84 Shares 4534 views

Jak zmniejszyć skalę komputerze: z obrazów do stron internetowych

Teraz znajdujemy się dziś z wami, jak zmniejszyć skalę komputera. Chodzi o to, że prosta odpowiedź na to pytanie jest po prostu niemożliwe. Wszakże niemal każdy przedmiot system operacyjny może być skalowane. Zatem, postaramy się z Tobą skontaktować, aby dowiedzieć się, jak zmienić poziom powiększenia na komputerze: gry na stronach internetowych, obrazów i „poniekąd” w ogóle. Przejdźmy szybko.

dla systemów

Pierwszym, który będziemy patrzeć na ciebie – To odwzorowanie symboli i tekstu na pulpicie komputera. W rzeczywistości wszystko zależy od używanego systemu operacyjnego. Niemniej spróbujmy zrobić z tobą zdrowym rozsądkiem. Na przykład za pomocą systemu Windows 7 dla idei.

Jeśli chcesz zrozumieć, jak zmniejszyć skalę na komputerze, a następnie trzeba przejść do „Rozdzielczość ekranu”. Aby to zrobić, kliknij pusty obszar na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem myszy. To wszystko. Teraz w „Uchwałą” przesuń suwak w dół, aby powiększyć ikony i up – spadać. Kiedy skończysz, możesz zapisać zmiany i zobaczyć wynik. W przypadku niezadowalających wyników, można zmienić ustawienia w dowolnym momencie. Teraz wiesz jak powiększyć na komputerze. Jednak teraz postaramy się zrozumieć ci kilka dodatkowych opcji, które już mówiliśmy. Zobaczmy, co można zrobić ze zdjęciami.

grafika

Cóż, teraz poszliśmy ze sobą do następnego do naszej placówki. Mianowicie – aby spróbować zmienić skalę obrazu. Tak, można to zrobić na kilka sposobów, ale będziemy odwoływać się do tych, które będą pasować każdemu.

Na przykład, można użyć „Office”. Ma aplikacji „Picture Manager”. Otworzyć im zdjęcie, a następnie wybierz „Edytuj obrazy …”. Następnie spojrzeć na gnieździe po prawej stronie ekranu. Nie będzie „Zmień rozmiar”. Kliknij na ten napis i pociągnąć w dół strzałkę (zmniejszenie) iw górę (wzrost wielkości). Następnie należy potwierdzić ich działanie i zapisać zmiany. To wszystko. Teraz wiesz jak pomniejszyć na komputerze dotyczących obrazów i fotografii. Ale to nie wszystko. Teraz pozostaje nam uczyć się kilka bardzo ciekawych opcji, które na pewno pomogą graczom i miłośnikom surfowanie po Internecie. Pozwól nam zapoznać się jak najszybciej z nimi.

gra

Tak więc nadal z wami, aby zrozumieć, w jaki sposób zmniejszyć skalę komputera. Teraz, gdy już wiemy o ustawieniach systemu operacyjnego, a obrazy mogą trwać w gry komputerowe.

Szczerze mówiąc, nie wszystko jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jednakże, istnieją dwa sposoby, które na pewno zainteresuje każdego. Na przykład, jeśli grasz w tak zwanym trybie okienkowym, wystarczy „złapać” krawędzie zabawki okno, a następnie wyciągnąć je od siebie. Rób to tak długo, jak jesteś zadowolony z wyniku. Gdy jest zadowalający, wystarczy zwolnić narożniki. To wszystko.

Ale jest inne podejście do tego, jak dostosować skalę na komputerze podczas gry. Aby to zrobić, trzeba odwiedzić tzw ustawienia gry. Co do zasady, musimy pozycja jest w sekcji „grafika”. Nie znajdziesz pozycję „Rozwiązanie”. Zmienić tę opcję i zapisać zmiany. Wtedy zobaczysz, jak mapowanie zmieniła się nieco w zależności od kierunku zmienił skalę. To wszystko. Nic skomplikowanego, prawda? Potem idziemy z wami do najbardziej interesujących kwestii, które tylko może poprosić użytkowników komputerów. Mianowicie, poprzez ustawienie skalowania w swojej przeglądarce internetowej.

W Internecie

Cóż, tu zaczniemy, być może, najbardziej interesujący temat, który może dotknąć tylko nasz aktualny problem. Mianowicie – jak zmniejszyć skalę na komputerze w swojej przeglądarce internetowej. Szczerze mówiąc, tu jest ogromny wybór alternatyw. I to jest ich dzisiaj i będziemy uczyć.

Pierwsza metoda nie jest tak popularne. Dla niego, trzeba otworzyć przeglądarkę, a następnie szukać w „Ustawienia”, a tam już pracować z sekcji „Zoom”. Porusza suwak oraz, w zależności od jego położenia, rozmiaru czcionki i wyświetlić stronę jako całość się zmienia. Długie, żmudne i nie bardzo wygodne.

Drugi scenariusz – polega na użyciu klawiatury i myszy. To właśnie one, co do zasady, stosowane przez większość użytkowników. Dla niego, przytrzymaj klawisz CTRL, a następnie zaczynają się obracać kółkiem myszy. Wzrost przewidziane przez ruch „od siebie”, a dolna – „na siebie” Gdy jesteś zadowolony z wyniku, po prostu zwolnij przycisk na klawiaturze.

Ponadto, jeśli myślisz, jak zmniejszyć skalę komputera podczas pracy w Internecie, można nacisnąć klawisz CTRL, a następnie rozpocząć nacisnąć przycisk „-” na panelu numerów po prawej stronie klawiatury. Że będzie nam pomóc i przybliżyć. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk „+”. Jak widać, nic nie jest trudne. To wszystko.

wniosek

Tak, dzisiaj dowiedzieliśmy się z wami, aby przybliżyć komputera na wiele sposobów. Tu i obrazy i stron internetowych i gier, a sam system operacyjny. Jak widać, istnieje wiele podejść sporo.

Wszystkie z nich wydają się być dość łatwe do nauczenia. Z nich, mówiąc, poradzi sobie nawet początkujący użytkownik. W związku z tym, należy wybrać opcję, która jest właśnie dla Ciebie, a następnie kontynuować.