815 Shares 6768 views

Dubai Park Wodny „Atlantis”: zdjęcia i opis

Ten artykuł omówi temat parku wodnego „Atlantis” – jeden z najnowszych i najbardziej imponujące w ZEA. Zastanów się, co jest w wodzie parku przejażdżki i jakie opinie o pozostałej w nim.


Gdzie jest park wodny

Park wodny „Atlantis” znajduje się na terenie luksusowego hotelu pięciogwiazdkowego Atlantis The Palm, którego cechą jest jego lokalizacja na sztucznej wyspie, wykonane w formie palmy. Hotel zachwyca jego skala goście opracowaniu projektów, luksus i przepych dekoracji wnętrz i nienagannej służby. Jeden z najbardziej niezapomnianych atrakcji hotelu jest uważany za park wodny „Atlantis” (Dubaj), znajduje się bezpośrednio obok hotelu. Jest to prawdziwy raj dla fanów zjeżdżalniami i rozrywki, którzy chcą zobaczyć każdy, kto spoczęła w ZEA.

Atlantis Waterpark w Dubaju – jest to jeden z najbardziej nowoczesnych i ambitnych projektów wszystkich Emiratów Arabskich i na Bliskim Wschodzie. Aby zrealizować wszystkie ambitne plany projektantów i architektów ogromne środki zostały wydane. Powierzchnia tego luksusowego kompleksu rozrywkowego jest około 17 000 mkw. M. Aquaventure Aquapark ( „Atlantis” – nie dość prawo nazwa, która pochodzi od nazwy hotelu) oferuje turystom doskonałe warunki do zróżnicowanej i aktywnej rekreacji. Zawrotny zjeżdżalnie wodne, elegancki plaża elit, ogromny wybór przejażdżki wodne, sporty i zabawy na placach zabaw – to wszystko i wiele więcej można znaleźć na terenie kompleksu. A ponadto, każdy użytkownik otrzyma wiele pozytywnych emocji, fajerwerków, bez kolejek i wspaniała obsługa.

park wodny przejażdżki

Całe terytorium parku wodnego można podzielić na kilka różnych stref, z których każda ma swoje unikalne cechy. Rozważmy najbardziej interesujących zabytków, które oferuje park wodny „Atlantis” (Dubaj).

"Ziggurat"

Zacznijmy od najważniejszych i najbardziej znany park wodny atrakcje – atrakcja o nazwie zigguratu. Zbudowany w stylu mezopotamskiej jest wysoki (około 30 metrów) masywna wieża – prawdziwą „świątynią rozrywki”, który zachwyci każdego, kto zdecyduje się odwiedzić park wodny „Atlantis”. Budynek wyróżnia się nawet wśród wielu stylów architektonicznych i technologii, zmontowane w dużych miastach Bliskiego Wschodu i Emiratach Arabskich. Kompleks wieża „Ziggurat” składa się z 3 poziomów, na których znajduje się 7 unikalne zjeżdżalnie, bez analogów. Cztery slajdy są zbudowane z wykorzystaniem technologii Master Blaster, który obejmuje korzystanie z najnowszych pomysłów i technologii w dziedzinie sportów wodnych i rekreacji. Zjeżdżalnia wodna przejażdżka może z łatwością konkurować z tak popularnej roller coaster: wzloty i niespodziewany upadek, strome zakręty i emocje są gwarantowane dla wszystkich użytkowników.

Zjeżdżalnia Leap of Faith

Najbardziej ekstremalne zjeżdżalni w aquaparku – to, oczywiście, „Leap of Faith” (więc tłumaczenie jest tytuł przyciągania Leap of Faith). To wzgórze cieszy szeroko popularny wśród turystów, extreme, i posiadają wentylatory do łechtać swoje emocje nerwów i jasną plamę adrenaliny. Aquaventure park wodny ( „Atlantis”) oferuje odwiedzających do tej atrakcji wykonać tylko jeden krok, ale będzie to „krok w przepaść.” Ośmielił się wystąpić element nieznanego, będzie biec na stoku prawie pionową, zyskując od początku przyzwoitą prędkość, i będzie latać do 60 metrów długości tunelu, który przechodzi przez przezroczystą akwarium zamieszkane przez niebezpiecznych rekinów. Główną rzeczą, nie przymknąć oko, w przeciwnym razie nie byłoby przeżycie całkowite na tym locie. Ale adrenalina kilku sekund, prawie swobodnego spadania i przesuwając w dół długiego tunelu będzie długo gotować krew.

