379 Shares 6823 views

Cypr – marzenie czy rzeczywistość?

Ludzie często przy wyborze miejsca wypoczynku są główne kryteria – z upałów, czyste wody i piaszczyste plaże. Wszystkie te kryteria są spełnione przez Cypr, który jest jednym z najlepszych ośrodków w Morzu Śródziemnym, gdzie można doskonale odpocząć. Wyspa ma bogatą historię, która jest rozpięta dziewięć tysięcy lat, a po przyjeździe oferują wiele ciekawych rzeczy.


Cypr jest nazywany perłą Morza Śródziemnego. Wyspa zaskakuje turystom wiele naturalnych kontrastów, super pogoda, ciepłe morze, przyjaznych tubylców. Ci, którzy byli na Cyprze, porównać to miejsce z raju.

Wraz z jej piaszczyste plaże i ciepłe morze sąsiadują tu majestatyczne góry pokryte dziewiczych lasów wraz z sadów cytrusowych i plantacji bananów współistnieć winnice i gaje drzew oliwnych. W tym lekki świata natychmiast wychodzi spod stóp rzeczywistości, a ludzie tutaj emitować życzliwość i gościnność. Dla dobrego powodu, według legendy na wybrzeżu jest to wyspa wyłoniła się z głębin morza bogini piękna i miłości Afrodyty.

Od dawna uważa się, że tylko Cypr ma swoją urodziła patrona zakochanych Afrodyty. Na wyspie jest miasto Pafos, w pobliżu morza, który posiada wnękę, zwany przez jego nazwa – tzw miejsce, gdzie nie było wody morskiej bogini piękności. Według legendy, gdy dwoje kochanków pływać w tej wnęce, pójdą ręka w rękę przez całe życie. A jeśli człowiek jest sam, że kąpiel w tym miejscu bardzo szybko poznał swoją prawdziwą miłość.

Standard zakwaterowania i obsługi w hotelach Cypr spełnia potrzeby najbardziej wymagających i zamożnych turystów. Każdy hotel, oprócz wielkich pokoi, siłownię, salon piękności i centrum zdrowia do.

Prosto z Cypru może być luksusowy statek podróż do Libanu, Syrii i Egipcie, gdzie doświadczeni przewodnicy opowie o tych krajach i pokazania głównych atrakcji.

Dla miłośników wieczornego wypoczynku na Cyprze , istnieje wiele tawern domowe, przytulne kawiarnie, restauracje, kluby nocne, bary i dyskoteki. Ponadto, z burzą emocji można spędzić czas w wycieczek morskich i drogowych na całej wyspie, polowanie na ośmiornice, wziąć udział w ekscytujących safari z wizytą do najbardziej chronionych części wyspy.

Na Cyprze znajdziesz niepowtarzalne i piękne zabytki prawosławie i zamków krzyżowców, meczety z zapisanymi w nim muzułmańskich sanktuariów.

Wakacje na Cyprze, zdasz sobie sprawę, że wybór z was nie są oszukiwani. Od tej wyspie będzie można dostać tylko dobre wrażenie i morze błogości że pobudzać was przez długi czas.

Na podstawie materiałów z portalu turystycznego – www.yar.ru