154 Shares 5279 views

Producenci poziomy pasek na dom jest bardzo prosta

Wraz z nadejściem chłodów w otwartych boisk coraz mniej ludzi. Ktoś boi się przeziębić, ktoś po prostu zbyt leniwy, aby opuścić ciepły pokój. Ale nie tak przerażające. Uprawiania sportu i można w pełni w mieszkaniu, nawet jeśli jest mały. Musimy poziomą poprzeczkę dla domu, który nie jest trudny do wytworzenia i montażu.


dom gatunek poziome kreski dużo. Na dużym mieszkaniu, na przykład, może być obszerne poziomy pasek na uchwycie ściennym. Byłoby lepiej, gdyby w panelu domu.

Wymaga to obszar przechowywania o rozmiarze od 4,5 do 4,5 cm i długości 3 m, średnica rury 25 mm i długości jednego metra, a rury o takiej samej średnicy 60 cm.

poziomy pasek będzie robić w garażu, jak wymaga spawania elektrycznego i bułgarski. Najpierw trzeba rogu pokroić w 6 równych częściach 50 cm. Następnie rozkłada narożniki w formie trójkąta równoramiennego, a zaczynają zespawać je razem. Od przygotowania poziomy pasek do domu, staramy się zrobić wszystko starannie i estetycznie. Po dokonaniu pierwszego przedmiotu w taki sam sposób przygotowuje drugie. Następnie wierci w każdym zakątku trzech otworów. Dzięki nim będziemy umacniać poziomy pasek do ściany.

Po wstępnej można rozpocząć ich wzajemnie połączonych przygotowane rury.

Pierwsza rura – 60cm spawane nieznacznie poniżej górnej w obszarze naprzeciwko narożnika, przeznaczone do mocowania. Po drugie, rura pomiarowa jest przyspawana do końców trójkątów. Jakość spoiny muszą przestrzegać ściśle uniknąć żużla i zrobić przechodzi. Myślę, że trzeba wiedzieć, jak zrobić poziomy pasek, aby była ona najbardziej bezpieczne.

Po zakończeniu spawania mogą być leczone za pomocą poziomej szyny papierem ściernym, aby usunąć zausenki. Podłoże musi być idealnie gładka. Następnie barwiona go w kolorze, który lubisz najbardziej.

Zainstalować poziomy pasek lepiej razem, ponieważ konstrukcja okazała nieporęczne, ale dość wiarygodne i dokładne. To poziomy pasek do domu będzie służyć do czasu, aż użytkownik zdecyduje się ją usunąć.

Dokonywanie ślady na ścianie. Będzie to zależeć od wysokości. Poprzeczka musi być na wysokości, który pozwala zawiesić go bez dotykania podłogi z twoich stóp.

Z pistoletem otwory o średnicy 10 mm. Potem włóż plastikowe zaślepki. Po tym, z pomocą partnera, możemy rozwiązać nasze poziomy pasek na ścianie. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić poziomy pasek z ich rąk i zainstalować go w mieszkaniu.

Jest to opcja bardzo prosta. Jest on odpowiedni dla nawet najmniejszego mieszkania. Najważniejsze, że było co najmniej jeden otwór. Można kupić gotową rurę teleskopową z wewnętrzną sprężyną, i to jest możliwe, aby poziomy pasek z prostą rurą.

Dokonywanie wstępnej z mocnego materiału. Mogą one być z aluminium lub z miedzi o grubości 10 mm, płyty albo bloku litego drewna. Scrollsaw dwóch półfabrykatów, w kształcie litery U i jest wiercony w sobie dwa otwory. Następnie traktować je tak, aby nie zepsuć wnętrza mieszkania. Teraz zamocować na odrzwiach. Następnie ustawiamy poziomy pasek w otworze, a górna rura naprawić ozdobne talerze do łączników przypadających im.

Podczas instalowania teleskopową poziomy pasek do domu, na tyle na otwarcie dwóch otworów wiertniczych, co odpowiada końcach średnicy rury. Ponieważ poziomy pasek składa się z dwóch rur i ma sprężynę wewnątrz, a następnie ustawić go nie będzie trudne. Jest to konieczne, aby naciskać na cieńszy koniec rury, tak aby doszło do rury o większej średnicy. W tym stanie przynieść poziomego paska do otworów, w celu kierowania i zwolnić sprężynę. To poziomy pasek nie zepsuje wygląd swojego domu i będzie prawie niewidoczne. On może zajmować się nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Po namiar mu służyć jako ościeżnic drzwiowych.

Teraz wiesz, że aby poziomy pasek nie jest trudne do domu.