158 Shares 906 views

Produkty białkowe do odchudzania: kompromisów na drodze do harmonii

Kwestia ilości białka w diecie – dyskusja. Ale tutaj jest potrzeba obecności białek w żywności nawet się nie dyskutuje. Problemem jest to, że prawie wszystkie naturalne produkty zawierają dość duże ilości tłuszczu, „obciążenie”. Gryka białko „załadowany” węglowodany i białka roślin strączkowych jest zdalnie i słabo absorbowane. Co zrobić, jakie są „kompromisowe” białko pokarmy do odchudzania? Lista jest dość duży, ale będzie musiał pogodzić się z faktem, że ideałem białko znajduje się w słoikach i pakietów żywieniu sportowców.


przetarg kurczaka

Uniwersalny białko zwierzęce – kurczaka, piersi kurczaka jest pożądane, gdyż w tej części tuszy latać najkorzystniejsza – jest to praktycznie czysty mięso, co wymaga cięcia tylko mostek. Utrata masy ciała nie jest zalecana do smażenia kurczaka, chociaż jako wyjątek – raz w tygodniu – można leczyć się. Tylko nie pozwól „święto codziennie”. W codziennej gotowane piersi lub piec. Tak, to jest nieco deflacyjne. Ale jeśli dodać opatrunki niskotłuszczowe i sosów, można cieszyć się życiem, nawet będąc na diecie.

dieta morskich

Produkty białkowe do odchudzania są ryby i owoce morza. Ale ta opcja nie jest dla każdego. Gotowana i pieczona chude ryby smak tak-tak. Wędzone zwykle bardzo słony. Więc jeśli chcesz, aby zaoszczędzić czas i kupić gotowy, będzie gotowy w tym samym dniu intensywnej praktyce – przynieść soli potu. Możemy jeść tłuste ryby? Jeśli nosisz go dobrze, można, ale w ciągu dnia, całkowita ilość tłuszczu w diecie nie powinna przekraczać 50 g To znaczy, jeśli zgadzasz się na całą resztę dnia jeść tylko niskotłuszczowe jedzenie, to rodzaj ryb skorzystają. Po tym wszystkim, to jest bardzo przydatne – poprawia funkcjonowanie mózgu i stan naczyń. Produkty białkowe do utraty wagi obejmują nasze ryby nie jest przypadkowe – zawiera fosfor, niezbędnych do budowy cząsteczek energii. Tak, że ryba jest wymagane dla tych, którzy próbują stracić na wadze za pomocą szkoleń. Szczególnie dobre saury – jego olej dobrze tolerowane nawet przez tych, którzy są chorzy z tłuszczu łososia. I białka w nim jest bardzo niewielka – tylko 18-19 g na 100 g produktu końcowego, jak w kurczaka (100 g masy włóknistej w około 21 g białka).

Mleko i produkty mleczne dostawy: plusy i minusy

Lista białka produktów odchudzających nie byłaby kompletna bez różnych mleka. Mogę jeść mleko, ser lub jogurt, jeśli jesteś na diecie? Baliśmy się narkomanii jest zbliżona do (z serem), nadmiar masy dużo tłuszczu (mleko pełne) oraz zapalenie błony śluzowej żołądka (z kefirem). Jednakże, jeśli wszystko jest straszne, naprawdę? Tak, ser naprawdę daje nam przyjemność, ale objawy odstawienia u osób bez zaburzeń odżywiania zaobserwowano, mleko 2% tłuszczu smakować lepiej niż mleko o zawartości tłuszczu 3,5% i żołądka zazwyczaj spowodowane przez bakterie. Jednak mleko jest kolejnym podstępnym – to zmienia metabolizm w kierunku procesów anabolicznych. Dobrze jest schudła, chroni mięśnie i złe dla dietetyków, którzy potrzebują przeciwnie – procesów katabolicznych. Więc nie jeść nabiału po treningu i przed snem.

Jakie inne przepisy mogą być spożywane w diecie, biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy zainteresowani protein? Do utraty wagi i dobrych białek roślinnych – kasza gryczana, fasola i wszystkie wykonane z soi. Jednakże, jeśli ich stosowanie jest konieczne, aby pamiętać, że białko (strawne) zawierają dwa razy mniej niż w produktach pochodzenia zwierzęcego.