278 Shares 2888 views

Rozrywka Iżewsk – porady dla dzieci i dorosłych

Iżewsk – stolica Republiki Udmurckiej. Miasto jest nowoczesnym ośrodkiem administracyjnym i gospodarczym i kulturalnym.


On jest znany w całym kraju dzięki swojemu statusowi stolicy rosyjskiej broni. To jest, gdzie mieszka i stworzył słynne przykłady broni strzeleckiej niezwykłe domowy konstruktor MT Kałasznikow. Iżewsk, a dziś działa Muzeum Broni. Jednak miasto słynie nie tylko z tradycji tworzenia modeli broni, ale również inne atrakcje. Rozrywka Iżewsk tam dla każdego smaku i dla dorosłych i dla dzieci.

zoo

Zoo kapitał Udmurtia za to publiczna instytucja kultury. Jego celem jest zapoznanie mieszkańców ze światem zwierząt. Oprócz funkcji rozrywkowych, w zoo jest wielka praca naukowa na rzecz ochrony zagrożonych gatunków zwierząt, studiując ich zwyczaje. Udmurtia zoo zajmuje rozległy obszar o powierzchni ponad siedemnaście hektarów. Jest on podzielony na sektory przez geografii lub siedlisk gatunków fauny ( „Staw”, „Biała Północ”, „Daleki Wschód”, „Udmurcki Village”). stworzył także wystawę tematyczną o życiu zwierząt egzotycznych.

Niektóre rozrywki Iżewsk niezwykle pouczające. Godło zoo jest wilk żyje w okolicznych lasach. Przy wejściu stoi pomnik wilka AKELA, symbol i maskotka Zoo.

zwierzaki

Wielką wagę przywiązuje się do stworzenia korzystnych warunków dla zwierząt. Są one trzymane w klatkach na świeżym powietrzu, obszar pięćset jeden tysięcy trzysta metrów kwadratowych. W takich komórkach, bez kraty, przygnębiające ich mieszkańców. Cieszę się, że takie rozrywki w Iżewsk nie szkodzić środowisku naturalnemu. Jak używanych rowów ogrodzeniowych, sztuczne stawy Ogrodzenia elektryczne. Zwiedzający mają możliwość obserwowania zwierząt stojących na mostach i torów.

Terminy wizyt

Udmurtia zoo to miejsce jest dość popularny wśród mieszkańców i turystów. Największe zainteresowanie jego narażeniem spowodować dzieci, dla których spotkanie ze zwierzętami będą interesujące i pouczające. Koszt biletu jest stosunkowo niska i jest sto rubli dla dorosłych i pięćdziesiąt rubli dla dziecka w wieku od sześciu do czternastu lat.

Szereg grup ludności ma prawo do preferencyjnego dostępu do zoo. Są to dzieci poniżej piątego roku życia, które są wychowywane w dużych rodzin, osób niepełnosprawnych i osób im towarzyszących, a także szereg innych grup ludności. Preferencyjne bilety zostały zakupione w kasie po okazaniu dokumentu uprawniającego prawo transferu do korzystania.

State Circus Udmurcka

Innym zabytkiem jest cyrk, który stał się na przestrzeni lat, integralną częścią życia kulturalnego Rzeczypospolitej. Jego areną wielu lat byli sławni mistrzowie sztuki cyrkowej (Nikolai Gladilschikov, Mścisław Zapashnyy, Valentin Filatov i inne).

Circus budynek dziś jest uważana za jedną z najlepszych w Rosji. Sprzęt techniczny jest również na równi z najlepszymi standardami międzynarodowymi. Obecność nowoczesnym dźwiękiem i oświetleniem przyczynia się do poprawy prezentacji rozrywki. Struktura kompleksu obejmuje także Hotel Circus „Arena”, który został otwarty w 2006 roku.

Popularność cyrku w pokazie publiczność reprezentacji dla stóp obecności. Od trzech sezonów cyrki cyrkowych odwiedziło ponad dziewięćset tysięcy widzów w każdym wieku. Wieloletnie cyrkowej tradycji jest otwarcie nowego sezonu we wrześniu wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. State Circus Udmurcka jego pierwsza prezentacja pokazuje pierwszoklasistów szkół miejskich. Może to tradycja i przynosi roczny sukces całych zespołów cyrkowych.

astronauci Park

Park jest ulubionym miejscem na rodzinne wakacje w mieście. Mimo swej względnej młodości zdobył już uznanie obywateli, którzy mieli na uwadze wygodę lokalizacji, funkcjonalności i zwartość. Liczne tereny zielone, aby skutecznie chronić przed palącym słońcu i porywiste wiatry.

astronauci Park (Iżewsk) oferuje swoim gościom szeroki wybór atrakcji – zarówno starą sprawdzoną ich niezawodności i najnowocześniejszych. Odsetki dla mieszkańców i turystów jest roczny znanym daleko poza miasta „Golden Festival”.

Główną atrakcją parku są projekty związane z tematem przestrzeni. Ten zmniejszony model układu słonecznego (projekt „miliard”), jak również mobilny videoattraktsion (cyfrowe planetarium). Widzowie mają okazję, siedząc wygodnie na miękkich krzesłach oglądać gwiazdy. Zdjęcie od nowoczesnego sprzętu jest rzutowany na ścianę kopuły. Wycieczki towarzyszą komentarze przez profesjonalnego przewodnika. W zimie, park jest pełen wrotki i działa. Funkcjonuje także do rurek trasy. Dla dzieci i młodzieży astronauci Park (Iżewsk) jest przedmiotem szczególnego zainteresowania.

Film Center "Roliks"

Nowoczesny multipleks, składający się z pięciu pokoi, jest uważana za jedną z najlepszych kin nie tylko w Udmurtia, ale także Wołga Federal District. Znajduje się on w budynku handlowo-rozrywkowego kompleksu „kapitał”. Teatr ma nowoczesny sprzęt (system przetwarzania dźwięku Dolby Digital Pro firmy JBL, sprzęt projekcyjny). W pięciu salach, dostosowując dziewięćset czterdzieści gości, jednocześnie prowadzone przewrócił kilka filmów różnych gatunków i kategorii wiekowych. Zoo, cyrku i teatru – jest najbardziej popularną rozrywką w Iżewsk.

Zabawa, ciekawe i wygodne

Przestronne kin są wyposażone w wygodne i komfortowe fotele. Dla wygody publiczności są one zainstalowane podstawki na napoje i popcorn. W salach są specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dwa pokoje mają nowoczesny sprzęt do kina, pozwala na oglądanie filmów w 3D. Doskonała jakość obrazu, lepszy dźwięk i jasność przyniesie widzom dużo żywych wrażeń.

W kinie, goście czekają na morzu oferty specjalne dla widzów w różnym wieku. Regularnie odbywają się różnego rodzaju konkursach i loterii loterii. Użytkownik zapomni czasu pogrąża się w magicznym świecie sztuki w salach „Roliks”. Film Center działa zarówno zimą jak i latem. Jest to świetna okazja, aby spędzić wspaniały czas, nawet przy złej pogodzie.

Iżewsk zapewnia wiele możliwości relaksu i pozytywnych emocji. Odwiedzający miasto docenią nowoczesny sprzęt techniczny lokalnych instytucji przemyśle rozrywkowym. Ciekawe wydarzenia w Iżewsk występują dość często, tak że goście stolicy Udmurtia nie będą się nudzić.