707 Shares 7515 views

IPad 3: recenzje, cechy, zalety i wady

7 marca 2012, firma Apple na następnej konferencji odbyła się prezentacja nowych iPadów. Według plotek, zgodnie z oczekiwaniami wielu fanów produktów firmy Apple, a także na wyciekłe informacje, przypuszczano, że nowość będzie nazywana iPadem 3. Jednak te oczekiwania nie były uzasadnione, ponieważ firma "Apple" nazywała ją nową tabletką "Nowe iPad".


Przyjrzyjmy się teraz innowacjom, charakterystycznym cechom wynalazku i weźmy pod uwagę nieodłączne cechy iPad 3. W tym artykule na temat iPad 3 również zostaną uwzględnione opinie klientów. Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że nowy rozwój firmy Apple – to wciąż to samo ładne, wygodne i wygodne w obsłudze urządzenie.

Spójrzmy najpierw na wygląd i rozmiar "nowego iPada" lub, jak nazywa się iPad 3. W rozmiarze jest prawie taki sam jak jego poprzednik, drugi "iPod". Jednak w odniesieniu do innych wymiarów ogólnych, istnieją pewne różnice w grubości nowej tabletki. Ta różnica wynosi 0,6 milimetra, a przyczyną większej grubości nowej tabletki jest zainstalowanie większej baterii w nowym iPadzie 3. Jeśli mówimy o ciężarze, to jest różnica z poprzednim pokoleniem tego modelu. Nowa tabletka waży 39 gramów więcej niż poprzednie "próbki" tabletek, dla niektórych wydaje się, że są to wady iPad 3, ale to nie jest ciężar. Co do koloru, nowość jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Pozostałe parametry nowej tabletki są identyczne z poprzednimi wersjami iPada.

Następny punkt na rozważenie wybraliśmy ekran. To główna zaleta nowego iPada. Jednym słowem można nazwać ten ekran imponującym, ponieważ jego rozdzielczość wynosi 2048×1576 pikseli. Na tym ekranie można łatwo oglądać filmy HD. Ponadto nowa tabletka ma teraz oleofobową powłokę, która jest odporna na odciski palców na ekranie i praktycznie chroni ekran przed śladami. IPad 3, opinie potwierdzają w tym względzie najwyższy rating.

Wraz z nowym ekranem "nowe iPad" otrzymał również nową kamerę. Dotyczy to głównie aparatu znajdującego się z tyłu gadżetu. To było znacząco zmienione. Po pierwsze, można zauważyć, że rozdzielczość aparatu w iPadzie trzeciej wersji, teraz wynosi 5 megapikseli (podobnie jak w iPhone 4). Ponadto, teraz można było nakręcić film na nowej karcie Full HD 1080 pikseli. Plus pojawił się autofokus. Oficjalnie aparat fotograficzny w "nowym iPadzie" nazywa się iSight. Jeśli chodzi o opinie użytkowników o aparacie iPad 3, opinie są przeważnie pozytywne. Jakość zdjęć jest znacznie lepsza niż w poprzednim pokoleniu tabletek.

Jeśli chodzi o wydajność "nowego iPada", trzecia wersja tabletu zawiera nowy procesor czterordzeniowy A5x. W rezultacie tablet działa znacznie szybciej w porównaniu do innych pokoleń. Pamięć RAM wzrosła również: stała się dwukrotnie większa. Konfiguracje pamięci w nowym iPadzie są takie same, jak w poprzednich tabletach: 16, 32 i 64 gigabajty.

Nowy model tabletu firmy Apple obsługuje standard transmisji danych przez sieci operatorów komórkowych 4G, a także wbudowany moduł Wi-Fi. Jeśli mówimy o zużyciu energii przez iPad 3, to tablet trwa 10 godzin.

Można zauważyć, że właściciele iPad 3 opinie pozostawiają głównie pozytywne. Mamy nadzieję, że ten nowy gadżet Cię nie zawiedzie, ale tylko proszę.