719 Shares 9986 views

„Oftalmoferon” – krople do oczu, instrukcja

„Spada Oftalmoferon oczu” lek, stwierdzenie odnosi się do tytułowego postaci dawkowania. Klasyfikacja INN, lek jest również nazywany „Oftalmoferon”.


Kompozycja zawiera następujące substancje lekowe:

– ludzki interferon (główna substancja czynna), który zostaje połączony z wytworzeniem alfa-2b;

– kwas borowy ;

– octan sodu;

– difenhydraminy;

– chlorek sodu i inne związki pomocnicze.

Dla przygotowania „spada Oftalmoferon oczu” Instrukcja definiuje następujące właściwości farmakologiczne.

Działanie leku opartego na jego właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. To także osiągnąć efekt przeciwalergiczne i przeciwzapalne. Drug Administration jest zaprojektowany, aby zapewnić środki miejscowo znieczulające, regenerujący i działanie immunomodulujące.

Medycyna „Oftalmoferon upuść” należy do kategorii farmakoterapeutyczna interferonów przeciwwirusowymi.

Głównymi wskazaniami do stosowania tego leku są głównie zapalenie spojówek najbardziej zróżnicowaną etiologię – adenowirus krwotoczny, opryszczkową. Lek stosowany jest w leczeniu różnych rogówki – adenowirus, opryszczka i rogówki. Lek jest skuteczny w leczeniu syndromu „suchego oka” i dla profilaktycznego stosowania w ramach przygotowań do chirurgii okulistycznej, i później.

lek terapeutyczny ze względu na jego anty-edematous i przeciwzapalnych wpływu na rogówce oka.

Do przygotowania „krople Oftalmoferon oko” Instrukcja określa szereg przeciwwskazań. Przede wszystkim, to – nietolerancja pacjent lub nadwrażliwość na składniki leku do nich. Niemożliwe jest przypisanie leku pacjentom, którzy w tym czasie stała podwyższonego ciśnienia wewnątrzgałkowego.

W leczeniu opryszczki adenowirusa i chorób oczu kropli „Oftalmoferon” zaszczepić 1-2 krople od sześciu do ośmiu dni (ostrej fazy). Gdy proces jest stabilny ulga stanu zapalnego, zmniejszenie wielości zakropleniu leku, aż do całkowitego zniknięcia wszystkich oznak choroby.

Jeśli lek jest wskazany do przezwyciężenia zespół „suchego oka”, należy go stosować codziennie, lek podawano do chorego oka przez 25 dni lub dłużej. Dzienna dawka z 2 kropli dwukrotnie zakropienia. Przerwać przyjmowanie leku powinno również po zaniku objawów.

Jeśli „Oftalmoferon” jest stosowany jako środek zapobiegawczy, na przykład podczas przygotowywania pacjenta do operacji lub w okresie pooperacyjnym, został powołany do 2 kropli codziennie przez dziesięć dni.

Anty-wlot sugeruje dawkę 2 kropli na 14 dni, z 3-4 krotnym zakropienia.

Stosowanie leku „Oftalmoferon-krople do oczu” Podręcznik zaleca w ścisłej zgodności z listy zalecanych lektur. W przeciwnym razie, nie wykluczone wykazuje szereg skutków ubocznych, najważniejsze, które w opinii pacjentów jest reakcja alergiczna z narządów wzroku – łzawienie, pieczenie z zakropleniu leku. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej poważne działania niepożądane ze strony leku nie jest ustalone.

Stosowanie leku w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia czasu reakcji, zanik pęcherzyków, promuje zanik przekrwienie i obrzęk rogówki regresji.

W celu stosowania leku „Oftalmoferon” zwykle osiągnąć prawie całkowicie nabłonka rogówki, to jest wyższą skuteczność w porównaniu do leku interferonu produkowanego z leukocytów krwi ludzkiej.

Przechowywanie preparatu zaleca się w ciemności, w temperaturze 2-8 ° C, a czas przechowywania w zalecanych warunkach wynosi 3 lata.