662 Shares 1107 views

Gaźnik Tuning – urządzenie pracuje prawidłowo

Dokonaj gaźnika strojenie na własnej potęgi. Od czego zacząć? Pierwszy rzut oka na głównych dyfuzorów systemów dozujących, jak również zawór dławiący może być konieczne przedmiotu. Na przykład, leżącego w śrubę gaźnika do cylindra, a to może prowadzić do uszkodzenia silnika.

Po tym, odkręcić zawór elektromagnetyczny, w tym przypadku, biorąc z niego strumieniem na biegu jałowym, oczyścić je i sprawdzić, czy zawór działa. Nie zapomnij sprawdzić luz zimną skoku membrany i integralność we wszystkich zimnego startu. Przywiązujemy wielką wagę do pływaka. Nie powinna dotykać ściany komory pływakowej. Regulacja FreeWheel i poziomu następuje poprzez podgibaniem odpowiednich językach. I dzięki ich języku, sprawdzić szczelność zaworu odcinającego. Delikatnie zawór elektromagnetyczny jest przykręcone, jak to zniszczyć gwintu. Olej smarowy o-ring, to pomaga odczuwać dotyk strumieniem jałowym swoje miejsce w głównej pokrywy.

Sprawdź gaźnik Solex strojenia:

  • Orzechy tak, że są one dobrze zabezpieczone.
  • Działanie pedału gazu napęd (jakby całkowicie naciśnij go, przepustnica musi przyjąć pozycję pionową). Ta regulowana nakrętka mocująca gazu z przewodu, pozostawiając wolny napęd skoku i 2. Komora wypełnienia trochę benzyny i około 20 sekund do przodu. W tym czasie benzyna powinna pozostać jeśli zniknął, a następnie spojrzeć na śruby regulacyjnej drugiej komorze.
  • Praca pompy akcelerator. Gaz ze strumienia powinny pojawiać się natychmiast po otwarciu przepustnicy. Jeśli nie, to skorygować problem spojrzeć ekscentryczny dysk lub dźwignię przyspieszenia.

Dalsze odkręcić od rury montażowe dysz powietrza z emulsji i w ramach tych strumieni paliwa. Wykałaczką wyciągnąć dysze paliwowe ze studzienek po usunięciu stanu zasilania pokrywa ekonomizera (nie trzeba zapomnieć o sprężyny) w celu sprawdzenia integralności i czystości otworu dyszy.

Po tym wszystkim oczyścić regulacja gaźnika i zebrać, tylko w odwrotnej kolejności. Czyszczenie odbywa się z powietrzem. Próby przerwania ostrożnie, tak aby nie było ani odrobiny kurzu. W procesie łączenia przewodu ssania należy sprawdzić i wyregulować jego działanie. Ten gaźnik ustawienie Solex wymaga obowiązkowe. Jeśli uchwyt jest popychany w dławik, przepustnica w gaźniku musi przyjąć pozycję pionową.

Gaźnik strojenie jest to jeden z etapów kompleksowego remontu silnika. On poprawił w swojej pracy wiele razy. W zasadzie proces ten nie jest tak trudne. Ale, mimo wszystko, musimy produkować to często za mało. W tym przypadku najważniejsze, że gaźnik Solex instalacji została zakończona na czas.

Uruchom gaźnik strojenie Czy każdy entuzjasta samochodów, a to nie musi posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy, to będzie wystarczająco podstawowe umiejętności.