114 Shares 7645 views

Co jest snem

Czym jest sen? Naukowcy wyjaśniają tę koncepcję jako dążenie do czegoś konkretnego, dla którego dana osoba jest w stanie zrobić niesamowite rzeczy. Wszyscy wiedzą, że to uczucie lotu, kiedy, pogrążony w myślach o czymś pożądanych zabrany do innego świata. To daje możliwość relaksu i przynajmniej na chwilę uciec od rzeczywistości, czasami bardzo nieprzyjemne.

Sen – jest to sposób, w jaki chcemy, ale w tej chwili nie możemy dostać. Co do zasady, te obrazy są różne. Wynika to z faktu, że wszyscy ludzie mają wyobraźnię opracowany na różne sposoby. Że daje nam okazję do snu.

Najbardziej globalny i czasami nierealne – marzenie z dzieciństwa. Dzieci marzą o tym, co nie, o tym, kim chcieliby zostać w przyszłości, gdzie iść i co robić. Ktoś bierze wyobraźnię w świecie, w którym stał się słynny astronauta, naukowiec lub aktorem, aw innych znajduje się rodzina, dom i przyjaciół. Dzieciństwa marzy najpotężniejszym i szczery. Są one w żaden sposób ograniczona i nie mają granic. Dla dziecka nie będzie trudne psychicznie podróżować z powrotem do odległej galaktyki lub zbudować zamek. Co to jest sen, jeśli nie najsilniejszym pragną jak najlepiej dla siebie. Jest to chyba najsilniejszy motywem pragnienie lepszej przyszłości.

Co się wtedy stanie? Dlaczego dorośli zatrzymać naprawdę myśleć? Dzieci dorastają i zmierzyć się z twardą rzeczywistością. Life – nie jest tak proste i piękne, jak im się wydawało. Przychodzi świadomość, że aby osiągnąć pożądany w większości przypadków jest to bardzo trudne, nie każdy jest w stanie z niego. Dużo łatwiej jest zapomnieć o marzeniach i „płynąć z prądem”.

Co jest spełnieniem marzeń dla osoby dorosłej, współczesnego człowieka? Jest to zachęta, aby ruszyć do przodu i coś zrobić. Po osiągnięciu pewnego wieku, możemy przestać marzyć o czymś globalnym. Marzenia stają się bardziej namacalne. A żeby być realizowane, konieczne jest, aby zrobić wiele. Na przykład, aby kupić mieszkanie, trzeba pracować, a to wymaga wykształcenia i szczególnych umiejętności.

Sen może zdziałać cuda z ludźmi. Zaczynają wyznaczać cele i je osiągać stopniowo. Dla tego człowieka jest w stanie pracować dzień i noc, niemal bez snu, a tym samym poczuć się wspaniale. Tacy ludzie są zwykle nazywane marzycieli. Wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć. To jest zawsze mają dobry nastrój, a na twarzy – uśmiechem. To dlatego, że wiedzą, uczucie pełnego szczęścia: gdy zdajesz sobie sprawę, że marzenie się spełniło po wszystkich trudów i trudności.

Jest to pojęcie, które jest bliskie znaczeniowo śnie – fantasy. To pragnienie czegoś konkretnie, dla których dana osoba nie jest gotów do działania.

Cechy wyróżniające fantasy:

  1. Człowiek nie wierzy w jego realizacji.
  2. Człowiek nie jest gotowy do podjęcia wszelkich działań, czynów przez wzgląd na niego.
  3. Charakterystycznie chcą (chciałbym).
  4. Człowiek nie wierzy, że jest w stanie realizować, a nie starać się zrobić.

Mając pragnienie, musisz znaleźć dla siebie: to fantazja czy prawdziwym marzeniem. W pierwszym przypadku, dobrze jest zostawić takie myśli lub uczynić je bardziej realne. Niebezpieczne fantasy bezwartościowości. Zajmują one ludzki umysł, ale nie prowadzi do działania.

Co jest snem – każdy definiuje dla siebie. Najważniejsze jest to, aby naprawdę chcesz, aby to się spełniło. Idea ta powinna być tak mocno zakorzenione w umyśle, człowiek przez chwilę nie wątpił przyszłego sukcesu. Konieczne jest, aby być wiernym do snu i przejdź do końca. Nic nie powinno stanąć na drodze na drodze. Nigdy wycofać, albo zdradzić. Wątpiąc człowiek może łatwo stracić sen i nigdy go zrealizować.

Jak mówią, nie zaszkodzi w sny, i bardzo pomocny. Czy tam nie zatrzyma. Świat jest otwarty dla Ciebie. Zdając sobie sprawę, sen, przejdź do innego wykonania. Odważny człowiek wszystko podlega.