780 Shares 6871 views

Jak zrobić papierowy ryb: warsztat

Jednym z ekscytującej działalności jest tworzenie małych arcydzieł najprostszych materiałów, takich jak papier. W szczególności, jak dzieci, kiedy się czegoś zwykle robi coś niezwykłego i interesującego. Jak zrobić papier ryby? Szczegółowe instrukcje będzie łatwo sobie z tym poradzić.


Najprostszym ryby

Zacznijmy od tego, że zginać kwadratowy kawałek papieru po przekątnej po obu stronach i na pół poziomo. Następnie trzeba dobrze prasować gniecenie i rozwijać się. Po które łączą punkty krawędzi zagięcia poziomej tak, że tworzą trójkąt.

Teraz przytrzymaj lewy dolny róg trójkąta i złóż go w kierunku centrum wzdłuż przekątnej gniecenie. Zrób to samo z innej perspektywy – mamy rybi ogon. Marka i przyklej oczy i narysować usta – a wszystko mieszkaniec głębinowych gotowy.

Jest to prawdopodobnie najbardziej proste wskazówki, które uczą, jak zrobić rybę z papieru z rąk, nawet najmniejszego. Niezwykle uroczy mały projekt jest idealny do wspólnego spędzania wolnego czasu ze swoimi dziećmi, a co kilka różnych kolorów i wielkości ryb, można nawet tworzyć dobre wnioski, do dekoracji ścian w pokoju dziecięcym.

Robimy większość ryb papieru

Do pracy potrzebny: kawałek papieru grubego koloru, jeden kawałek o grubości papieru w innym kolorze, białego papieru (oczu), nożyczki, kleju lub taśmy i znacznik.

kroki:

1. Weź kartkę papieru.

2. Złożyć dolny prawy róg do trójkąta.

3. odciąć nadmiar.

4. Arkusz Bend ukośnie tak, że klapka rozciąga się od lewego górnego do prawego dolnego rogu.

5. Złożyć dolnego lewego rogu do środka.

6. Złożyć prawy górny róg do centrum.

7. Prawidłowo prasować fałdy i poszerzyć arkusz.

8. Wchodzisz na plac centralny przekątnej gniecenie.

9. Weź nożyczki i zrobić kilka cięć (20) bez przekraczania dwie fałdy boczne.

10. Rozwiń kwadrat.

11. Weź kij kleju i rozprowadzić je na bok trójkąta na gniecenie.

12. Klej na dwie strony, umieszczenie dwóch trójkątów na siebie nawzajem.

Aby uzyskać głowę ryby, trzeba wyciąć lewym dolnym rogu. Użyciu kontrastujących kolorów cięcia płetwy i ogonem. Dekoracji je taśm ze znacznikiem. Zapoznaj się z białego papieru i wyciąć oczy. Przyklej je na głowę ryby, rysunek wcześniej uczniom znacznik.

Klej ogona i płetwy.

Było to master class, jak zrobić złote rybki z papieru w formie zbiorczej. Może być używany do gry dla dzieci, i można ozdobić swój pokój.

Kompleks ryba origami

Aby spróbować swoich sił w bardziej skomplikowanych rzeczy jeszcze lepiej najpierw nauczyć się jak ryba papieru, samolot, statek w prostszych odmianach. Sukces początkowej fazie pobudzi na dalsze kształcenie w dziedzinie papieru.

Odpowiednio przeszkoleni, można dowiedzieć się, jak zrobić papier rybę z bardziej skomplikowanych elementów – płetw i ogona. Liczne manipulacje, aby uzyskać wystarczająco fałdy wymaga czasu i cierpliwości.

Tylko ciężka praca, wytrwałość i zaangażowanie na fakt, że nie wszystko okaże się dokładnie w prawo i delikatnie prowadzić do wspaniałych wyników. Tylko wtedy prawdziwy cud: prosty arkusz papieru zamienia się czymś fantastycznym i niesamowitym.

Origami – prawdziwa sztuka

Jak zrobić rybę papieru, kot, królik? Nic nie jest niemożliwe. Sztuka składania papieru bez użycia kleju i nożyczki, urodził się w Japonii już dawno temu. Teraz jest jednym z najbardziej popularnych typów robótek, która otrzymała uznanie na całym świecie.