858 Shares 8309 views

Graj Market: „Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie.” Co zrobić, jeśli nie działa gry rynkowej?

Nie jest tajemnicą, że w celu przeprowadzenia na tablecie lub innego problemu (cokolwiek to było), potrzebny jest specjalny treści. Może to być aplikacje, gry lub dokumenty, pliki muzyczne, książki lub zdjęcia. Wszystko to i pompowana do użytkowników urządzeń mobilnych.


Zawartość dla Android OS

W rzeczywistości, każdy gadżet jest tylko powłoka, zdolny do wykonywania pewnych skomplikowanych funkcji. Co sprawia, że jest wyjątkowy i tak znane każdemu z nas – to zawartość nośnika. I zdecydujemy, jaki rodzaj gry, aplikacje, dokumenty i tak dalej, na podstawie własnego gustu.

Wybór każdego z nas jest wystarczająco szeroka. Według oficjalnych informacji, na co dzień dla jednego z największych katalogów treści dla Androida – Google Play lub Play Market (tablet lub telefon – nie ma znaczenia), jest pobierana z około 50 tysięcy aplikacji). Sugeruje to, że stała ogromna liczba ludzi ciężko pracuje, aby zdywersyfikować swój gadżet, wykonać zadanie z nich łatwiejsze i bardziej wydajne.

Platforma zawartość №1

Zawartość dla tabletów i telefonów dużo, więc powstaje naturalne pytanie – jak go zrozumieć, organizowanie i filtrować je? A więc decyzja może być nazywany specjalny katalogów platformy aplikacji, gier, muzyki i innych rzeczy.

Każda platforma jest duży katalog, który ma jasną strukturę i opis wszystkich plików. W takim przypadku, jeśli użytkownik musi się znaleźć, powiedzieć, program, który może służyć jako notatnik, to właśnie jeździ w tym katalogu wyszukiwania słów kluczowych, a następnie staje się jasne wyniki.

Należy zwrócić zasłużył grze rynkowej. Dla „Android” jest to największy katalog dodatków. Są miliony plików, z których każdy posiada opis, zdjęcia i opinie. Jest to bardzo wygodne, ponieważ takie dane łatwiej wyszukać wymaganego materiału. Użytkownik musi tylko spojrzeć na szacunkach, które zostały dostarczone do właścicieli innych urządzeń mobilnych. Z tego powodu, zasobu i jest najbardziej popularny.

Co to Play Market?

Generalnie, Play Market jest standardem dla systemu Android OS wyszukiwanie i pobieranie treści. On jest reprezentowany w kilku postaciach: jako aplikację, używając go bezpośrednio z tabletu, można wyszukać i zainstalować oprogramowanie; jak również zasobów internetowych, który może pójść do iz przeglądarce. Jednak nie należy przeceniać możliwości gry rynkowej: Windows, jak i iOS, aplikacje hostowane na nim, nie obsługuje.

Struktura tego katalogu jest niezwykle proste. Lewej strony ekranu użytkownik widzi kategorie produktów, wśród których może wybrać żądany program, muzykę, filmy, książki. Idąc do kategorii można zobaczyć podkategorii, które są podzielone w zależności od zainteresowań użytkownika. W każdym z nich Zagraj Program Rynek pokazuje najbardziej popularne, ciekawe i wysokiej jakości produktów. Obok siebie, widać ocena (liczba gwiazdek – ocena ta ustalona przez innych użytkowników), jak również opinie. Jest to wygodne: nie trzeba zrobić dodatkowe przejścia, aby zrozumieć, co program jest.

Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do aplikacji do pobrania podsumowane statystyki, które mogą nam powiedzieć o popularność treści, jej występowania.

Jak zainstalować gry rynkowej?

Na większości urządzeń, które pracują w systemie „Android”, Play Market instalowany domyślnie. Oznacza to, że jak najszybciej włączyć nowego tabletu lub telefonu, zobaczysz ikonę programu w menu lub pulpitu. To znacznie ułatwia pracę, jak za pomocą gry rynkowej dla tabletu, użytkownik może wgrać inne aplikacje, musi działać. Aby to zrobić, jak wspomniano powyżej, bardzo wygodne i łatwe.

