881 Shares 1766 views

Jak nazwać drugą rocznicę ślubu i co dać małżonkom?

Jeśli jesteś zaproszony na obchody dwóch lat od daty ślubu, należy pamiętać, aby dowiedzieć się nazwy drugiej rocznicy ślubu. Szczególnie teraz, bo to jest modne, aby uczcić tych uroczystości zgodnie z tradycjami.


Dlaczego papier?

Rocznica, gdy para mieszkała razem przez 2 lata, nazywa się papier. Dlaczego? Nazwa ta odnosi się do cechy powiązania rodziny w tym etapie. Po prostu, to jest teraz twierdzę, są one podobne do kruchości tej kartce papieru. Wyjaśniono to porównanie jest bardzo prosta.

Zazwyczaj na tym etapie, para nabyć dzieci – jest w tym momencie nie ma miłości para na pierwsze dziecko. Oczywiste jest, że wydarzenie to staje się prawdziwym wyzwaniem dla młodych. Ponieważ w tym czasie kulminacji zmęczenia, wiele rzeczy zaczynają drażnić małżonków … Ale nie tak dawno wydawało się, że życie w rodzinie polega tylko szczęśliwych zdarzeń i przyjemności.

Drugi rok życia rodzinnego jako mąż i żona rzuca poważny problem, prawdziwe wyzwanie na siłę związku. On konfrontuje ich z rzeczywistością życia, które czasami wydają się być po prostu oprzeć.

Co muszę dać?

Więc spadła na pytanie o imię drugą rocznicę ślubu, i to, co jest symbolem uroczystości. Nadszedł czas, aby przenieść się do znalezienia odpowiednich prezentów, jak mówią, „w duchu papieru.” I tu jest również bardzo ważne, aby zachować tradycję.

Nastąpiła druga rocznica ślubu – które dają małżonkom? Zazwyczaj jest to bolesne dla większości ludzi, problem został rozwiązany po prostu przez „uroczystości z nazwy.” Wystarczy pamiętać, że można się spodziewać jest drugą rocznicę ślubu, nazwę to, aby było jasne, w mojej głowie.

Goście zobowiązani są do wypełnienia papier to data „skarbu” z rodziną w celu gniazdo para nigdy nie skończy się papier, który może porwać. Na prezenty dla tego tematu obejmują książki, zdjęcia i kalendarze i różne albumy. Dozwolone prezenty mebli z tworzyw sztucznych. Nawiasem mówiąc, mąż i żona mogą uczyć się nawzajem paczkę pieniędzy, jeśli pozwala na to ich możliwości finansowe.

Początki tradycji

Tradycja nadać nazwy rocznic i obchodów życia para „s ślubu pojawiła się w średniowiecznych Niemczech. Nie zostały wszczęte, że triumf kiedy kochankowie oficjalnie stał się mąż i żona, zaprosili najbardziej bliskich krewnych. Przyjaciele zostali zaproszeni na dwa tygodnie i ponownie pokryte tabele. W pierwszą rocznicę nazwy tylko dobrymi przyjaciółmi, na drugim – przyjaciół, była młoda rodzina od momentu wspólnego życia małżonków i najbardziej odległych krewnych.

Na Wschodzie (Chiny i Japonia), nie wiem nazwę drugą rocznicę ślubu, ale także, aby świętować te dni. Jednak nie doszły do głosu już numerologia. Według tej doktryny daty, które zostały podzielone przez 4 bez reszty, należy obchodzić się hałaśliwie. Rocznicę ślubu, gdy para iść obok siebie na okres 5 lat, 11, 22 i 33 lat, musiał świętować w intymnej atmosferze, tak że stanowią one jedynie męża i żonę.

Oczywiście, w dawnej Rosji nie odgadnąć nazwę drugą rocznicę ślubu. Jednakże, istnieje wiele dawnych tradycji, które zdalnie przypominała porównanie różnych terminach mieszka razem z różnych materiałów. W Rosji w XIX wieku, po roku małżeństwa kobieta związana bawełnianą chusteczkę, a na drewnianym ślubu (5-lecie), zdecydowano, aby zasadzić drzewko, która była uważana za rodzinę.