374 Shares 2157 views

Branch Warren: Biografia Kvadrozavra

Wszyscy miłośnicy sportu żelaza prawdopodobnie znać nazwy takie jak Branch Warren. To jest prawdziwy mężczyzna, który wydawał się wyrzeźbiony z granitu. Jego budowa ciała pozazdrościć wielu specjalistów.


Brunch (prawdziwe nazwisko William) urodził się w lutym 1975 roku w Teksasie. Teraz jest zawodowym kulturystą w federacji IFBB. Z naszych kolegów sportowiec dostał przydomek „Kvadrozavr”. Myślimy, że każdy rozumie, dlaczego.

wczesne lata

Od dzieciństwa, Branch Warren był bardzo lubi piłkę nożną. I nie jest to zaskakujące, ponieważ jego ojciec był znanym piłkarzem. Dlatego też, do 14 lat, przyszły kulturysta lubił futbolu. Ale w miarę upływu czasu, pasja do piłki nożnej zaczęła zastępować miłość do żelaza. Pewnego dnia chłopiec zobaczył w gazecie przydatności zdjęć Arnolda Shvartseneggera – i skończył z piłką nożną. Brunch namiętnie chciał być jak legendarny kulturysta.

Zacznij trening

W ciągu 15 lat, Oddział Uorren przeniósł się wraz z rodziną do Dallas. W tym mieście, aby nieść marzeniem chłopca było o wiele łatwiejsze. Ale ćwiczeń kulturystycznych zażądał pieniędzy, ale nie zostały one znalezione w Warren. Ale to nie powstrzymało przyszłą gwiazdę. Chłopiec ucieka się do podstępu. Zwrócił się do znajomego, który nie miał problemów finansowych. Gdy wszedł do sali, po czym podszedł do czarnej drzwi i niech w Oddziale.

Wkrótce jeden z gości do sali zobaczył nieprawidłowo wykonujących dzieci i uczy ich podstaw kulturystyki, a następnie udał się z nimi do legendarnej hali „Metrofleks”. Jest Oddział zaczął szybko rozwijać. Powodem tego był mentoring Ronnie Coleman. Dość dobrze znany fakt – początkujący sportowiec pod trener będzie wyprzedzać rozwój szkoleń dla innych sportowców 3-4 lat bez opiekuna.

pierwsze zwycięstwo

W 1992 roku, Branch Warren, zdjęcie które jest dołączone do artykułu pierwszego zwycięstwa w turnieju, „Mr. America” wśród młodzieży. Młody sportowiec miał zaledwie 17 lat. W rok później, Warren zdobył mistrzostwo kraju. Ta wygrana jest szczególnie godne uwagi na fakt, że kiedy weszliśmy Jay Cutler. Chociaż, oczywiście, Jay zyskał uznanie i popularność w kulturystyce daleko przed Oddziału. Warren był w stanie go wyprzedzić, bo bohater tego artykułu łączone podczas kulturystyki ze studiów na uniwersytecie. I bardzo często kulturystyka zanika w tle.

powrót

Kvadrozavr powrócił na podium w 1999 roku i zajął czwarte miejsce w Krajowych Mistrzostwach Juniorów. W 2000 roku został już konkurować z dorosłymi „Builder” i zajęła trzecie miejsce, aw 2001 roku przeniósł się do Warren profesjonalnej kulturystyce.

„Night of Champions” – to nazwa pierwszego turnieju zawodowego sportowca. W 2004 roku zajął ósme miejsce tam. To samo odbyła się kolacja i „Olympia”, który jest bardzo dobry po raz pierwszy. Udział w Arnold Classic konkurenta 2006 zdobył srebro.

obecnie

Teraz Branch Warren mieszka w Keller (Teksas) i nadal działać jako turnieju światowej klasy, ranking to czołowe miejsca. Żonaty z Trish Warren, profesjonalnego fitnesistke. Oprócz sportu, para zajmuje się firma rodzinna. Mają udaną firmę za ładunek. Więc nazwa Branch Warren jest znany nie tylko dla zawodowych kulturystów, ale amerykańskich specjalistów w dziedzinie logistyki.