Bardziej skomplikowane, można nazwać sytuację, gdy PM nie jest instalowany domyślnie. Wtedy producenci oferują zwykle ich mniej popularnych produktów, które działają na tej samej zasadzie. Jest to katalog, w którym każdy może pobrać niezbędne materiały. Jeśli kupiłeś właśnie takie urządzenie – nie martw się. można łatwo pobrać tę aplikację. W rzeczywistości, jak zainstalować gry rynkowej, nie ma nic szczególnego – wystarczy pobrać plik instalatora dodatku (w formacie apk). Można to zrobić, na przykład, na oficjalnej stronie Google Android, jak również z każdego innego zasobu online. Najważniejsze – należy uważać, aby pobrać najnowszą wersję oprogramowania, ponieważ jest to zostanie on wyświetlony na urządzenie jest najbardziej poprawne. Sama instalacja nie ma nic skomplikowanego – jest to standardowa procedura dla rozpoczęciem .apk pliku.

Jak korzystać z gry rynkowej?

Więc, co zrobić po zainstalowaniu gry rynkowej dla „Android”? Aby rozpocząć, zdecydować, co chcesz, aby zainstalować na swoim urządzeniu. Chodzi o to, jakiego rodzaju treści chcesz pobrać Market'a – czy to gry, aplikacje i więcej. Po zidentyfikowaniu – spróbuj znaleźć żądany plik.

Można to zrobić, jak już wskazano na kilka sposobów. Pierwszym i najłatwiejszym – jest użyć pola wyszukiwania, który wyświetla aplikacje, które są najbardziej odpowiednie do tego co szukasz. Drugi – to znaleźć program, który ma jedną z pozycji „top” w dowolnej kategorii w grze rynkowej. Płatne treści lub wolne szukasz – nie jest ważne. Każdy plik można znaleźć w obu kierunkach.

Błędy na grze Rynku

Pomimo faktu, że aplikacja jest rozwój Google, największa na świecie firma technologiczna, może nawet dać się kilka błędów. Na przykład, jednym z najczęstszych jest wiadomość, która może być postrzegana bez Internetu w interfejsie gry rynkowej „Sprawdź połączenie sieciowe i spróbuj ponownie.”

W przypadku rzeczywistego braku aktywnego połączenia sieci, takiej komunikacji jest normą. Usuń go proste – wystarczy podłączyć do sygnału i zobaczyć, jak Play Market będzie działać ponownie.

Inną rzeczą, kiedy ten błąd występuje nawet wtedy, gdy jesteś podłączony. Wtedy to naprawdę problem. A jak wynika z opinii użytkowników, wiadomości z gry rynkowej «Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie” zobaczyć wiele osób, co wskazuje, że częstość występowania problemu. I to na tyle poważne, ponieważ nie pozwalają połączyć się z „rynku” i stamtąd pobrać zawartość multimedialną bezpośrednio na tablecie.

Aby uzyskać informacje o tym, jak radzić sobie z tym, piszemy następny akapit. Z powodu tego problemu może być kilka powodów, dla których oferujemy wiele rozwiązań. Najprawdopodobniej trzeba będzie spróbować więcej niż jeden z nich, zanim problem został rozwiązany.

Graj Market: sprawdź połączenie i spróbuj ponownie

Zacznijmy od najprostszych opcji Dlaczego nie tej aplikacji. Rozwiązania, oczywiście, zbyt elementarne. Po pierwsze – jest to zła data. Tak, jeśli gadżetem aktualnej daty i czasu, co nie jest prawdą, to może zdarzyć się błąd aplikacji grze rynkowej. Naprawić wszystko bardzo proste – regulować taktowanie i zrestartuj smartphone lub tablet.

Druga opcja – jest źle pliku hosts. Można go znaleźć w katalogu systemowym / hosts. Jest to adres, dzięki któremu użytkownik kieruje urządzenia. Jeżeli istnieją wpisy oprócz standardu (127.0.0.1), powinny one zostać usunięte.

