421 Shares 3354 views

Kurczak z kaszą perłową w multivarka: recepty

Wielu wierzy, że jęczmień – to bez smaku kaszę. Jednak tak nie jest. Jeśli gotować ją w multivarka, masz pachnące i bardzo zdrowe danie. Istnieje wiele przepisów na pyszne kaszy jęczmiennej. Ten zad pasuje do mięsa i drobiu, mięso wieprzowe i różnych warzyw.


zalety produktu

Wieprzowina lub kurczak z kaszą perłową w multivarka uzyskał soczyste i delikatne. To danie przynosi wymierne korzyści dla organizmu. jęczmień perłowy nie traci swoje walory smakowe w wyniku obróbki cieplnej, w przeciwieństwie do innych zbóż. Wręcz przeciwnie, staje się jeszcze bardziej aromatyczne. Ponadto Perlovka zapisane niemal wszystkie pierwiastki śladowe, witaminy i inne suplementy i, oczywiście, błonnik.

Klasyczny przepis

Kurczak z kaszą perłową w multivarka przygotowywane szybko i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów. smaczne danie można otrzymać z niedrogich produktów. Do jego przygotowania jest wymagane:

 1. jęczmień perłowy – 1 miarka.
 2. udka z kurczaka – 2 szt.
 3. Woda – 3 Jiggers.
 4. Sól – O 1 łyżeczka.
 5. Przyprawy do drobiu – do smaku.
 6. Oleju roślinnego – 3 łyżki. łyżka.

Sposób wytwarzania

Tak, jak gotować kaszę perłową z kurczaka w multivarka. Pierwszy etap polega na przygotowaniu zad. Należy dokładnie wypłukane. Możliwe jest również, aby moczyć przez 2 godziny jęczmienia w zimnej wodzie. W tym czasie należy upiec kurczaka.

Części, które mają być myte w zimnej wodzie, a następnie pocierać soli i przypraw. W misce Multivarki zaleca się wlać trochę oleju na bazie warzyw, a następnie ułożyć kurczaka. Smażyć mięso powinno być co najmniej 15 minut. kawałki kurczaka powinny być pokryte na złoty kolor z obu stron. Aby przygotować mięso można wykorzystać funkcję „Patelnia” lub „pieczenie”.

Przepis na kaszy jęczmiennej może nauczyć każdą kobietę. Najważniejsze, aby obserwować sekwencję. Gdy włączy się alarm, kurczak powinien znowu przewracać. W górnej części kubka mięso Multivarki należy położyć umyte jęczmienia. Na tym etapie zaleca się danie soli. Po tym można wlać, korzystnie ciepłą wodą. Należy przestrzegać proporcji. W 1 szklanka płatków wymagane 3 wody szklankę.

Do kurczaka z kaszą perłową w multivarka szybko przygotowane, trzeba wybrać tryb „pilaw”. Gotowość owsianka może sprawdzić ilość płynu. Należy całkowicie odparowuje. To trwa około godziny. Po przygotowaniu należy otworzyć pokrywę. Kurczak z kaszą perłową w multivarka gotowy. Służyć to zalecane tylko gorąca.

Kasza perłowa z warzywami

Przepis na kaszy jęczmiennej może być nieznacznie zmodyfikowane. Dla odmiany, to dodaje grzyby i warzywa. Najlepszy ze wszystkich kaszy jęczmiennej połączeniu z marchwi i cebuli. Proces gotowania trwa więc mało czasu. Aby zrobić to danie, trzeba będzie:

 1. 1 szklanka jęczmień perłowy.
 2. 4 szklanki wody.
 3. 250 g mięsa drobiowego.
 4. 1 główka cebuli.
 5. 2 marchewki.
 6. roślin na bazie oleju do gotowania.
 7. Sól i przyprawy.

etapy gotowania

jęczmień perłowy zaleca się dodanie wody, najlepiej na zimno, i zostawić go na chwilę. To może trwać od 2 do 8 godzin. W rezultacie, ziarna staną się bardziej miękkie. Marchew i cebulę również muszą się przygotować. Warzywa powinny zostać oczyszczone i mycia. Następnie należy je kruszyć. Cebuli polecany pocięte na kostki i marchew – małe paski.

Kurczak powinien również przygotować. Należy umyć i pokroić na kawałki a la carte. Mięso zaleca ruszt sól i przyprawy.

W dnie miski Multivarki należy wlać trochę oleju, na bazie roślin, a następnie wlać pokrojone warzywa. Muszą smażyć przez 20 minut z kurczaka. Dlatego konieczne jest, aby wybrać tryb „pieczenia” lub „na gorąco”.

Jęczmień należy przepłukać i umieszczone w multivarku gotować warzywa. Po tym czasie jest konieczne, aby wlać do wody i dodanie soli. 1 częścią Pearl jęczmień wymaga trzech części wody. Gotowanie kaszy z kurczaka powinny być w ciągu jednej godziny. Danie przygotowane szybko, można wybrać „pilaw”. Płyn w multivarka musi całkowicie odparować. W przeciwnym razie, dostać owsianka lepka.

Teraz już wiem, jak gotować kaszę perłową z kurczaka w multivarka ( „Redmond” lub innej marki – nie ma znaczenia). Podawać danie powinno być gorące. mogą być ozdobione kaszy jęczmiennej perła z kurczaka posiekane zioła, jeśli trzeba.