790 Shares 3947 views

Jak zainstalować drzwi wewnętrzne. Przewodnik dla początkujących

Podczas instalowania drzwi jest najbardziej skomplikowany montaż skrzynek i pętle wiszące. I tu sens każdym etapie pracy, poprawne pomiary są ważne, starannie dobrane drzwi, a co najważniejsze zwrócić uwagę na prawidłowy sposób, aby wstawić drzwi jak jej naprawić. Do pracy muszą być podejmowane odpowiedzialnie i ostrożnie, z energią i nastroju. Wtedy wszystko będzie na pewno się uda. I pomóc obniżyć szczegół i krok po kroku opisano, jak zainstalować drzwi wewnętrzne.


Krok 1. Pole dzieje się drzwi z minimalną szczelinę 2-3 mm z każdej strony. Attach to możliwe, ponieważ za pomocą gwoździ, śrub i długo. Trzeba tylko zapewnić, że drzewo nie jest pęknięta. Przy montażu w miejscu krawędzi skrzynki złączy powinny być przycinane do metalu i usunięcia nadmiaru dłutem

To jest trudniejsze do zbierania tanie, tak zwany „papier” drzwi. Są one bardziej delikatne. Odstęp między ramą a drzwiami trochę więcej, około 2-5 mm od góry i od dołu, a 2-4 mm, – krawędzie. Kąciki polu lepiej nie próbować zestrzelić gwoździ lub wkrętów. Więc jak wciśnięty papier nadal wybuchnąć. Takie pudełko jest lepiej zbierane przez kąty (lub od tych, które stosuje się w zespole ramy do ścian lub mebli części).

Nie można spróbować zebrać pudełko z prostopadle pod kątem 90 stopni. W tej chwili, nawet bardzo drogie drzwi mają niewielką krzywiznę.

Krok 2. Kolejnym krokiem, wyjaśnia jak umieścić drzwi montuje zadaszenia (pętle). Pętle są prawo i lewo. Że są one umieszczone z boku, w którym drzwi są otwarte. Ten punkt jest bardzo ważny i nie popełnić błędu, można ponownie sprawdzić wszystkie kilkakrotnie.

Po pierwsze, pętle są dołączone do pudełka noża. Aby to zrobić, powinien dołączyć ołówkiem okrąg i kontury. Następnie, wgłębienie w kilku milimetrów głębokości na tym torze, tak, że pętla jest „utopiony” w drzewie, ale nie zatonie. W ten sam sposób instalacja odbywa się na zawiasach drzwi. Następnie wszystkie środki rozszerzające śruby wraz z zawiasów.

Krok 3. Teraz przejdziemy bezpośrednio do samego odpowiedź na pytanie dręczące każdego, kto jest w stanie naprawić: jak zainstalować drzwi wewnętrzne. Montaż odbywa się po pętli montażu i przyłączenia. Drzwi są narażone w otworze jest pozioma. Pożądany poziom „rzut” na wszystkich stronach pudełka, żeby się upewnić.

Narażona na drzwiach nigdzie „nie działać” na brzegach iw środku, pożądane jest, aby napędzać drewniane kliny. Ale nie powinna być zbyt gruba, w przeciwnym razie będą one rozdać ościeżnicę i zamyka drzwi. Ale zbyt małe kliny nie zrobi, nie wypadają.

Tak więc, kliny są zatkane, drzwi jest na swoim miejscu. Teraz powinno być mocowane kotwami. Po pierwsze, wiertło lub puncher wykonane przez wspomniane otwory w ścianie pudełka. Potem wkręca kotwicę, że zabezpiecza okno przed ścianą. Zostały one przykręcane kawałki 2-3 na każdej stronie. Fixation uzupełnia pianę.

Przed piany, musi być odpowiednio „rasperet” ościeżnica. Na przykład, aby otaczać ze wszystkich stron przez luźny kawałek kartonu i drzwi zamknąć szczelnie. Teraz można wypełnić pianką nieważne. Ale różne pianki różnym obrzęk, więc najlepszym rozwiązaniem jest wypełnienie otworów o połowę.

Ważne jest, aby nie tylko wybrać sposób, w jaki sposób zainstalować drzwi wewnętrzne, ale również nadać mu termin do ostatecznego ustalenia. To sprawia, że ten czas 6-12 godzin, w czasie których nie jest konieczne, aby otworzyć drzwi. To, co trzeba chwycić pianę, a następnie uważać, biuro nożem odciąć nadmiar.

Teraz jest jasne, w jaki sposób zainstalować drzwi wewnętrzne. Prawdziwa praca nie kończy się tam, jak przed procesem zarabiają (czyli trzeba umieścić ramki) może lakierowania (w zależności od drzwi). Ale to już inna historia.