Trzecia wersja – to niektóre inne błędy, takie jak Freedom programu lub czegoś innego, który blokuje połączenia z programem serwera. Korzystanie pierwszy pękanie innych gier, nawiasem mówiąc, nie zapomnij o ewentualnych dalszych negatywnych skutków w systemie. Jednym z nich można nazwać niepowodzenie, aby przejść do PM. Wyeliminowanie tych problemów jest dość prosta – zrobić reset i odbieranie „czysty” urządzenie, będzie mógł ponownie pracować w Google Play Market.

Jeśli gadżet nie zostało ustalone to aplikacja od początku – może być problem w wersji nieistotnością. Jak już wspomniano, spróbuj pobrać najnowsze wydanie.

Nic nie pomaga. To nie działa w grze rynkowej

Oprócz tego, co zostało powiedziane powyżej, istnieją inne sposoby radzenia sobie z niemożnością połączenia się z PM Zastosowanie katalog. Na przykład, w przypadku połączenia internetowego. W tym przypadku należy sprawdzić, czy masz połączenie 3G lub WiFi (w zależności od tego do czego używasz).

Jeśli jest to problem, analizować i dowiedzieć się, co było przyczyną awarii. Na przykład skonfigurować swoje punkty dostępowe zostały powalony, a po prostu trzeba skonfigurować je ponownie. Inny przykład – WiFi z routera nie jest już podłączony do sieci stacjonarnej, dlatego nie można uzyskać dostępu do Internetu z tabletem. W efekcie pojawi się komunikat z gry rynkowej. «Sprawdź połączenie sieciowe i spróbuj ponownie”

dalsze działania

Po wdrożeniu procedur opisanych powyżej, idealnie problem, który należy rozwiązać. Wystarczy nacisnąć przycisk „Repeat” na środku ekranu, a następnie program będzie próbował połączyć się z serwerem. Jeśli połączenie jest naprawdę istnieje, i wszystko działa poprawnie – znajdziesz katalog programów otwartych na swojej stronie. Następnie można przystąpić do natychmiastowego załadunku wymagane aplikacji (lub innych materiałów). Jak to zrobić, wiesz – po lewej stronie wybrać sekcje na szczycie znajduje się specjalny ciąg wyszukiwania. Wszystko jest ułożone intuicyjnie i zwięźle!

Zwrócić uwagę! W uzupełnieniu do kategorii tematycznych (z których wspomnieliśmy powyżej), istnieją inne programy separacji na grze rynkowej. W szczególności mówimy o sekcjach „Popular”, „Recommended”, „Up & Coming” i tak dalej. Dowiedz się, jak szukać odpowiednich materiałów w tych sekcjach, można łatwo odfiltrować wszystkie niepotrzebne. Plus, oczywiście, opinie i oceny użytkowników wami w tej istotnej pomocy.

Gry rynkowej na innych platformach

To przydatne narzędzie w katalogu PM jest tak praktyczny, że wiele osób szuka analogowej na ich platformie. Ale nie jest to konieczne, ponieważ „Market” jest jedynym rozwiązaniem dla systemu Android. Dlatego pod Windows Odtwórz nieobecny rynku. Ze zwykłym komputerze osobistym z systemem operacyjnym poza tym, że można przejść do katalogu jako zasobu internetowego i widokiem opis skrishnoty i opinie z dowolnego programu, książki o filmie. Zobacz je przetestować i, oczywiście, być zainstalowany na urządzeniu, nie dostaniesz.

Analogi zaawansowania Rynku

Jednakże istnieją inne katalogi, działające na innych platformach. W szczególności, to działa na iOS AppStore, która jest bardzo podobna do gry rynkowej, ale działa z urządzeniami iPhone i iPad. Jednocześnie zainstalować Grają Market, oczywiście, niemożliwe. Te platformy są równoległe, ale zupełnie inaczej. Jednak niektóre aplikacje można znaleźć na obu.

W uzupełnieniu do Appstore Należy również wspomnieć o platformę, z której urządzenia działają na Windows Phone (produkty Nokia i Microsoft) – ten Windows Phone Market. Mimo, że jest mniej popularny, ale ma również setki tysięcy aplikacji z różnych kategorii.

