534 Shares 2858 views

Lek "Menovazin". Instrukcje użytkowania


Lek „Menovazin” przedstawia złożoną środek, który zawiera składniki, które umożliwiają zapewnienie aktywności przeciwzapalnej i miejscowego zmniejszenia bólu. przemysł farmaceutyczny produkuje lek w postaci maści i roztworu.

Lek „Menovazin” instrukcje użytkowania, które wprowadza nas do działania leku jest zalecana do stosowania na zewnątrz. Jest on stosowany w celu łagodzenia bólu spowodowanego siniaki i zwichnięcia urazów sportowych, jak również na eliminację procesów patologicznych wywołanych przez osteochondroza. Leczenie tym lekiem jest zalecane i neuralgia międzyżebrowa natura, jak również deformując choroba zwyrodnieniowa stawów. Lek „Menovazin», którego skład jest unikalny obejmuje prokaina, benzokainę i mentol. Składnik pomocniczy pełni rolę alkoholu etylowego.

Lek „Menovazin” instrukcja obsługi, która zaleca główny obszar zastosowania, zaleca się:

wiązadła -rastyazhenii;

-artritah i choroba zwyrodnieniowa stawów;

-poliartritah reumatoidalne przyrodzie;

-podagrah;

-izbavlenii ból korzonków nerwowych, a z osteochondroza;

jest kompleks leczenia hemoroidów.

„Menovazin” lek należący do grupy leków przeciwświądowe. W związku z obecnością mentolu wśród głównych składników rozprasza lek działa poprzez hamowanie w włóknach nerwowych membran wzbudzenia.

Lek „Menovazin” instrukcja obsługi, która zawiera podstawowe informacje na jej stosowanie jest stosowany do czyszczenia skóry w miejscach bólu. Dziedzina zastosowania masowania leku, aż do całkowitego wchłonięcia leku. Podczas korzystania z „Menovazin” lek podrażnia zakończenia nerwowe i jest wyraźne uczucie zimna, mrowienie i lekkie pieczenie skóry. Miejscowy efekt znieczulający jest łagodny.

Lek „Menovazin” instrukcja obsługi, która opisuje główne wskazania do przyjmowania leku, zalecane dla nerwobóle, bóle mięśni i stawów. Wykorzystuje to narzędzie pacjentów dorosłych i dzieci od wieku dwunastu lat.

Kieszenie bólu wbity przez dwa do trzech razy w ciągu dnia. Czas trwania kursu jest przypisany do specjalisty w zakresie choroby i wpływu leku i nie więcej niż jeden miesiąc. Uwzględniane i dawki skojarzonej z innymi lekami. Powtórzenie przebiegu leczenia jest możliwe po przerwie ustalona przez specjalistę.

Czy lek „Menovazin” Przeciwwskazania Nie zaleca pacjentom mającym indywidualna nietolerancja na składniki leku. Lek jest zakazane do stosowania u dzieci w wieku do trzech lat.

Niepożądane skutki uboczne leków „Menovazin” są:

-local podrażnienia skóry;

-golovokruzheniya i słabości;

-Reduce ciśnienie krwi.

Przeciwwskazania lek „Menovazin” w czasie ciąży i laktacji nie ma. Substancją jest substancja czynna, nie jest wchłaniany przez skórę do krwi, a zatem nie wpływa na podstawowych procesów fizjologicznych w organizmie. Kobiety w okresie oczekiwania na dziecko, stosując lek „Menovazin”, aby wyeliminować objawy ból pleców oraz w leczeniu hemoroidów. Pomaga lek w tym okresie, aby pozbyć się grawitacji, a także obrzęk kończyn dolnych.

Lek „Menovazin” nie jest stosowana do uszkodzonych obszarów skóry i uszkodzenia reakcji alergicznych. Po przejściu przebiegu leczenia należy rozważyć działania głównych składników preparatu (Novocaine i anestezina) łagodzącą skutki leków antybakteryjnych sulfonamidy.