526 Shares 4094 views

Poszczególne Wakacje w Singapurze

Indywidualne wakacje w Singapurze przyciąga najbardziej zróżnicowaną publiczność.


Zwabić ludzi w Singapurze przyroda, kultura, wydarzenia, plaż, sklepów i aury tajemnicy i Enigma.

Singapur jest niezwykłe dla jej szczególnej więzi z naturą. Singapur rezerwa zwierzę jest obszar, gdzie zwierzęta żyją niemal w ich naturalnym środowisku, od osób, które są oddzielone przez naturalne przeszkody: fos, wodospady, klify. Wiele zwierząt udomowionych i mogą być widoczne z bardzo bliskiej odległości.

Najlepsza plaża wakacje w Singapurze na wyspie Sentosa. Wyspa jest oddalona tylko pół kilometra od brzegu, ale woda jest czysta i nie ma nic dodatkowo oprócz plaży przyjemności i rozrywki.

Być może jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń odbywających się w Singapurze, na etapie Puchar Formuły-1. Widzowie na całym świecie oglądają ekscytujących konkurencji z najlepszych zawodników w sportach motorowych. Auto wyścigi Formuły 1 odbywa się co roku i odbywa się w kilku etapach (Grand Prix). Rywalizować o mistrzostwo Formuły 1 kierowcy, również odbyła tabele zespół i projektanci konkurencji.

Cechy Singapore utwór: koło 61, długość każdej rundzie 5067 m całkowitej długości rekordu motoryzacyjnego prędkością 300 km / h tor wyścigowy 309 087 m … Tylko trzy obwód F1 na świecie są skręcone przeciwnie: Singapur, Brazylia i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ponadto, jest to jedyna droga w Azji, zlokalizowany w centrum miasta.

Formuła 1 wyścig odbędzie się w nocy, tak że na koniec nocnego wyścigu w 2012 roku na 14 etapie Formuły 1 w Winner Singapurze był Sebastian Vettel, drugie miejsce w Jackson Buttona Farnando Alonso trzecią, a następnie przez Pol Di Resta i Nico Rosberga.

Indywidualna wakacje w Singapurze nie może się obyć bez wizyty w imprez i festiwali, które odbywają się w dużej ilości w kraju: Chiński nowy rok, wiosna, Festiwal świateł, Dragon Boat Festival i wiele innych.

Specjalne chic – zwiedzanie nocy Singapurze. Miasto jest niezwykle pięknie oświetlone Światła: restauracje i bary, drapacze chmur i nasypów, handlu i biznesu – centra. Nawet jeśli widziałem ich w dzień, w nocy otworzyć je ponownie.

Indywidualne wakacje w Singapurze jest zróżnicowana i dynamiczna. To jest dla najbardziej wymagających i wymagających podróżnych. I tak, gdy biuro podróży indywidualny odpoczynek, obracając najbardziej wymagających klientów, a oni mówią, że nie lubią odpoczywać na wyspie Bali i Tajlandii, są one oferowane podróż do Singapuru. Ponieważ uważa się, że Singapurze jak wszyscy, a nawet tych, którzy używali narzekać reszty.