690 Shares 5144 views

No-spa – wskazania do stosowania leku

Nospanum (drotaweryna) – myotropic leczniczy środek przeciwskurczowy. postać uwalniania leku – w postaci tabletek albo w postaci iniekcji adiuwantu.

No-spa – wskazania do stosowania leku

Lek jest przewidziany do takich zjawisk, jak: skurczu mięśni gładkich (z przewodu pokarmowego, jelit), dróg żółciowych i kolka nerkowa, hiperkinetycznego dyskineza zwieracza Oddiego, dróg moczowych, pęcherza żółciowego, zespół postholetsistomichesky, brodawki nerkowej, zapalenie dróg żółciowych, pericholecystitis, zapalenie pęcherzyka żółciowego, cholangiolithiasis, kamicy , odbytnicy, spastyczne zapalenie okrężnicy, spastyczne zaparcia. Ponadto, lek ten pomaga w przypadku problemów z pęcherza moczowego, zapalenie pęcherza moczowego, pyelitis, uretrolitiaze kamica nerkowa – choroby wywołane skurcze mięśni gładkich układu moczowego. Ponadto, nie-Spa eliminuje ból spastyczne przyrodzie – łagodzi pilorospazme, podczas gdy w leczeniu wrzodów żołądka, wrzodu, skurcze odźwiernika i wpustu, zaparcia motywację spastyczne zapalenie okrężnicy, śluzowe zapalenie okrężnicy (w postaci meteoristicheskoy).

No-spa – Wskazania do stosowania: choroba okluzyjna, mózgowy skurcz, wieńcowe i obwodowe tętnice. Lek eliminuje stan przedłużonego dylatacji, łagodzi spazmatyczne os państwowe podczas porodu, jest ona wykorzystywana w przypadku groźby poronienia lub przedwczesnego porodu, przy urodzeniu skurczów. Sprawdzone Nospanum miesiączkowanie w kompleksowej terapii, ból głowy (typ tenzionny) jako dodatkowy lek. Podczas badań instrumentalnych, na przykład, tak jak za pomocą holitsestografiya leku przedmiot zwalnia skurcze.

Lek Nospanum – wskazania do stosowania, których skurcz mięśni gładkich, a nie tylko nerwowy etiologii, ale również skuteczny w działaniu mięśnia w naczyniowego, układu moczowo-płciowego i układu trawienia. No-spa ma podobny mechanizm działania i struktury chemicznej z papaweryny. Oba leki – antagonistów kalmoduliny i inhibitory fosfodiesterazy typu IV (PDE). Należy jednak oddać hołd selektywności shpy PDE – jest znacznie wyższa, a także pięciokrotnie wyższy niż jego selektywnego działania na mięśniówki gładkiej, w porównaniu z papaweryny.

Lek Nospanum – wskazania do stosowania do głowy

Szeroki zakres działań używających narkotyków powoduje bóle głowy Nospanum. Co ciekawe, efekt odciążenie następuje w ciągu kilku minut, jednak całkowite ustąpienie bólu – w ciągu pół godziny.

Aplikacja lista Drotaverinum jest ogromny, ale nie należy zapominać, że jak w przypadku każdego leku, oprócz przydatnych właściwościach istnieją przeciwwskazania. Dlatego, konsultacja z lekarzem – jest słuszną decyzją. Faktycznie, z powodu niewłaściwego dozowania można efekty uboczne, takie jak, przykładowo, reakcje alergiczne skóry, nadmierne pocenie się, palpitacje, i zawroty głowy.

Niemniej jednak, w nagłych przypadkach, całkowicie uzasadnione stosowanie leku. Na przykład Nospanum miesiączkowania – idealnym rozwiązaniem dla złagodzenia bólu.

Bezwzględne przeciwwskazania do stosowania preparatu są następujące:

  • Pierwszy trymestr ciąży
  • podczas karmienia piersią,
  • wstrząs kardiogenny,
  • nerek i niewydolności wątroby
  • ciężka nadwrażliwość
  • niedociśnienie.

Nie jest konieczne, aby wziąć lek w niekontrolowany Nospanum, podobnie jak w przypadku przedawkowania możliwym wystąpieniem paraliż ośrodka oddechowego, a nawet zatrzymanie akcji serca. Należy uważnie przeczytać załączone instrukcje dla leku i stosować się do zalecanego dawkowania z ekstremalnych dokładności, aby nie powodować szkody dla ich zdrowia.