364 Shares 7133 views

czy zmiana jest odpowiednia w lecie?

Analitycy liczone inicjatywy siedem ex-prezydenta Miedwiediewa, że spasować obecnego prezydenta. Jeden z nich – zniesienie wskazówek zegara przeniesienie w czasie zimy. Następnym razem, reforma, której dotyczy Rosji, odbyła się w lecie 2011 roku. Zgodnie z dekretem prezydenckim, cały kraj, na wiosnę po przeprowadzeniu zegar czasu letniego, pozostał tam na zawsze. Po reformie z różnicy między czasie na tarczach zegarków i astronomicznych było dwie godziny. Ale to rozróżnienie, zamiast spodziewanych skutków gospodarczych i korzystny wpływ na zdrowie obywateli, przyniosła szereg niedogodności i stał się okazją do dyskusji. W praktyce okazało się zmienić postrzeganie ludzi niejednoznaczne reżimu przejściowego, który stał się nawykiem. Sondaże pokazują, że wielu Rosjan, zwłaszcza w regionie wschodnim, stałego czasu letniego niepraktyczne.


Obywatele wyrażają swoje niezadowolenie na podstawie osobistych doświadczeń i wrażeń. Wielu nie są zadowoleni z faktu, że w godzinach dziennych oni spędzają w pracy, wrócić do domu i wrócić w ciemności. Wracając do czasu zimowego było przyczyną przewlekłego braku snu i zmęczenie. Wiarygodne informacje na temat negatywnego wpływu życia na czas letni na zdrowie obywateli nie jest wyrażona przez oficjalną naukę. Ale mimo to, wielu ludzi rozpoznaje taki tryb czasu niewygodne i stanąć w podejściu do średniego rytmu biologicznego. Wśród nich jest prezydent Rosji.

Niewątpliwie stała adaptacja do sezonowej zmiany czasu cyklu w chwilach przejścia z czasu letniego na zimowy negatywny wpływ na populację. Trudno jest znaleźć co najmniej jedną osobę, która nie czuć „przyjemności” adaptacji. Ponadto, zgodnie z lekarzy w pierwszych dniach po przejściu do nowego planu godziny zwiększa liczbę połączeń pogotowia, spada naprężenia, ilość ataków serca wzrasta. W tym szczególnym efekt ekonomiczny dziennym oszczędność czasu i z powrotem nie. Ale różnica dwóch godzin z biologicznych i czas okrążenia nie powód do optymizmu.

To właśnie dlatego, że taka reforma nie ma uzasadnione się we wrześniu 2012 roku Duma Państwowa nowy projekt ustawy został złożony, a następnie przekazane do rządu. Zniesienie czasu letniego został zainicjowany przez przewodniczącego Państwowego Komitetu Dumy S.Kalashnikovym. Projekt ustawy, jak zauważa autor, jest istotna i wymaga pilnego rozpatrzenia i wsparcia. Główny sanvrach Rosja Onishchenko przyznał, że powrót kraju do czasu astronomicznego będzie najbardziej naturalny dla ludności. Wyraził też pogląd, że przejście do czasu sezonowej dla gospodarki ze szkodą dla zdrowia – jest niewłaściwe. Zatem zniesienie czasu letniego – kwestia czasu i zdrowego rozsądku. Biorąc pod uwagę, że decyzja rządu jest nie tylko komfort, ale także zdrowie obywateli, może liczyć tylko na kompleksowe i dogłębne studium mężów problemowych.

Ich punkt widzenia wyraził już pierwszych osób państwa. Przewodniczący stwierdził, że nie lubi żyć w zimie jak w lecie. Rozpatrzenie ustawy opuścił w gestii rządu. Premier Miedwiediew powiedział w odpowiedzi na pytania reporterów zaproponował głosowanie w niektórych regionach na temat możliwości nowego układu okresowego. Przyznał również, że czas letni jest kwestią wyboru, a jeśli ludzie będą działać na rzecz zniesienia reformy, to tak będzie.

W ZSRR, sezonowe tłumaczenie strzelec rozpoczął praktykę od 1981 roku. Do tej pory, tak wykonywania krajach Unii Europejskiej, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej i Meksyku. Całkowity czas letni użyciu 78 stanów.