414 Shares 1186 views

Hula-hoop: masaż obręcz z kolcami

Cienki, albo, jak mówią, osa talii – to marzenie większości kobiet. Po tym wszystkim, to często brzuch i boki są obszaru problem, z którym walczyć najtrudniej. Wiele żeńskich przedstawicieli dawna znalazł rozwiązanie tego problemu: Hula hoop hoop lub masażu z kolcami lub magnesów.


Jaki jest hula-hoop

Wszyscy wiemy, ze sprzętu sportowego z dzieciństwa, takie jak obręcz. Prawie wszystkie dziewczyny kręciło je wokół talii, ramion i nóg dla zabawy, nie wiedząc nawet, w jaki sposób przyczynia się do powstawania w organizmie. Nowoczesne hula-hoop – jest ulepszoną wersję: większą obręcz ważonej z kolcami, kulek lub innych elementów masujących zintegrowanych w części wewnętrznej. Dzięki tym modyfikacjom klas z nim prowadzić do większego nacisku na mięśnie pleców, nóg i prasy. Po tym wszystkim, w celu przeprowadzenia takiej wadze, to wymaga więcej wysiłku. Ten sprzęt sportowy jest duże zapotrzebowanie wśród kobiet, jak klasa z nim nie wymagają wyczerpujących codzienne treningi i daje doskonałe rezultaty:

  • Utrata masy;
  • zmniejszenie napięcia mięśni;
  • aktywny „łamanie” złogi tłuszczu w brzuchu i talii;
  • wzmocnienie mięśni pleców i nóg;
  • spalanie kalorii;
  • rozwijać elastyczność.

Każdego dnia można przekręcić obręcz nie więcej niż 20 minut.

gatunek

Hula-hoop powinna być wybrana, począwszy od zamierzonych celów oraz ich sprawności fizycznej. Celem pracy z tego spisu może być dowolny odchudzania i modelowania ciała lub organu wspierającego nasze palce. W pierwszym przypadku musi ciężką obręcz z kolcami lub kulek, w drugim jest to możliwe do zrobienia zwykle cienką obręcz. Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, nie ma więcej opcji. Po pierwsze, należy szukać w masie, która jest w zakresie od 1 do 3 kg lub więcej. Po drugie, średnica większy, tym trudniej współpracować z obręczą. I, oczywiście, trzeba spojrzeć na wysokości kołnierzy: im większe są, tym większy obszar, na tych samych przechwytuje czasowych i masaże obręcz z kolcami. Przy wyborze sprzętu ważne jest, aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie: czy biorąc go w ręku, nie czujesz ciężar, można stracić dużo nie będzie z nim pracować. Z drugiej strony, zbyt ciężkie i szerokie okład może dostarczyć więcej kłopotów niż pozytywnych rezultatów. Jeśli umieścisz hula hoop przed nim, powinien być nieco powyżej talii.

Gdzie kupić obręcz na rzecz zatrudnienia? Najlepiej jest to zrobić w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie profesjonalni konsultanci pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, i powiedzieć, jak zmontować urządzenie poprawnie.

Zaczynamy angażować

Zdecydujesz się na zakup obręcz. Liczba koleżanki, którzy już ogarnięta tą prostą metodę odchudzania, to inspirowane i zainteresowanie, i nadszedł czas, aby rozpocząć lekcje. Po pierwsze, decyduje o harmonogramie szkoleń. Kluczem do sukcesu – to systematyczne. Jesteśmy przekonani, że 15-20 minut do stracenia, zawsze można znaleźć harmonogram, nawet przy wysokim obciążeniu. Po drugie, ważne jest pozytywne nastawienie i determinacja. Przygotuj się psychicznie, wybrać dobrą muzykę, zabawę i optymistyczne. Po trzecie, nie przesadzaj w pierwszych dniach zajęć: ciężkie obręcze mają tendencję do pozostawiania śladów w postaci siniaków.

Czy są jakieś przeciwwskazania w hula-hoop?

Jakiekolwiek nie byłyby użyteczne ćwiczenia z obręczą, to nadal istnieje i zakazy, głównie związany ze zjawiskiem tymczasowym:

  • ciąży i porodu, zwłaszcza po cesarskiego cięcia;
  • choroby narządów miednicy;
  • dla wysypki skórne w okolicy brzucha i dolnej części pleców.

Cóż, głównym ograniczeniem jest czas trwania zatrudnienia. Jeśli pracujesz z ważoną obręcz trening nie powinien trwać dłużej niż 40 minut, to daje większe obciążenie kręgosłupa.