157 Shares 8735 views

Wózki spacerowe Hauck: niezawodność, jakość i funkcjonalność

Niemiecka marka, która produkuje wózki Hauck, jest wiodącym producentem produktów dla najbardziej wrażliwych grup wiekowych – mianowicie dzieci. Dzięki niezawodności i jakości wytwarzanych produktów, marka ta zyskała szacunek na całym świecie. Tylko firma spośród ogromnej liczby konkurentów posiada licencję na używanie zdjęć swoich produktów Disneya.


Wycieczka do historii firmy

Teraz znaną marką, która produkuje wózki inwalidzkie, – Hauck jest dość wyboista i długa podróż, która poprzedziła jego formacji. Założyciel firmy, Felix stał Hauck, którego rodzina specjalizuje się w wyroby z wikliny. Początkowo, jeszcze w 1923 roku, cała moc tej rodziny miały na celu tkania i sprzedaży produktów. Po kilku dekadach córki Pauli przychodzi, aby pomóc ojcu w rodzinnej firmie. Przez jej spółki jest uruchomienie promocji kołysek dla niemowląt. Następnie dodali koła, a asortyment produktów wzbogacony inwalidzkie.

Po kolejnych dwudziestu latach panowania rodzinnego biznesu w ręce jego syna i córkę Paula. Zapłacili szczególną uwagę do wagonów i innych akcesoriów, umieszczając je na emisję strumienia masy.

Już w 1996 roku, zarządzanie przedsiębiorstwem w rękach wnuki Paula Hauck, który wprowadził nowe modele w produkcji. Wśród nich – opcji uniwersalnych pieszych i laski i Hauck wózek dla bliźniaków.

Rozwój Hauck z rodziny biznesowej rodziny w dzisiejszych czasach

Dzięki Joerg firmy Feiler stała się bardziej popularna i rozpoznawalna. Rok 2002 był naznaczony premiery najnowszej rodziny marki Hauck I'coo, który jest przeznaczony do kategorii najbardziej rozpuszczalnika nabywców. Produkuje powyższą markę najwyższej kategorii.

Motywem przewodnim firmy jest połączenie innowacyjnej technologii i wspaniałych wnętrzach. Projektanci znajdują się w Holandii, a tylko dwa razy w miesiącu, że odwiedził Niemcy, by zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania do zarządzania.

odmiany inwalidzkie

Zakres produktem poszukiwanym i zaufanej marki składa się z następujących gatunków: opcje dla bliźniaków, uniwersalne, transformatory, laski, trójkołowych i wózków Hauck. Recenzje każdej z opcji w przeważającej liczbie przypadków dodatnich. A wszystko to za sprawą odpowiednich normach europejskich jakości i wyglądu.

Doskonałym przykładem może być dostępny zestaw uniwersalny, który jest około 10 modele prezentowane w różnych kolorach. Wśród tej różnorodności, rodzice będą mogli wybrać wózek do własnych upodobań.

Wózki spacerowe Hauck: Opinie

Taki artykuł jest uważany za doskonały wybór dla dzieci transportowych dzięki swojej lekkości, długość łóżka, łatwość pasów bezpieczeństwa oraz okienko. Dużym plusem jest to, że wózki Hauck wykonane przez dzieci z różnych grup wiekowych, począwszy od noworodków. W tym czasie moja matka najtrudniejsze do czynienia ze swoich nowych środków transportu.

Zaletami tego modelu jest bardzo stylowy i nowoczesny design, zwrotność i dość wąski i kompaktowy rozstaw osi, który pozwala przechodzić w dowolnym sklepie lub windy drzwi. Torba na wózek dość przestronny i oryginalnego. Minor wada jest uważany za nieuregulowane niskiej przyczepności, co nie jest bardzo wygodne dla rodziców, którzy są wyższe niż średnia.