznacza to, że jest jak dziecko, które będzie jak kostki, coś zniszczone, a teraz zdobyte doświadczenie.

4

„Walsh: – Co się dzieje, kiedy zasypiasz?

Bóg: – Kiedy się budzę, mam wysadzić, i zaczyna się rozwijać, jak bańka mydlana, do pewnej granicy, potem przychodzi czas, kiedy zacznę się zasnąć i cały wszechświat zapada się w jednym punkcie, wielkości piłki dziecka.

Zrobić: – Miliony galaktyk, miliardy planet, planeta Ziemia nie jest możliwe, aby zmniejszyć do rozmiarów, nie wierzę ci!

B: – Zastanówmy się, wziąć atomu, atom 99,9 procent – rdzeń wokół Electrons koncentruj. Chmura elektronów między jądrem – pustka. Atom stoi w sieci krystalicznej między atomami też jest próżnia. Ale jeśli usunąć wszystkie pustki, cały Wszechświat skurczy się do sekcji dziecięcej piłki. Czy można sobie wyobrazić, jak wiele wagi do centymetr sześcienny substancji – i miliardy ton bilard. A jak myślisz, że wszechświat jest nieskończony i skończony, ja, ja sam we wszechświecie? Albo mamy wielu bogów?

I – nie wiem.

B: – Jest nas wielu i lubimy baniek mydlanych, a następnie spuścić powietrze, następnie spalony. Istnieją przepisy wszechświata, że nawet my, bogowie, nie może naruszać. Wydaje się, że to jeden wielki Bóg, który stworzył ten wszechświat, ale jeszcze nie wiem. "

Autor: – W czasie medytacji ujrzałam czarną kostkę, z którego pochodzą bogów. Ta kostka nazywa absolutny. Czarny kwadrat Malewicza, jest płaska widok absolutu. Dlatego wszystkie oddech, gdy spojrzeć na to zdjęcie. Wszyscy pamiętamy jego narodziny. To wszystko, co wiem o Bogu.

wnioski:

1) Spersonalizowane osoba nazywa Boga, bo nie istnieją. Oznacza to, że nie możemy wskazać palcem i powiedzieć: oto ten człowiek jest Bogiem. Wyobraź sobie, że twoje ciało – to Bóg. Niektóre komórka otrzymała indywidualny umysł i chciał poznać. W tym celu konieczne jest, aby wyjść poza granice swojego ciała, i to jest – to jest niemożliwe! Żadnej krwi, żadnych składników odżywczych, organizm natychmiast umiera. krwinek wierzy, że Bóg jest krew. komórek wątroby – Bóg jest wątroba. Inni bogowie mogą personalizować naszego Boga, gdyż oni są na zewnątrz.

2) Jeśli szukają Boga, próbując go znaleźć gdzieś w Mekce, Jerozolima, Tybecie, Egipcie, ale tam go znaleźć, ale po co wydawać pieniądze i iść gdzieś, spojrzeć w swoje serce. Świątynia Boga jest w twoim sercu. Wszystko jest Bogiem, a Bóg jest we wszystkim.

Ciąg dalszy na poniższym linku:

http://files.mail.ru/VTACAK