242 Shares 6393 views

Co to jest klimatyzator bez jednostki zewnętrznej

Klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej jest również nazywana telefonią komórkową. Nie wymaga specjalnych umiejętności instalowania i instalowania w dogodnym dla Ciebie miejscu. Urządzenie jest wyposażone w silny uchwyt składany i rolki, dzięki czemu można go łatwo przemieścić z miejsca na miejsce


Warto zauważyć, że w większości przypadków klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej, których cena jest w średnim segmencie cen (około 10 tysięcy rubli), jest stosowana w domach, mieszkaniach, małych biurach itp. Jak widać, tego typu urządzenia są idealne do instalacji w Pomieszczenia, na elewacjach, których nie można zainstalować jednostki zewnętrznej.

Zalety

  1. Nie musisz wykonywać żadnych prac instalacyjnych poza domem. Będziesz w stanie utrzymać wygląd zewnętrzny budynku, ponieważ na fasadzie wystarczy zainstalować dwie małe siatki dekoracyjne, które mogą być malowane w dowolnym kolorze.
  2. Możliwość umieszczenia wszystkich elementów systemu w jednej jednostce bez uszkodzenia funkcjonalności.
  3. Ponieważ w produkcji klimatyzatora używasz przyjaznych dla środowiska czynników chłodniczych, dbasz o środowisko wokół siebie.
  4. Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej wykazuje dużą oszczędność energii i zapewnia oszczędność energii elektrycznej.

Podczas instalowania takiego urządzenia ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że ciepłe powietrze jest kierowane z klimatyzatora za pomocą falistego przewodu węża do otwartego okna, okna lub drzwi. Zazwyczaj ten wąż jest w zestawie, który kupujesz.

Wady

Warto zauważyć, że w takich urządzeniach występuje bardzo niewiele wad. Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej działa w małych pomieszczeniach – nie dalej niż trzydzieści metrów kwadratowych i działa cicho – 40-50 dB.

Urządzenia Unico

Szczególnie godne uwagi są klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej Unico. Firma ta zajmuje się rozwojem technologii klimatycznych, która w pełni spełnia nowoczesne wymagania dotyczące wewnętrznego i zewnętrznego wyglądu budynku. Ponadto firma produkuje klimatyzatory, które można łatwo zainstalować i swobodnie przemieszczać.

Warto zauważyć, że Unico jest pierwszym klimatyzatorem, który nie jest wyposażony w jednostkę zewnętrzną. Tutaj, w jednej obudowie, znajduje się wszystko, co zwykle znajduje się w dwóch blokach systemu podziału. Ten projekt jest łatwy do zainstalowania, ponieważ nie musisz zatrudniać specjalistów na wysokich wysokościach.

Na co się zatrzymać?

Wybierając klimatyzator bez jednostki zewnętrznej ważne jest poprawne obliczenie obszaru pomieszczenia, w którym urządzenie będzie zainstalowane. Tak więc, na przykład, na 10 metrów kwadratowych przestrzeni, pasuje do 1 kW klimatyzatora. Ale nie mylić tego wskaźnika ze zużyciem energii!

Nowoczesne klimatyzatory, które nie mają jednostki zewnętrznej, są praktycznie gorsze od urządzenia stacjonarnego: dostępne są dodatkowe opcje, pilot zdalnego sterowania oraz modele o różnych kolorach. Zgadzam się, że dla stosunkowo niedrogiego klimatyzatora jest dobry pakiet. Udane zakupy dla Ciebie.