355 Shares 9154 views

Dostępne instrukcja DeLonghi Kawa

Co może być lepszego niż filiżanka kawy rano? Jest to prawdopodobnie jeden z ulubionych napojów. Jednak nie jest tak łatwo prawidłowo gotować, jak to się robi w barach, restauracjach i kawiarniach. W związku z tym bardzo pilne jest zakup specjalnego sprzętu, dzięki czemu w domu, aby przygotować ten napój na profesjonalnym poziomie. Instrukcja obsługi DeLonghi ekspres do kawy jest dość przystępne i pozwala szybko opanować sztukę danych.

Co trzeba wiedzieć, zanim zaczniesz

Przed rozpoczęciem pracy z tych lub innych urządzeniach, konieczne jest, aby zidentyfikować kilka ważnych punktów. Instrukcja obsługi DeLonghi ekspres do kawy zakłada, że następujące środki ostrożności.

 • Wynika to z faktu, że podczas pracy urządzenie emituje dużo ciepła, nie należy bezpośrednio obok niego, aby umieszczać żadnych urządzeń elektrycznych lub przedmiotów, które są wrażliwe na działanie wysokich temperatur.
 • Ekspres do kawy nie może być zainstalowany przy beczki, gdyż nie pozwala cieczy na konstrukcji. Należy również upewnić się, że wilgotność w pomieszczeniu nie wykracza poza normę.
 • Nie korzystać z urządzenia w tych pomieszczeniach, w których temperatura jest zbyt niska. Wynika to z faktu, że ze względu na zamrażanie wody, który jest załadowany do urządzenia, może ulec uszkodzeniu, bezużyteczne.
 • Po umieszczeniu ekspresu w konkretnym miejscu, pod uwagę fakt, że elektryczny przewód urządzenie nie powinno wyżętą, skręcać i dotknąć ostrych krawędzi i narożników.
 • Przed podłączeniem urządzenia do gniazdka sieciowego upewnij się, że napięcie w sieci elektrycznej odpowiada określona w instrukcji i na tabliczce znamionowej.

Pierwsze kroki

Najpierw należy pamiętać, że nowe urządzenie może zawierać śladowe ilości kawy w środku. Wynika to z faktu, że w fabryce każda maszyna przechodzi test.

Niezwykle zwracać uwagę na współczynnik twardości wody, ponieważ ma wpływ na jakość i trwałość urządzenia.

Uwagi i wskazówki ręczny ekspres do kawy DeLonghi zaleca następujące kroki po rozpoczęciu pracy z urządzeniem.

 • Dołączenie urządzenia do źródła zasilania do określonego poziomu napięcia;
 • Następnie wybierz język roboczy, który będzie wykorzystywany w przyszłości.
 • Następnym krokiem jest wypełnienie specjalnego zbiornika. Kiedy zostaną podjęte działania, statek musi być ustawiony na pierwotnym miejscu.
 • Następnie należy włączyć tryb ogrzewania. Po zakończeniu operacji, należy uruchomić dopływ gorącej wody do kubka.
 • Zauważ, że po raz pierwszy jest to niemożliwe do osiągnięcia zadowalającego rezultatu. Tylko po to jest gotowane przez 5 porcji każdego rodzaju napojów, może być jakość sędzia.
 • Warto zauważyć, że przy pierwszym włączeniu urządzenia na jego ekranie będą wskazówki dotyczące sekwencji działań.

Jak przygotować cappuccino i latte

DeLonghi Magnifica działa instrukcja ekspres do kawy zawiera prowizję szeregu kolejnych etapów wytwarzania napojów kawowych takich jak latte i cappuccino /

 • Pierwszą rzeczą, aby naprawić fitcher i umieścić filiżankę pod rurek, z których jedna serwuje kawę i spienione mleko.
 • Następnie należy nacisnąć przycisk odpowiadający wybranej napoju, a wskaźnik pojawi się na ekranie sterowania, który pokaże zakres zadania.
 • Gdy proces się zakończy, kubek jest napełniony do pewnego stopnia spienionego mleka, po czym dostawa kawy rozpocznie się automatycznie. Na tym urządzeniu jest wyłączony, a po prostu trzeba dodać cukier lub inne smaki.

Oszczędne zużycie energii

Dzięki specjalnej funkcji, możliwe jest, aby wydać znacznie mniej energii. Ekspres do kawy DeLonghi EC 5, instrukcja obsługi, która jest przymocowana do zakończenia, według wielu cech tego trybu pracy. Nacisnąć przycisk kursora w dół, aż pojawi się ekran nazwy funkcji. Po przełączeniu na tryb ekonomiczny, wejdzie on w życie w dokładnie 1 minutę. Należy wziąć pod uwagę fakt, że w przypadku, gdy umożliwiły oszczędności energii, przygotowanie jakiegokolwiek napoju rozpoczyna się dopiero po kilku sekundach po naciśnięciu konkretnego przycisku.

Automatyczna aktywacja i dezaktywacja

Należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość automatycznego włączania i wyłączania, która zapewnia ekspres do kawy DeLonghi. Instrukcje ec 9 zawiera szczegółowy opis tych funkcji.

Auto Power On pozwala, aby zacząć z ekspresem do kawy w określonym czasie dogodnym dla Ciebie. Do włączenia w menu, wybierz odpowiedni element. Po upływie tego wstępnie określonych parametrów czasowych. W ten sposób można mieć pewność, że, na przykład, rano lub po powrocie z pracy, jaką będzie musiał czekać na filiżankę kawy.

Automatyczne wyłączanie oszczędza energię w przypadku, gdy urządzenie przez dłuższy czas nie ma żadnego działania. Domyślnie, urządzenie wyłącza się po 2 godzinach od ostatniego manipulacji. Można dostosować ekspresu zgodnie z ich potrzebami.

Wybór smaku kawy

Działających DeLonghi EC 250 Ekspres do kawy instrukcja zyskają informację o wyborze kawy intensywności smaku swoich napojów. Domyślnie urządzenie jest ustawione do normalnego poziomu. Można skonfigurować urządzenie do ultra-light, sverhkrepky i smaków pośrednich.

Instrukcja obsługi DeLonghi Kawa sporządzone prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu w krótkim czasie będzie opanować wszystkie techniki pracy z tym urządzeniem.