453 Shares 7697 views

Jak wybrać latarnia na podstvol'nyy strzelby?

Latarka pod-baryłkę strzelby – nieodzownym atrybutem do polowania w nocy. Zobaczmy, jakie cechy powinien mieć dobry inna oprawa.

powołanie

Karabin na światłach myśliwskich są przeznaczone do stosowania w zestawie z ramionami. Jest to przede wszystkim urządzenia taktyczne, które spełniają określone standardy.

Średnica przypadku jest tu być rzędu 1 cala, co instalacji urządzenia na wsporniku. Istnieją również ograniczenia średnicy główki lampy. Liczba ta powinna być większa niż 42 mm. Tylko w tym przypadku produkt pozostaje w kontakcie z lufy karabinu, gdy zainstalowany na standardowym montażu.

Na rynku istnieją światła dla karabinu granatów, które zostały wbudowane w przycisku baterii i do zdalnego włączania / wyłączania, należy zmienić tryb pracy. Jednakże takie modele nie są powszechnie stosowane, ponieważ nie mogą być stosowane jako podręcznik, wymiennego modułu oświetleniowego.

Opcje

Standardowy karabin świateł myśliwskich zapewniają pełną oprawę oświetleniową bezpośrednio, jak również uniwersalne mocowanie do broni dowolnej średnicy. Aby zoptymalizować działanie procesu poszczególnych produktów oferowanych konsumentom często dodatkowe akcesoria:

  1. Zdalny przycisk ON / OFF umieszczony w dowolny wygodny, bardziej dostępne dla użytkownika.
  2. Sprawa latarnia zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią.
  3. Dyfuzory (filtry) pozwala zmienić odcień światła wychodzącego.

wymiary

Wygodnie w pracy może stać się tylko podstvol'nyy latarnia na strzelbę, która ma niewielkie rozmiary i niską wagę. Jak wspomniano powyżej, średnica środków świetlnych musi być zminimalizowany. W przeciwnym razie musi napotkać trudności z wyborem odpowiedniego mocowania w jego nieobecności w zakładzie.

Pożądane jest, że latarka beczki dołączony do strzelbą w kompletny ważyć nie więcej niż 250-300 g przeciwnym razie projekt opracuje lufę w dół, co będzie miało wpływ na dokładność.

niezawodność

Wybór podstvol'nyy latarnię na strzelby, należy wziąć pod uwagę fakt, że na strzały i urządzenia transportujące broń będzie regularnie poddawany obciążeniom mechanicznym. W związku z tym, korzystne są artykuły odporne na uderzenia wykonane z materiałów o wysokiej jakości (na przykład, raka płuc i trwałego stopu aluminium samolot). Tylko w tym przypadku, obiektyw i obudowa lampy zachowa swój pierwotny wygląd, tak długo jak to możliwe.

czas pracy

Wskaźnik ten zależy głównie od specyfikacji produktów i baterii. Godne wybór jest uważany za latarnia, przystosowane do pracy ciągłej przez minimum 1,5 godziny. Aby zapewnić łatwość użytkowania oświetlenia oznacza polować w rezerwie, pożądane jest, aby mieć kilka naładowanych akumulatorów.

odporne na warunki atmosferyczne

Wymóg wyspecjalizowanych latarni karabin działa wodoodporny. Jakość ta jest uważana za ważne, ponieważ myśliwy nigdy nie wie w jakich warunkach i jak długo wyśledzić ich zdobycz.

jakość oświetlenia

Szczególną rolę w wyborze lampy do polowania karabin grając długą wiązkę zakres światła, jak również jego jasność. Warto zwrócić uwagę na następujące cechy:

  • Obecność gładkiej i głębokie reflektora, który daje maksymalny zasięg strumienia świetlnego;
  • Zastosowanie soczewki skupiające, które będą precyzyjnie wyregulować ostrość wiązki.

Konkludując

Zastosowanie pod lufą latarki-zawsze była żywa dyskusja w mediach myśliwych. Zapalonych wędkarzy nadal spierają się o korzyściach płynących z ksenonowymi elementów oświetleniowych LED, powyżej optymalnej wydajności w zakresie, efekt masy i wymiarów poszczególnych produktów, do precyzyjnego strzelania.

Ile trzeba kupić drogie karabin beczki-załączeniu świateł? Jak pokazuje praktyka, wybór odpowiedniego narzędzia, kiedy właściwie operacja wkrótce uzasadnić pieniądze spędził go kupić.