Shark Attack

Shark Attack – to kolejny popularny i niezwykła atrakcja, która oferuje odwiedzić „Atlantis” park wodny. Tutaj zwiedzający unosić się na dość długi przezroczystą rurkę na nadmuchiwane tratwy. Na pierwszy rzut oka – nieszkodliwy, może nawet trochę nudne jazdy … Ale jest jeden mały dodatek – tunel ma przezroczyste ściany, a cała przestrzeń wody wokół roi się od prawdziwych rekinów i innych organizmów morskich! Wydaje się, że wystarczy wyciągnąć rękę i dotknąć można te niebezpieczne drapieżniki oddzielone od siebie tylko wyczyścić ścianie, ale bardzo mocny plastik. Ale nawet stałym przypomnieniem o sobie, że drapieżniki nie mogą zaszkodzić, nie zbawia nas od adrenaliny we krwi, gdy jeden z rekinów z otwartymi ustami pływa metr od tratwy. To nie wszystko co ma do zaoferowania tutaj, „Atlantis” park wodny: recenzje powinni zejść do podnóża wieży „Ziggurat”, wykonane w przestronnym pokoju z jasnymi szerokimi oknami na całym obwodzie, przez które można obserwować rekiny i ludzie unoszą się w dół tunelu „atak rekinów”.

„Szaman”

Shamal atrakcji znajduje się w wieży „Zigguratu” z wierzchu której znajdą Państwo ekstremalną zejście do rurki spirala zamknięty na krętej drodze, po której możesz wylądować w basenie pomiędzy, gdzie podróż może być kontynuowana na bardziej interesującą Hill „Plunge”.

„Czeka”

Po krótkiej przerwie na zejście do basenu Zikkurat wieży może zostać przedłużony przez wzgórza zanurzyć – jedno bardziej ekscytujące przejażdżki, które są bogate w parku wodnym „Atlantis”. Jest to prawdziwy roller coaster ride w formacie wody – na nadmuchiwane odwiedzających Puck pokonać skrajne zawrotne wzloty i upadki, które powodują uczucie naruszeniem granic przyciągania. Wiele emocji i elegancki nastrój gwarantowany!

wodospady

Falls ( „Waterfall”) – kolejna atrakcja, która oferuje wspaniałe odwiedzić „Atlantis” park wodny. Foto „Waterfall” jest często spotykany w sprawozdaniach turystów odwiedzających park wodny. Chcesz zabawa w wodzie z głową? To powinno się odwiedzić ten atrakcją jest niekontrolowany przepływ wody zgłasza Tratwa w różnych kierunkach, rzuca się na wirującą rzekę lub opóźnień w dół do głębokości wody. Z punktu widzenia bezpieczeństwa Tutaj wszystko jest przemyślane na najwyższym poziomie – tratwa, oczywiście, zajmie cały przemocy elementów i ostatecznie trzymać w spokojnych brzegach głównej rzeki parku wodnego, w trakcie którego wymiarowe pozwalają trochę uspokoić nerwy i przywrócić rytm serca, przemyślenia tylko doświadczonych chwile ekscytujące stop.

Kurrent

Jeśli chcesz zobaczyć cały park wodny Aquaventure (Atlantis), konieczne jest, aby pływać w wygodnej tratwie sztucznej rzeki prądu, który przepływa przez park wodny, skupiającej wszystkich jego atrakcji. Ta podróż będzie cichy i spokojny charakter, podczas zejścia rzeki Kurrent mogą rozkoszować się słońcem pieszczot, aby komunikować się z wieloma pływającymi sąsiadów lub po prostu zebrać siły przed kolejnym podboju wodnych atrakcji aquaparku.

Strefa dzieci

Aquapark „Akvaventure” oprócz rozrywki dla dorosłych i ma doskonałe Splashers Zagraj area dzieci, preferowany przez młodych rodzin przebywających w hotelu „Atlantis” (ZEA). Aquapark chętnie otwiera swoje podwoje dla dzieci w wieku od 1 roku (do 7 lat – w towarzystwie osoby dorosłej). Tutaj młodzi goście, którzy z powodu swojego wieku wciąż nie może udać się do szybkich i stromych wzgórz parku wodnego dorosłych, może wystarczy napleskatsya w basenach, ślizgać się na różnych preparatów (z niewielką płytkich do dość stromej spirali) lub przejść do obszaru fontanny że wytrysk wody wszystkie partie i wynik w specjalnym zachwyci najmłodszych gości. Jasny i kolorowy design, wiele ciekawych atrakcji, artystów, zabawiać gości – co więcej musi być szczęśliwe dzieci?

O tej samej nazwie, jest inny park wodny. „Atlantis” (Marmaris) – turecki park wodny, który ma również wiele ciekawych zjeżdżalnie i pozytywnych opinii. Ale pójdziemy o tym w innym artykule.

Hotele w słońcu ZEA, należy odwiedzić park wodny „Atlantis”, aby zanurzyć się w głębi zjeżdżalniami i zabawy, aby ich część krwi mieszanej adrenaliny i pozytywnych emocji.