287 Shares 8690 views

Reżyser i scenarzysta Maykl Devis

Scenariusz i reżyseria Maykl DEVIS urodził się w Wielkiej Brytanii w 1961 roku. Jego urodziny – 01 sierpnia.


Davis pisarz

W 1994 roku ukazał się amerykański thriller fiction „Double Dragon”, wśród pisarzy malowałem i Maykl Devis.

Bohaterami filmów – bracia, mistrzowsko trzymając sztuk walki. Udał się w poszukiwaniu magicznego talizmanu one uporać się z demonami, zakazu ich drogę. W scenariuszu określone popularne w tych latach, w grę komputerową.

Prace Maykla Devisa – reżyser i scenarzysta. 20 wiek

W 1994 roku ukazał się w filmie teatrów fiction „Jaś i magiczna fasola”, luźno oparta na słynnej bajki. Chłopiec o imieniu Jack Beanstalk sadzone, przypadkowo wpadła do jego domu. Łodyga rośliny rosły w górę i zniknął w chmurach, a Jack, przeniesiony przez ciekawość, postanowił dostać się do górnej części łodygi fasoli i do wspaniałego świata zamieszkanego przez olbrzymów.

Scenariusz do filmu, oprócz Davis pisał Debra Dion i Charlz Bend, a główną rolę został zaproszony przez aktora JD Daniels -. Gwiazda serialu „Quantum Leap” (pierwsze odcinki były po raz pierwszy pokazany w 1989 roku) i „Niania” (uruchomiony w 1993 roku).

Filmy Maykla Devisa: 21st Century

Fabuła komedii „Sto dziewczynek i jeden w windzie” – wcielenie najśmielszych fantazjach nieokiełznanej młodości. student pierwszego roku Matthew wędruje żeńskiego internatu w nadziei, aby znaleźć dziewczynę, z którą spędził noc w beznapięciowym windą.

Główną rolę powierzono osiemnaście Maykl Devis, Jonathan Tucker, już znany z filmów „Two If by Sea”, „Uśpieni” oraz „Przekleństwa niewinności”.

Premiera „Sto dziewczynki i jeden w windzie” odbyła się w 2000 roku.

Film „Fever dyrektora dziewcząt i scenarzysta Maykl Devis zaprezentowane publiczności w 2002 roku. Ucieleśniać wizerunki głównych bohaterów, zaprosił aktorów Czad Donella (znany z filmu „The Castle”) i Jennifer Morrison (projekt filmowy stał się znany dla „Wojownika” i „Dawno temu”).

Sam – utalentowany artysta, ale na sto procent przegrany i leniwy. Podjąć inicjatywę, może on tylko przewidywanie romantyczną randkę z płcią przeciwną.

Przypadkowe spotkanie z pięknym nieznajomym zmusiła go przeniknąć żeńskiej Studenta, i szukać tego, którego uśmiech pozbawiły go snu.

Komedia thriller „Monster Droga” został po raz pierwszy pokazany w 2003 roku. Bohaterami filmu – kolegów. Został zaproszony na ślub koleżanki, siedzą w samochodzie i pójść na drodze.

Picking uroczą Fellow Traveller, Adam i Harley są już plany na nadchodzący weekend, gdy nagle okaże się, że są oni zmuszeni do ucieczki z krwiożerczych mutantów na ogromny samochód, który goni nich obcasy.

Obsada Aktery Erik Dzhangmann (znany widzom z filmu „The Castle”) i Dzhastin Urih (pojawił się w niektórych scenach filmu „Jezioro strachu 2”, „Trzecia planeta od słońca” i „Buffy – postrach wampirów”).

O filmach „Shoot„Em Up”

Ten film wydany w 2007 roku, aby wynająć firmę filmową New Line Cinema. Większość użytkowników Internetu, które oglądały ten film i recenzenci forum byli niezadowoleni. Powody niezadowolenia była zwodnicza historia: przygodowe akcja, według publiczności niezaspokojonego, stopniowo zamienia się w czarnej komedii.

Pracując nad filmem, Maykl Devis ponownie realizowany siebie jako reżysera i scenarzysty. Wyprodukowanie projekt trwa Rick Benattar, Don Merfi, Susan Montford Toby Emmerich (jeden z założycieli New Line Cinema), Douglas Curtis Keyl Boyter i Dzheff Katts.

Przechodzień świadków straszny samosądy: niektórzy uzbrojeni mężczyźni próbują wysłać do światła kobiety ciężarnej. Wstał na biedactwo, człowiek staje się stroną pozwaną w obcym (a nawet mieszane z polityką) od siebie.

Główną rolę reżysera Maykl DEVIS zaproszony Klayva Ouena – aktora angielskiego, stał się słynny dzięki wspaniałej grze w „przyciągania” film-dramat z 1997 roku. W filmie aktor zagrał Davisa Mr. Smith – bezpretensjonalne amatorskie surowe marchewki.

Nie wiadomo, jaki byłby los pana Smitha i osieroconych dzieci, jeśli nie Donna – mieszkaniec lokalnego burdelu. Zagrała włoska aktorka Monika Beluchchi, znany z filmów „Dobermann”, „Braterstwo wilków”, „Malena” …

Budżet filmu "Shoot„Em Up" został $ 39 mln zł, a światowym box office – 26 718 550 dolarów.