501 Shares 3090 views

Użyteczne właściwości kwasu bursztynowego

Tajemnicze początki i tajemnicze właściwości bursztynu w dawnych czasach doprowadziły do przypisania mu nadprzyrodzone moce. W czasach przedchrześcijańskich wierzono, że kawałki bursztynu służyć jako miejsce duchów siedliska. Starożytni lekarze uznać to panaceum na wszystkie choroby. Wartość bursztynu w praktyce medycznej opisany przez Galen, Pliniusza i innych naukowców. Rzymscy lekarz zaleca Asklepiades bursztynową pigułkę hemoroidy. Awicenna zwana bursztynową lekarstwo, które można leczyć wszelkie choroby.

Wcześniej, bursztynowy się doustnie w postaci proszku. Dzięki niemu, trucizna znaleziono: umieszczenie kamień szkło, obserwując opalizujący blask iskier, wraz katastrofie – stało się to w obecności ciekłej trucizny. Kontakt z ludzkiej skóry, kamień emituje słabe fale elektromagnetyczne działające na organizm. W astrologii, bursztyn jest uważany za uniwersalny środek czyszczący ludzkiego ciała: z regularnym noszone na ciele wszystkie żużle astralne są wyrzucane. Bursztyn chroni nas, eliminując negatywne promieniowanie, które naruszają harmonię. Kamień ten ma pozytywny wpływ na nasz los. On jest najbardziej starożytny talizman i amulet który przynosi powodzenie w miłości, szczęścia i zdrowia.

Zdolność do zapobiegania krzepnięciu krwi bursztynu doprowadziły do podejmowania swoich instrumentów i przyrządów jej transfuzji krwi i naczyń do przechowywania.

zastosowanie kwasu bursztynowego otrzymane w produkcji specjalnej przeciwreumatyczny kremu i pasty leczniczych. Do tej substancji na zużyty bursztynowego (pył, małe placer, chipy). Właściwości kwasu bursztynowego jest ważne, stymuluje układ nerwowy, ma pozytywny wpływ na jelicie i nerkach. Użył go jako anty-stres, antytoksyczny i środek przeciwzapalny.

Przy zastosowaniu kwasu bursztynowego temu kurczy się w celu ułatwienia usunięcia guza, jego zastosowanie w leczeniu przewlekłych chorób naczyniowych serca, zapalenie korzonków nerwowych i niedokrwistości. Okazało się bardzo korzystne działanie kwasu bursztynowego w tarczycy. I neutralizuje nieprzyjemne konsekwencje długotrwałego pijanego ucztowanie. W tym celu, należy pół łyżeczki rozcieńczonego kwasu w szklance wody. Znacząca ulga przychodzi bardzo szybko.

Stosowanie kwasu bursztynowego w żywności pomaga zapobiegać niedokrwiennego uszkodzenia narządów i przywrócić swoje zdrowie, zaburzenia w wyniku przeprowadzania niedokrwienie. kwas również zapobiega powstawaniu zmian sklerotycznych w naczyniach w płucach, nerkach i innych chorób.

Zastosowanie kwasu bursztynowego zmniejsza możliwość wirusowe i niedotlenieniem uszkodzeniem opracowanie ciała dziecka w obecności stanu chorobowego w czasie ciąży. Zmniejszyć lub wyeliminować szkodliwy wpływ szeroki zakres substancji toksyczne właściwości.

Szczególnie korzystne jest uważany za pomocą kwasu bursztynowego w środkach spożywczych dla regionów, które są niekorzystne warunki otoczenia (promieniowanie i chemicznej). Jako uniwersalny środek, aktywowanie funkcji organizmu i zapewnia wsparcie dla jego stanu energetycznego, kwas bursztynowy ma pozytywny wpływ na ludzkie zdolności reprodukcyjnej.

kwas Atsetilaminoyantarnaya jako podobieństwo asparaginowego syntetycznych aminokwasów zaangażowanych we wszystkich najważniejszych procesów życiowych. Zwiększa to wytrzymałość fizyczną, normalizuje procesy w układzie nerwowym. Poprawia układ odpornościowy i jest zaangażowany w tworzenie materiału dziedzicznego. To wyjaśnia jego zastosowanie w pediatrii, chorób wewnętrznych, neurologii i psychiatrii.