509 Shares 9882 views

Tale „Śmiało Buzzing Fly” – owocem inspiracji poety

"Śmiało Buzzing Fly", bajka dla dzieci, Korneem Ivanovichem Chukovskim (prawdziwe nazwisko – Nikolay Vasilevich Korneychukov) została napisana w 1923 roku. Początkowo Rada Akademicka państwa, a raczej jego komisja cenzura, podejrzewany o poecie dzieci o sympatyzowanie wsi pasożyta, portret którą gorąco dostrzec w obrazie rogaty chrząszcz, i bogatych, zabrania się publikowania prac. Opublikował „Mukhin ślub„(było to jego oryginalna nazwa) Wydawnictwo”rainbow" dopiero w 1924 roku. Nowoczesny tytuł opublikowany po raz szósty popularna opowieść otrzymał w 1927 roku.


Przypomnijmy jego krótkie prostą historię. Rodzaj fly-śmiało brzęczenie przypadkowo znalezione w skarbonki, postanowił kupić samowar i szeroko obchodzić swoje urodziny, zapraszając ich klasy braci – Znajomi owady. Nagle nieproszony Pająk potknął i pociągnął dziewczynę w jej urodziny pajęczą rogu. Żaden z gości nie jest bronione kochankę. Ale gdy fly-Odważnie brzęczenie było już na skraju śmierci, nagle gdzieś poleciał komar-bohater uratował dziewczynę z dala od kłopotów, zabija złoczyńcę Spider-Man, i zaproponował jej dłoń i serce. Wszyscy goście wylazł z kryjówek i ponownie zebrane na świąteczny stół, ale tym razem na cześć małżeństwa gejów Komar i urodziny dziewczynki.

Jak Korney Iwanowicz Chukovsky przypomnieć „Śmiało Buzzing Fly” w sierpniu 1923 roku powstał w jeden dzień. To zalane inspiracji pod wpływem nagłego przypływu szczęścia. Stało się to, gdy pisarz musiał przyjść przypadki z ogrodem w rozpalonym Piotrogrodzie. Pod wpływem poety nie uruchamia się emocje i dosłownie poszybował w mieszkaniu była pusta i znalezienie jakiegokolwiek kawałka papieru, po zaopatrzenie ołówek, wziąć szybki rzut jedną linię po kolejnych zabawnych wierszy o ślubie muchy, i zwrócił się do pana młodego.

„Śmiało Buzzing Fly” został pomyślany tak dawno temu, nawet dziesięciokrotnie pisarz został wzięty jako zarys, ale więcej niż dwie linie nigdy nie stało. Teraz jednak bez wysiłku zapisała cały kawałek po obu stronach, nie znajdując więcej papieru, oderwał pasek tapety ze ściany w korytarzu iz poczuciem bezmyślnego szczęścia udał się nagrać ciąg, jeśli dyktando.

W bajce świętować dwa święta: ślub i przyjęcie urodzinowe. Poeta z całego serca święto na obu. Ale jak tylko ostatniej linii złożonej całkowicie położyć na papierze pokrytym pisania, szczęśliwej nieświadomości poszedł w mgnieniu oka, a Chukovsky ponownie znalazł się w pustym mieszkaniu, ogromnie zmęczony i głodny, zmuszony do opuszczenia kraju i przyszedł do miasta na błahe i bolesnych sprawach. Kiedy muszki podczas bajce zaczął tańczyć, autor tańczył też, czując straszny niedogodności, ponieważ bardzo trudno było w tym samym czasie tańca i pisać. Jeśli ktoś jest oglądanie całego obrazu z boku, byłem zaskoczony, aby być zadawane pytanie, które złożyły siwowłosy 42-letni ojciec rodziny, obciążone z codziennej pracy, aby być noszone po mieszkaniu, tłoczenie, wirując i odbijając krzycząc dźwięczne słowa i nagrywanie ich w niezdarnym rolki zakurzonym używane tapetę?

Nie rozumiał, że nagłe okresy natchnionego szczęścia są w istocie powrót do dzieciństwa. Ta realizacja przyszedł później. Chukovsky czuł, że nie można być pisarzem dla dzieci, człowieka, który nie może dać się od czasu do czasu z ciężaru dorosłości, wysypał się z niej, zapominając wszystkie obawy, złość i staje peer swoich czytelników, odbiorców swoich wierszy. Niestety, pływy dziecinna radość występowały rzadko w życiu poety. W rzeczywistości, bajka „Śmiało Buzzing Fly” – jedyny produkt od pierwszego do ostatniego słowa napisanego w temperamentem, szybko, w ciągu jednego dnia, w wyniku nagłego przypływu dziecięcej bezchmurnego szczęścia.