93 Shares 6876 views

Wdychanie nebulizator kaszel: Dostępny rehabilitacja w domu

Inhalacje na kaszel nebulizator stać się prawdziwym zbawieniem dla osoby z przewlekłymi chorobami wpływającymi na układ oddechowy, a także dla rodzin z małymi dziećmi. Dziecko nie jest w jego obronie, jeszcze od czasu do czasu łapie infekcję wirusową towarzyszy katar i kaszel.

Objawy te nie są niebezpieczne i często traktowane w domu, lekarz monitoruje jedynie status dziecka w regularnych wizyt, ale kłopoty dostarczyć wiele: dziecko nie może w pełni spać, jeść, jest on stale podrażniona. Nie jest to zaskakujące, ponieważ narusza podstawowe funkcje organizmu – w oddychaniu, która wpływa na cały stan jako całości.

Aby ułatwić życie schorowanego dziecka lub osoby dorosłej, można to zrobić podczas kaszlu inhalacji nebulizator z różnych składników aktywnych. Istota tego jest fakt, że rozpylacz zamienia się drobnego pyłu, które wylewa się kompozycję do niego. To może być sterylny roztwór soli fizjologicznej lub alkaliczną wodę mineralną, oraz środki farmakologiczne do określonego działania. Niektóre nebulizatory okazją do dobrze wywar inhalacji ziół lub miodu, olejków eterycznych, oraz ich kombinacje.

Jakie są rozpylacze

Że w czasie jego choroby bez strachu inhalacje na kaszel nebulizator, konieczne jest, aby wybrać prawidłowo. Istnieją 3 rodzaje tych urządzeń, z których każdy ma swoje własne cechy:

vaporium

Są to analogi również znane od czasów naszego babki kotle wrzącej wody lub doniczki z gotowanych ziemniaków. Różnica jest łatwa w użyciu, a także – ta sama para, to znaczy stosunkowo duże krople wody, osiadania na początku dróg oddechowych. Inhalacje na kaszel nebulizatora tego rodzaju będzie skuteczna tylko wtedy, gdy kaszel jest spowodowany przez zapalenie krtani, tchawicy, oskrzeli. W przypadku zapalenia płuc takie urządzenie nie działa. Ale możliwe jest, aby leczyć zapalenie zatok i wykonywać głębokie oczyszczenie porów skóry.

nebulizatory sprężarkowe

Najczęstszym typem inhalatora. konwersji one wodę do pyłu za pomocą silnika, który wtryskuje powietrze pod ciśnieniem do szkła specjalnego. Mgła, otrzymany w rezultacie ma średnią wielkość cząstek, a zatem można je stosować w praktycznie wszystkich dróg oddechowych i alergicznych chorób dróg oddechowych.

inhalatory ultradźwiękowe

Ultradźwięki działa na płyn przekształcając je na drobne cząstki, tak że spada inhalacji powietrze wnika tam, gdzie. W niektórych przypadkach, tylko leczenie tego urządzenia będzie skuteczna. Ale jeśli zapalenie właśnie dotknął górnych dróg oddechowych, takie procedury mogą wywołać infekcję uderzy w głąb mgły z cząstek. Jest to szczególnie niebezpieczne dla dzieci: raczej banalne SARS może dostać zapalenia płuc. Należy skonsultować się z lekarzem o tym, jak urządzenie, z którym rozwiązania i jak często trzeba zrobić inhalację.

Że wlać do szklanej inhalatora

Wdychanie mgławicowe kaszel dzieci i dorośli zrobić z różnych leków. Najbardziej powszechne jest alkalicznych wód mineralnych, takich jak woda mineralna. Ponieważ jest to konieczne, w celu uwolnienia gazu, po czym może rozpocząć procedurę. Środowisko alkaliczne tworzy się w drogach oddechowych, nie przyczynia się do dalszego rozwoju stanu zapalnego, a wilgoć jest mechanicznie zmywa patogenu i toksyny.

W przypadku poważnych reakcji alergicznych, które wyraża się w krtani i tchawicy skurcz specjalnym lekiem do inhalatora dodaje się w celu ułatwienia usunięcia naprężeń i normalizacji oddychania, na przykład, berodual.

Wdychanie w suchym kaszlem rozpylacza przeprowadzono przerzedzenie odkrztuszanie plwociny leki i wzmacniania go.