166 Shares 3532 views

Jak złożyć chusteczkę w kieszeni: zdjęcia

Wizerunek człowieka biznesu jest tworzona nie tylko przez swoich garniturach i klasycznych butach. Dużo uwagi poświęca się tym szczegółowo i wszystkich towarzyszących szczegóły, takie jak zegarki, długopisy, spinki do mankietów i, oczywiście, chusteczkę do kieszeni. Istnieje kilka sposobów, w jaki sposób złożyć chusteczkę w kieszeni marynarki, a każdy przedsiębiorca lub osoba publiczna powinna być w stanie dać tego akcesorium doskonały wygląd.


proste sposoby

Wdzięku chusteczka nieśmiało zaglądające z kieszeni, jest cechą górnej klasy mężczyzn. To akcesorium już dawno stracił swój cel praktyczny i zamieniony na biżuterię, który jest tworzony przez kilku konkretnych zasad. Spójrzmy na najbardziej podstawowych metod jak złożyć chusteczkę w kieszeni marynarki.

Metoda zwana „Cooper” jest prawdopodobnie najbardziej błahych, to nie reprezentuje złożoności. Trzeba wyrzucić chusteczkę w ręce tak, że końce wiszące swobodnie. Druga ręka jest konieczne, aby stworzyć dziurę w środku chusteczką i skompilować je w kok. Trzymać w przybliżeniu jedną trzecią chusteczką i obracać się kończy, jak mocowania sam promień. Pozostaje tylko trzymać otrzymany skonstruować w kieszeni i rozłożyć ściereczkę na własną rękę. Ta metoda jest najlepsza do korzystania z dóbr jedwabne, ponieważ taka tkanka nie jest konieczne, aby stworzyć jasne wyraźne i ostre kąty.

„Prezydencki” metoda

Ta metoda jak złożyć chusteczkę w kieszeni marynarki, a nie na próżno zdobył swoją nazwę. Po tym wszystkim, są one tylko szefowie państw i właściciele wielkich korporacji. Wynika to z faktu, że akcesorium jest w poważnej osoby mogą mieć frywolne widok, a wręcz przeciwnie, musi dostosować się do urzędnika, a jednocześnie, doskonały styl. Weź szalik i złóż go cztery razy w ten sposób, aby końce były neaten po prawej i od góry. Teraz musimy ponownie złożyć tkanina w połowie lewej do prawej strony, starając się dolna część całkowicie zakrywa górną. Przed złożone chusteczkę w kieszeni płaszcza, zakładka jej dolnej części do pożądanej głębokości. Następnie delikatnie trzymać w tkaninie w kieszeni i spłaszczyć go od zmarszczek.

„Astaire”, albo jak ładnie złożona chusteczka w kieszeni

Ten jasny, ale w tym samym czasie reprezentacyjny sposób, aby nieco osłabić stylu biznesowych, często może być postrzegane w telewizji, bo oni lubią używać gwiazdy show-biznesu i postacie filmowe, takie jak znanego Dzheyms Bond. Trzeba wnieść chusteczkę na środku tak, że końce wiszące swobodnie poniżej. Teraz podnieść dowolny róg do dwóch średniego szczebla, przy czym pozostałe niezbędne do tuck dolną krawędź na głębokość kieszeni. Pozostaje tylko złożyć puste do kieszeni na piersi i spłaszczyć rogach na własną rękę.

„Klasyczne kąty”

Proste a zarazem skuteczny sposób, jak złożyć chusteczkę w kieszeni, nie ma kłopotów, nawet dla początkujących. tkanina chusteczka składany kilka razy, dopóki nie masz mały diament. Teraz trzeba złożyć ją na pół, tworząc trójkąt. Dolne rogi boczne trzeba podwinąć szerokość kieszeni, po czym łatwo jest chusteczka i wchodzi zaglądać będą dokładne kąt.

Klasyczna metoda z dwóch stron jest praktycznie identyczny z poprzednim. Konieczne jest również ustanowienie tkaninę do małego diamentu. Teraz trzeba przenieść swobodny kąt lekko na bok, tak że górna zaglądające przez dwa. Pozostaje tylko schować rogi i boczne trzymać chusteczkę do kieszeni.

Jak złożyć chusteczkę w kieszeni kurtki z wieloma kątami? Będzie ona mieć trochę praktyki. Przede wszystkim, trzeba złożyć diament tkaniny, jak w poprzednich metod, a następnie złóż go na pół stanu trójkąta. Jeśli utworzyć trzy kąty, konieczne jest, aby zagiąć końce razem, chcą zrobić cztery – konieczność przesunięcia jednego rogu do lewej. Teraz trzeba owinąć lewym rogu trójkąta tak, że jest trochę patrząc na innych. Po prawej stronie należy wykonać tę samą manipulację. Następnie podvorachivaetsja dolną część i można wpakować chusteczkę do kieszeni. Metoda ta wygląda dość reprezentacyjny i elegancki.

podstawowe zasady

Oprócz wiedzy, w jaki sposób złożyć męską chusteczkę w kieszeni marynarki, trzeba wziąć pod uwagę kilka zasad wyboru tego akcesorium. Przede wszystkim tkanka chusteczka musi być różny od tekstury krawat, na przykład, powinien wybrać bawełny lub lnu chusteczkę związać błyszczące. chustki jedwabne także doskonale łączą się z krawaty mat wełnianych. akcesorium kolor nie musi pasować do koloru krawata, można łatwo stworzyć kontrast, który przyciągnie jeszcze więcej uwagi.

Jest to szczególnie zwracać uwagę na złożoną chusteczkę w kieszeni przed spotkaniem biznesowym. Formalne spotkania są odpowiednie metody, takie jak prezydenta czy klasycznych narożników. „Cooper” lub „Astaire” jest lepiej wykorzystana do działań bardziej błahych.