472 Shares 1143 views

Farby do podłóg drewnianych musi być dobrany prawidłowo

Więc nadszedł czas, aby zrobić podłogi w nowo wybudowanym domu. A może po prostu postanowił zmienić płeć na bardziej nowoczesne i piękne? W każdym razie, montaż drewnianej podłogi jest bardzo ważną rzeczą. W tym celu, przede wszystkim zrobić, to wymaga starannego przygotowania podłoża. może być konieczne stosowanie samopoziomujących podłóg związku lub hydroizolacji. Wszystko musi być zrobione tak, że podłoga była całkowicie płaska. Następnie, powłoka może zacząć Podłoże arkusze sklejki lub płyty pilśniowej o. Listwy wokół obwodu należy instalować dopiero po gotowej bazy podłogi, tak aby nie spowodować jego uszkodzenie. Za leczenie będzie wymagało powłoka farby do drewna podłogi. Niezależnie od tego jak dobrze jest zastosować to zależy od dalszego wykorzystywania życia seksualnego.


Zanim kupisz farbę sex, pożądane jest, aby znać swoje cechy. Należy wziąć pod uwagę rodzaj drewna, na którym je stosować. Na przykład, dla struktury nośne zazwyczaj iglaste. Jeśli lakier jest przeprowadzane w pomieszczeniu, dopasować cenne lasy. Farba podłoga wybrane pod kątem ich zgodności z poprzednią powłoką. Możliwe jest stosowanie powłok ochronnych lub do zastosowania czyste powłoki lakieru o właściwościach impregnacji.

Farba przeznaczona do wykładziny podłogowej, mogą zawierać pigment, który może wykryć strukturę drewna nadane mu przez naturę. Lakier do podłóg drewnianych będą mieć dobrą przepuszczalność pary wodnej. To pomaga usunąć nadmiar wilgoci z drewna. Ponadto, substancje zawarte w farbach, służą jako filtr chroniący przed promieniowaniem ultrafioletowym, poprawia odporność na ścieranie podłogi. Mimo to trzy lata jeszcze trzeba ponownie proces farby powierzchni drewna bez usuwania poprzedniej warstwy.

Coraz bardziej popularne w ostatnich latach zdobył powłokę dyspersji akrylowej. Rozpuszczalnik farby jest woda, środek wiążący, – polimery akrylowe i kopolimery. Paul, takie powlekane farba staje się stabilny do wody, zmiana koloru, wpływ różnych niekorzystnych czynników. Co więcej, taka powłoka jest „oddychanie”.

Jeśli chcesz użyć nieprzezroczyste emalie do powlekania powierzchni podłogi z drewna, warto zauważyć, że użycie dziś stały się znacznie rzadziej, ponieważ są one toksyczne i łatwopalne.

Akrylowa farba do podłóg drewnianych i powłok są znane konsumentom jego niski koszt i możliwość utrzymania efektu hydrofobową. Po powierzchni powłoki farby utworzoną na niej folią ochronną o grubości 0,1 mm. Farba szybko schnie, bez konieczności wnikają w drewno. W tym względzie, folia ochronna jest krótkotrwałe.

Dzisiaj, farba na bazie oleju do podłóg drewnianych nie są wykorzystywane, gdyż istnieje wiele nowych, innowacyjnych kolory różnych typów. Jego niska cena nie jest kryterium doboru optymalnych narzędzi do malowania, ale obsługa z nią przez krótki czas, więc koszty operacyjne w wyniku będzie kilka razy więcej.