793 Shares 3093 views

Mogą być chrzestnymi z mężem i żoną? Załóżmy, zrozumieć

Oferta być chrzestnymi – to znak, że są rozpoznawane jako godne wychowywać nowego człowieka, tylko powstała, w moralności chrześcijańskiej. Oznacza to, że przyszli rodzice twoja religia nie jest w wątpliwość. Jednak coraz częściej, liczba chrzestnych dla dziecka staje się przeszkodą między rodzicami i kościoła. Ilu z nich powinien być? Mogą być chrzestnymi męża i żony mają jedno dziecko? Jak duchowe rodzice mogą być osobą?

Chodzi o to, że może być bogiem-a mąż i żona w tym samym czasie, udręczone umysły ludzi i powoduje prawosławnej debaty, nawet na forach religijnych i debat między kapłanami. Według prawosławnego kanonu, do rytuału została uznana za idealny wszystkich zasad, tylko jeden postrzegania duchowego rodzica – dla niemowląt płci męskiej ma być chrzestnym, a dla dziewcząt – chrzestnej odpowiednio. Druga procesja nie musi być, to tylko na prośbę rodziców.

Prawosławni księża gorącą dyskusję na ten temat. Na pewno nie może być tylko matką chrzestną a ojcem dziecka. Z punktu widzenia przeciwników krzyża do męża i żony pobrali prawdziwe małżonkowie po ślubie są pojedynczą jednostką, a jeśli zarówno cross – jest źle. Ale to nie może stać się przeszkodą dla nich w różnych chrzest dzieci z tej samej rodziny. Zwolennicy tego, że małżeństwo może być chrzestnymi, odwołać się do faktu, że Święty Synod złożony wyjaśnień w dekrecie z dnia 31 grudnia 1837 Mieli przeczytać, że brewiarz tylko jednego chrzestnego w stosunku do chrześniaka płci, to nie powód, aby sądzić, chrzestnych osób przetrzymywanych w każdym duchowym pokrewieństwie, a zatem zakazać ich poślubić siebie.

Jest to możliwe do sformułowania odpowiedzi na pytanie, czy nie może być chrzestnymi męża i żony, w następujący sposób. Jeśli ich małżeństwo jest zarejestrowany tylko w urzędzie, a nie został konsekrowany kościół, to najprawdopodobniej, kapłan Kościoła Prawosławnego nie będzie sprzeciwiał się pary stały dwa odbiorcy podczas chrztu, ponieważ z prawem Kościoła, ich małżeństwo nie jest przymocowana w niebie. To samo odnosi się do następujących przypadków, w których rodzice mogą być duchowe – religijne procesje mąż i żona mogą zawrzeć małżeństwa po chrzcie, a nadal z chrzestnych.

Nowoczesne rodzice, oczywiście, chcą chrzestnych oni byli blisko do rodziny swojego chrześniaka i wybierz odbiorców z liczby przyjaciół lub krewnych. Średnia liczba chrzestnych podczas ceremonii – dwa heteroseksualny mężczyzna. Rzadko który zarządza jedną z krzyża. Powodem tego leży nie tyle w duchowym jak w materialnym aspekcie. Chrzciny nałożyć na duchowych obowiązków rodziców jest nie tylko religijne i edukacyjne, ale również materiał – na przykład, powinny one pogratulować duchowe dziecko na święta, co oznacza dawać prezenty. I, oczywiście, uznać za bardziej udany chrzestnego lub chrzestną, tym lepiej dla dziecka.

W buszu z pytaniem, czy nie może być chrzestnymi męża i żony, sytuacja jest jeszcze prostsza. Często na obszarach wiejskich można spotkać nawet z tradycją czterech lub więcej Kum. Nie wybrano dwóch lub czterech par, i nie przeszkadzało w takich sprawach – to prawda, czy nie, jeśli chodzi o religię. Ale jeśli problemy prawosławie są dla Ciebie ważne, to lepiej, oczywiście, skonsultować się z księdzem, a następnie wybrać chrzestnych. I to nie jest najlepiej, aby je zaznaczyć na portfel i serca. ludzie bardzo religijni, nawet bez chrzestnych tego rytu, zawsze wspierać swoje dziecko w trudnym momencie i wysłać go na właściwą drogę, i czy będą one mąż i żona, nie jest tak ważne. Dla dzieci i małżonka chrzestnych będzie automatycznie krzyż.