273 Shares 2964 views

Jak rosną słodkiego tytoniu. Rosnące z nasion

Jednym z najbardziej popularnych i słynnego latem pachnące rośliny jest pachnący tytoń. Należy do rodziny psiankowatych, a został wprowadzony w XV wieku przez słynnego odkrywcy i odkrywca Christopher Columbus. Dziś, tytoń uprawia się nie tylko do palenia, ale także jako element dekoracyjny w ogrodzie kwiat.

Roślina żyje tylko jeden sezon, ale prawdziwi fani ogrodników dać pierwszeństwo takim jak kwiat pachnący tytoń. Uprawa z nasion nie będzie powodować wiele problemów, nawet najbardziej niedoświadczony ogrodnik.

Zaszczepiono kwiat wiosną, w marcu lub kwietniu, w szklarni lub w domu. Roślina jest bardzo ciepłolubne, w zasadzie, jak w każdym innym okresie letnim. Preferuje glebach lekkich i nawozów. Jednakże, jeśli masz do czynienia z faktem, że w ogrodzie gliniastej glebie, jest to konieczne dla dobra wzrost i obfite dig nawozić je. Nasiona pachnącego tytoniem raczej małe: od jeden gram nasion może produkować do pięciu tysięcy kwiatów, takich jak słodko pachnącego tytoniem. Uprawa z nasion należy rozpocząć naciskając je do ziemi. Posypać na wierzchu ziemi nie jest zalecane, ponieważ same nasiona są bardzo małe. Siewu niekoniecznie powinny być pokryta polietylenem lub szkła. Piętnastego dnia kwiatu pędy pojawiają się, a następnie temperatura w pomieszczeniu powinna być nieznacznie zmniejszona. Gdy liść tytoniu Bayberry, których uprawa jest szczególnie skomplikowany proces, który ma być przeszczepiony do poszczególnych doniczek każdego kwiatu.

Przez czas sadzonki staną się silne, kwiat musi zacząć hartować się świeżym powietrzem. Wraz z nadejściem ciepłych letnich stabilnej pogody roślina być przeszczepione w ziemi na zewnątrz. krzewy kwiatowe umieszczone są co najmniej dwudziestu centymetrów od siebie. Muszą również zapewnić umiarkowane podlewanie. Nie przesadzaj z wodą, ponieważ nadmiar wilgoci nie lubi słodkiego tytoniu. Rosnące z nasion – nie jest jedyną metodą zwielokrotniania. Kwiat można mnożyć i samoposevom. Jednak kwitnienia rośliny rozpoczną się w drugiej połowie sezonu letniego.

W przypadkach, gdzie chcesz zapisać kwiat, zanim trzeba zimna pogoda zostać przeszczepione do garnka i umieścić w ciepłym pachnącego tytoniem. Uprawa z nasion wymaga pewnej wiedzy. Tak więc, musimy pamiętać, że kwiat przynosi brak ciepła, światła lub wilgoci, jak również mała wpadka. Zakład produkcyjny jest lotna – oznacza to, że niektóre rodzaje szkodników nie boi się go.

Kilka krzewów dobrze rozwinięte rośliny może wypełnić przyjemny aromat ogrodzie. Zwłaszcza kwiaty pachnące zapach tytoniu w godzinach wieczornych. Z kilkoma krzakami, na przykład, na balkonie, będzie wyposażony obfitego kwitnienia aż do późnej jesieni.

Najczęściej spotykane są białe kwiaty tytoniu. W ciągu dnia kwiat jest zamknięty i prawie bezwonny. Teraz jednak nie są rzadkością w hybrydach z kwiatami różu lub czerwieni. Zapach kwiatów nie jest mniej przyjemne i wypełni Twój ogród silny zapach miodu, nawet w ciągu dnia.