95 Shares 2488 views

Co dać mężowi na pierwszej rocznicy ślubu? wiele opcji

Jeden lat minęło jak błysk, a teraz jesteś prawdopodobnie zarysowania nad głowami, co dać mężowi na pierwszą rocznicę ślubu. Uczucia były tak silne jak w obchodach, ale dlatego, że chcą, aby zadowolić swojego ukochanego coś szczególnego – fakt, że będzie mile zaskoczony. Możesz skorzystać z naszych porad:


• Calico ślub, który jest obchodzony rok po dniu, który nazywa się tak ze względu na skojarzenia z perkalu – materiał ten nie jest na tyle silna, jak nowożeńcy związkowych. I na znak, że nie przeżył tego roku, razem pokonywać trudności w stosunkach i współpracy w celu rozwiązania wszystkich problemów w rodzinie, mąż i żona wymienili na ten dzień Chintz chustek. W celu uczynienia tego mały prezent specjalny, można być wyszyte na szal, który da jej kochanka, jego inicjały. Jest to jedna z odpowiedzi na pytanie, co dać mężowi na pierwszą rocznicę ślubu.

• Gala Dinner jest niezbędnym atrybutem każdej uroczystości. Jednak ślub bawełna koniecznie zadzwonić dużą liczbę gości. Dużo ładniejszy spędzić wieczór razem: ugotować pyszny obiad, otworzyć butelkę wyśmienitego wina lub szampana i zakończyć swoje namiętne sceny w łóżku. Wierz mi, to będzie najlepszy gratulacje na pierwszym mężem rocznicę ślubu. I będzie pamiętać przez długi czas takiego prezentu.

• Może twój mąż – miłośnik głośnych stron? Wtedy bez wątpienia zaprosić do swojego święta bliskich przyjaciół i rodziny i zorganizować w kostium pokazać „drugie wesele”. Ostrzec swoich gości, które pochodzą z konieczności prezentów ślubnych i strojach ślubnych, a nawet lepiej – zapraszamy na święto obecnego mistrza ceremonii, który pomoże stworzyć atmosferę zabawy i radości.

• Jeśli nadal nie zdecydowali się na to, co mają dzieci, idealny czas na to – pierwsza rocznica ślubu. Gratulacje dla męża może być uzupełniony o dodatni wynik testu ciążowego lub laboratoryjnych wyników do hormonu hCG. Nie zapomnij cute pocztówka z ciepłymi słowami, że Twój ulubiony będzie najlepszym tatą na świecie.

• Możliwe jest przedstawienie mężem i niezapomnianym przeżyciem w postaci zaświadczenia o Skoki spadochronowe, spływ kajakowy na rzece górskiej, kilka ras na kartingu lub innych aktów ekstremalnych. Możliwe jest również zorganizowanie tego dnia lot na ogromnym balonem szampana picia na wysokości lotu ptaka lub, jeśli pozwala na to pogoda, wyłączyć wszystkie telefony i iść razem do lasu z namiotu i meloniku.

• Nie wahaj się być oryginalne, ponieważ dał jej męża na pierwszą rocznicę ślubu, można nawet wspomnienia. Może to być wspólne oglądanie filmu weselnego lub zamówienie płótno z najlepszych zdjęć ślubnych, które można powiesić w sypialni.

Teraz, gdy wiesz, co dać mężowi na pierwszą rocznicę ślubu może być wiele. A co najważniejsze, dać mu swoją miłość, uśmiech i dobry nastrój. I być szczęśliwy przez wiele, wiele lat. Pocałować!