659 Shares 3959 views

Jak zapach moczu kota wyjścia: Porady dla gospodyń domowych

Wiele gospodyń domowych często zastanawiają się, jak wyświetlać zapach kociego moczu. Cała materia w ostrym nieprzyjemnym zapachu, które mogą być przechowywane przez długi czas w dywan, meble i podłogi. Zwykle zwierzęta te są bardzo łatwo przyzwyczaić się do zasobnika, ale do tej pory będzie musiał ciężko pracować, przynosząc nieprzyjemnych zapachów.


Do wykrywania wszystkich powierzchni wymagających czyszczenia, konieczne jest użycie specjalnego czarne światło, które wyraźnie pokazuje koty skażone miejsce. Podczas specjalnego światła świecą na żółto. Tak więc możliwe jest, aby znaleźć ślady nie tylko dorosłych zwierząt, ale niewiele kocięta. Zapach moczu kota może wyeliminować wszystkich problemów występujących w tej dziedzinie.

domowych środków zaradczych

Jednym z najbardziej sprawdzonych narzędzi do usuwania plam i zapachu moczu kota jest zwykły ocet. Musi on być zmieszany z wodą destylowaną w temperaturze pokojowej w stosunku 1 część octu do 2 części wody. Z pomocą zwykłej papierowej serwetce trzeba usunąć plamę tak dokładnie jak to możliwe. Następnie rozpylać zapach octu z moczu kota na zabrudzonej powierzchni, z wielką dokładnością pocierać jej papierowy ręcznik. Jeśli powierzchnia nie może być całkowicie jasne, że cała procedura musi być powtórzona. Po Leczony obszar jest sucha, będzie potrzebował umyć ciepłą wodą.

Istnieje bardzo prosty przepis, że narzędzie jest przydatne dla wszystkich, którzy są zainteresowani odpowiedzią na pytanie: „Jak wyświetlić zapach moczu kota?” Jest to niezbędne w celu 15 g nadtlenku wodoru, miesza się z dwóch łyżek zwykłej sody i 10 g ciekłego mydła. Mieszanina powinna być nakładana na powierzchnię zanieczyszczonej, a następnie przemywa się wodą o temperaturze pokojowej.

czyszczenie mebli zapachów

Ofiara tapicerka sofy i krzesła mogą być czyszczone. Aby to zrobić kilka razy dokładnie wytrzeć plamę miękką gąbką nasączoną zimną wodą. Następnie trzeba przygotować specjalnego środka czyszczącego i mokre oczyszczony obszar od wilgoci, a po procesie wytwarzania.

Jak zapach kota wydalanego moczu i upewnij się, że to się nie powtórzy

Jeśli Twoje gówno domowych, gdzie nie uderzenie, zapach jego rozładowania może być prawdziwym wyzwaniem. Aby go rozwiązać, właściciel nie powinien po prostu zrobić trochę wysiłku, ale także dużo cierpliwości. Po pierwsze, trzeba skonsultować się z lekarzem weterynarii, a takie zachowanie może mieć korzenie całkiem medycznych. Jeśli kot jest całkowicie zdrowy, to trzeba podjąć następujące działania:

  • umieścić kuwetę w miejscu, gdzie dostał się do zwyczaju, aby przejść do toalety swojego zwierzaka;
  • niechcianych miejsc należy traktować ze szczególnym repelent kotów;
  • Można również umieścić w miejscu niewygodne nieporęczny przedmiot lub powiesić zasłony szelest celofan;
  • można umieścić w miejscu, trochę skórki pomarańczowej lub szyszek sosnowych, zapach który zniechęcać chęć kota do mieszkających w tym miejscu.

Dla tych, którzy zastanawiają się, „jak wyjście zapach moczu kota”, należy wiedzieć, że jest przeciwwskazane stosowanie środków czyszczących z amoniakiem. Zapach substancji zachęci tylko PET do takiego zachowania. Ponadto czystość tacy powinni być uważnie monitorowane, ponieważ kot może po prostu odmówić korzystania z brudną pulę.