Jeszcze mniej popularne, ale również całkiem wypełniona obejmują takie jak katalogi Samsung Store, Amazon i Blackberry. Do nich, użytkownik może również pobrać żądaną zawartość multimedialną do niego zarówno płatne i bezpłatne naturę.

innych zasobów

Fakt, że płatne lub bezpłatne gry rynkowej dla komputera nie istnieje, to zrozumiesz. Ale istnieje wiele innych, mniej popularnych i dobrze znanych zasobów. To, na przykład, niektóre portale torrent, serwisy informacyjne oraz proste fora na tematy Android. Są, oczywiście, można również łatwo znaleźć żądaną aplikację; być może z niego będzie również obecny opis i opinie innych użytkowników. Ale czy zaufać te zasoby?

Zdecyduj, w rzeczywistości ci. Niektóre serwisy (np największym Runet Android społeczność) naprawdę mają wystarczającą wiarygodność im zaufać i bezpiecznie pobierać aplikacje i inne treści, które zostały już sprawdzone przez moderatorów takich miejsc. Jednakże, istnieje tylko niewielka społeczność licząca dziesiątki lub setki ludzi. Pobranie materiału z tam, być może, nie warto. Może tam umieszczone zawartość ma jakiś złośliwy kod, który może uszkodzić urządzenie.

Wiedząc, jak ustawić grze rynkowej, można mieć pewność, że wszystkie materiały będą spełniać pewne kryteria z nim. To gwarantuje, że wszystkie treści przechodzi ścisłą umiar, dzięki której niemożliwe jest „push” aplikacji przed wirusami, na przykład. Łagodzi i naprawdę daje pewność autentyczności i bezpieczeństwa DLC. Nie będzie musiał się martwić, jeśli widać dużo banerów reklamowych na urządzeniu po kilku dniach stosowania; Nie należy instalować na swoim gadżetem jest pewne dodatkowe oprogramowanie, a jeśli nie zostały złowione innego wirusa, który kradnie dane z kart. Wszystko, co jest publikowane na grze rynkowej, jest już wybrany materiał. Wątpić w swoje bezpieczeństwo, jak już wspomniano, nie ma sensu.

odkrycia

Po przestudiowaniu tego artykułu, można zrozumieć, dlaczego czasami zdarza się, że nie działa w grze rynkowej. Jeśli to się stało, że nie należy myśleć, że sprawy w zasobie. Nie, błąd leży w ustawieniach urządzenia i szczerze mówiąc, może być korygowane bez większych trudności.

Jeśli nie masz zainstalowanego PM jak zgłoszenie, należy go naprawić i pobrać plik APK-zasobu. Jeśli użytkownik – Android, a potem po prostu trzeba szukać treści tam. Łatwa nawigacja, ciągłe aktualizacje, system oceny i reputacji, a także testowanie wszystkich materiałów – to jest to, co zapewni Państwu komfortową pracę z katalogiem.

Wreszcie, jeśli nie będzie wydawać się nieco, można spróbować swoich sił na rynkach Samsung lub Amazon. Jednak biorąc pod uwagę absolutny przywództwo PM w branży, spodziewać się szerszego zakresu zastosowań o wartości prawie.

Również z gry rynkowej, można wygodnie dokonywać zakupów online. Google teraz wprowadziła specjalną usługę, która pozwala łatwo przelać pieniądze z konta w Portfelu zawartości konta sprzedawcy. Jest to wygodne i bezpieczne ze względu na bezpieczne połączenie z serwerem i wyrafinowany interfejs użytkownika. W przeciwieństwie do innych platform (z wyjątkiem Appstore), w grze rynkowej można zrobić w kilka kliknięć, aby dokonać zakupów, nabywanie praw wyłącznych w użyciu, bogate w funkcje oprogramowania, przeczytać pełne wersje książek, przejście dodatkowych poziomów w grach, i więcej. To z kolei pozytywnie stymuluje zarówno rozwój tej sfery, a także samych użytkowników, którzy otrzymują więcej wysokiej jakości treści, rozszerzając możliwości swoich urządzeń.