366 Shares 5916 views

Demon z pudełka – skuter Yamaha Jog

Skuter Yamaha Jog RR – lekki, dobrze kontrolowany maszynę ze sportowym charakterem. Zdjęcie wersja ma 12-calowe koła, pojemnik na kask pod siedzeniem.


Zastosowany system chłodzenia cieczą, co pozwala na zwiększenie mocy o około 30% (w porównaniu z silnikiem z tej samej klasy, chłodzony powietrzem). Pomimo faktu, że ten skuter posiada silnik 50 cc, jego lekka konstrukcja sprawia, że jest możliwe, aby zachować niezbędną rozmachu.

Skutery Yamaha, w porównaniu z ich odpowiednikami japońskich mają sportowy charakter. Oczywiście, Honda, Suzuki i mają specjalny model dynamiczny, ale większość producentów wyposażyć swoje maszyny cichsze silniki. Ale Yamaha daje wszystkim jej dynamiczny rozwój. Nawet Aprio, która jest umieszczona jako bardziej pokojowego opcji, ale jest szybki.
Skuter Yamaha Jog RR jest twarzą firmy w segmencie 50 cc. Pierwszy skuter seria ta została wydana prawie 27 lat temu, aw tym czasie spisu wykazały prawie całkowity brak wad. A wszystko dlatego, że są nieustannie udoskonalany. Skuter dla Europy produkowany przez francuski oddział koncernu. Rosyjska modelka i wprowadź japoński i zespół francuskiej.

Sprzedam skuter Yamaha Jog RR nie jest zalecany dla początkujących. Silnik jest tutaj nawet „zły”, on nie odpuści niedoświadczonego kierowcę i najmniejszego zaniedbania na przepustnicy. Jeśli chodzenia po mieście, spójrz na tych jednostek, można zauważyć, że prawie wszystkie odłamane skrzydło. Sugeruje to, że skuter Yamaha wykonane niespokojny – hodowane staje się problemem. Te i cieszyć właścicieli niedoświadczonych.

Skuter Yamaha Jog RR jest dynamiczny model, ale nawet on ma sportowy rodzeństwo – Yamaha Jog ZR. Seria jog ZR często wygrywa wyścig i jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą wycisnąć wszystko z 50 sześcianów. Autentyczny model japońskiej ryk posiada przełącznik sportu, a wraz z nimi, to skuter można łatwo zmieścić do 75 kilometrów na godzinę. Modele te są dostępne w naszym kraju, to tylko jest jedno „ale”. Fakt, że rzemieślnicy, którzy przygotowują skutery na sprzedaż, bardzo lubi fotografowania ulepszone elementy, zastępując je w błoto. Oczywiście, wszystko to w celu „zdobyć” więcej. Więc pomyśl o tym, jak kupić niewprawnego Scooter Yamaha Jog ZR z pojemnika, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz dostrojony maszynę sportową wariatora i / lub przełącznika Daytona.
Jednak zanim zapali się pomysł, aby kupić dostrojone modele, trzeba jasno zrozumieć jedną rzecz. Fakt, że strojenie znacznie zmniejsza zasób dla każdej sztuki. Sędzia dla siebie – panie podczas jazdy do sklepu na zakupy i ekstrawaganckie młodego mężczyzny, który kupił skuter do agresywnej jazdy, silnik cierpi zupełnie inny ciężar i dlatego zużywają się bardzo różnie. Dlatego, aby doradzić serię Yamaha Jog ZR może być kochankami i prędkości wiatru, ale fani cichej i niezawodny skuter odpowiednim RR jogging lub Aprio.