158 Shares 3263 views

Adress Beach Hotel – jakość i komfort po przystępnej cenie

Mały hotel o nazwie Adress Beach Hotel położony jest w miejscowości Beldiri. Najbliższe miasto Kemer to tylko 15 km, a ponad 40 km będzie musiało podróżować do międzynarodowego lotniska w Antalya. Jednocześnie do morza tylko 70 metrów.


Pomimo niewielkiego rozmiaru, Adress Beach Hotel przyciąga Gości przytulnymi pokojami, dobrą lokalizacją i stosunkowo niskimi cenami zakwaterowania. Czteropiętrowy budynek hotelu został wybudowany w 2001 roku. Łączna powierzchnia zajmowana przez kompleks wynosi około 2,5 tys. Metrów kwadratowych.

W sumie 61 pokoi jest otwarte dla gości hotelu Adress Beach, w tym 55 pokoi standardowych dla dwóch lub trzech osób oraz 6 pokoi, które mogą pomieścić cztery osoby odpowiednie dla rodzin. Z okien hotelu można podziwiać piękne widoki na morze lub góry niesamowite piękno, a także dziedziniec z basenem i ogrodem. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z pakietem kanałów telewizji satelitarnej, w tym rosyjski, telefon, klimatyzację, toaletę i prysznic, a także suszarkę do włosów i mały balkon. Zmiana bielizny, ręczników i czyszczenie pomieszczeń odbywa się 3 razy w tygodniu.

Hotel Adress Beach dysponuje kamienistą plażą, w pobliżu budynku, leżakami i parasolami, bezpłatnie, ale na ręcznik trzeba zapłacić dodatkowo. Niestety na plaży nie ma baru.

Jedzenie w hotelu Adress Beach organizowane jest zgodnie z zasadą "all inclusive", która stała się klasyczna dla tureckich hoteli. W porze śniadania, lunchu i kolacji Goście mogą wybrać dowolne potrawy, w odstępach czasu dostępne są lekkie przekąski, a Goście mogą spróbować alkoholowych i bezalkoholowych napojów lokalnych i importowanych.

Są dwa odkryte baseny na miejscu: jedna dla dorosłych i jedna dla dzieci. Dla dzieci programy rozrywkowe są organizowane z udziałem animatorów. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług opieki nad dziećmi . Z bezpłatnej rozrywki można zauważyć rzutki, salon telewizyjny, tenis stołowy. W holu można uzyskać dostęp do Internetu przy użyciu bezprzewodowego łącza internetowego. Sporty wodne na wybrzeżu, sauna, łaźnia turecka i masaże, dyskoteka są również dostępne za opłatą. Wezwanie lekarza jest również wypłacane. Jeśli odwiedzający chcą pojechać do sąsiednich miast samodzielnie, wypożyczalnia samochodów jest organizowana specjalnie dla nich.

Na różnych forach turystycznych o Adress Beach Hotel 3 * opinie są bardzo pozytywne. Ponieważ hotel położony jest w małym miasteczku, w niewielkiej odległości od głównych ośrodków turystycznych, koszt utrzymania jest zorientowany również dla turystów o średnim dochodzie. Jednocześnie poziom usług nie jest niższy niż w słynnych hotelach. Wśród Rosjan kompleks ten jest popularny wśród par z dziećmi, które preferują ciche wakacje na plaży za umiarkowaną opłatą z dość szerokim zakresem usług. Zarezerwuj pokój nie będzie trudny, ponieważ hotel znajduje się w popularnych witrynach rosyjskich operatorów turystycznych. Można również kupić bilet z lotu i transfer z lotniska, który w końcu będzie bardziej opłacalne. Jest to używane przez turystów, którzy już odwiedzili Adress Beach Hotel 3 * i cieszyli się niezapomniane wakacje.